Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

endekstarr

User


Doczy: 03 Wrz 2015

   

Wysany: 2015-09-03, 17:54   Problem z głodem

Witam mam poważny problem, wstane rano zjem czasami płatki, czasami jakiś chleb ale po 2-3h jestem w szkole głodny burczy mi w brzuchu ciągle a nieprzepadam za ciągłbym jedzieniem co przerwe w technikum. generalnie jestem na diecie staram się więcej ruszać bo ostatno nie ćwiczyłem siedziałem ciągle w domu a tera chce spalić troche waże 87kg przy 1,75 przy 16 latach więc ciekawie nie jest. Dzisiaj na wf w h** sie ruszaliśmy rozciągaliśmy i po wfie nie mogłem chodzić nogi mnie nieludzko bolały, teraz w domu tez mnie w cholere bolą ledwo do wc chodze bo tak mnie boli wszystko, ale nie w tym problem. Problem jest taki że jem obiad po szkole (15-17) i nie staram się jesc wiecej po 18 ale okolo 22-23 jestem niesamowicie głodny a nie przepadam za piciem wody bo niedobrze mi po niej wiec co ma mr obić zeby po tej 22 nie być tak głodny i w szkole nie umierać z głodu mimo iż mam jedzienie. Pozatym jakieś cwiczenia na odchudzanie - rozciaganie.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-09-03, 18:37   

Co to za dieta, że łączysz ćwiczenia z głodówką?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

karokrakow  

Stały User



Doczya: 15 Wrz 2013

Skd: Kraków

   

Wysany: 2015-09-03, 19:00   

Nie jestem specjalistką od diet, ale zarówno ja jak i kilka osób w mojej rodzinie miało kontakt z dietetykiem. Wszędzie pojawiało się jedno hasło: Warzywa. Można je spożywać w dowolnej ilości pomiędzy posiłkami. Warzywa mają w sobie dużo wody i niewielką zawartość cukru. Mogą pomóc zapchać żołądek, kiedy przy diecie odczuwamy głód.
 

endekstarr

User


Doczy: 03 Wrz 2015

   

Wysany: 2015-09-03, 19:13   

Ja nie stosuje głodówki tylko ja jestem CIAGLE G£ODNY obiad jadłem 2h temu a już jestem glodny
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Doczy: 02 Sty 2015

   

Wysany: 2015-09-03, 19:13   

No troche duzo wazysz ja przy 191cm waze kolo 76 ale wygladam jak jakis glodujacy :wstyd: Jedz duzo warzyw bylw nie straczkowych nie maja kalorii prawie wcale wejdz na diete wysoka tlusczowa a niska w weglowodany tluszcz cie zapcha a nie bedziesz tyl Bo w wiekszosci od wegli sie tyje pomeczysz sie troche az zoladek sie skurczy. Moja kuzynka jak sie odchudzala pila ocet jablkowy hamuje glod I nie jest tak szkodliwy jak zwykly
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-09-03, 19:16   

broń boże wysoko tłuszczową! Cholesterolu się nabawisz.

Możliwe, że masz coś z hormonami.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Ostatnio zmieniony przez metalmummy 2015-09-03, 19:17, w caoci zmieniany 1 raz  

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Doczy: 02 Sty 2015

   

Wysany: 2015-09-03, 19:17   

Gowno prawda mamusiu ;) zdrowe tluszcze maslo oliwa jajka
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



Imię: Arek

Wiek: 28

Doczy: 13 Cze 2014

   

Wysany: 2015-09-03, 19:17   

Nie jedz płatków na śniadanie, w ogóle się tym nie najesz tylko na chwilę dostaniesz "zastrzyku energii" i tyle, płatki (z wyjątkiem owsianych bodajże) są do kitu, mają za dużo cukru. Nie jedz też białego pieczywa, ma podobne zastosowanie co i płatki (no chyba że jesz ciemne xd), zjedz sobie najlepiej gotowane jajka - są bardzo zdrowe i "starczają" na jakiś czas :P
_________________
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-09-03, 19:20   

zdrowe tłuszcze kochany, to tłuszcze nienasycone. Ryby, oliwy, awokado.
I od kiedy jajko to tłuszcz?!
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Doczy: 02 Sty 2015

   

Wysany: 2015-09-03, 19:22   

Jajka majo dużo tłuszczu które są dobrym cholesterorem a nie jak każdy uważa ze zlym jajka to bialko i tluszcz ;)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-09-03, 19:29   

Musisz poczytać o indeksie glikemicznym. Jeść produkty, które mają niski wskaźnik.
Płatni śniadaniowe to największy błąd.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

endekstarr

User


Doczy: 03 Wrz 2015

   

Wysany: 2015-09-03, 19:29   

Mam na 6.36 autobus Lekcje 7:!0 także dla mnie wstać o 5 i gotować jajka to męczarnia poprostu musze jeść coś co mnie musze mulić że tak powiem bo mnie po śniadaniu strasznie mdli może dlatego że nigdy go nie jem nawet jak mam czas to co wkoncu stosować ;c
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2015-09-03, 19:57   

W koncu ktos zmienil nazwe tematu. Bo strasznie mnie ona wkurzyla. Kiedy zobaczylam. Ze stracilam chec wypowiedzenia sie tutaj.
Po pierwsze to normalne ze odczuwasz glod. Dlatego warto spozywac posilki co 3 godziny.
Ty nie masz sie zapychac jakims posilkiem i jesc kolejny po 5 godzinach. Jezeli najesz sie duzo tluszczu Twoj organizm bedzie musial to przetrawic i sie zmeczy. To jak wagoniki. Chcesz byc ospaly? Bez sensu.
Twoje posilki musza byc lekkie. Sniadanie bialko pelnowartosciowe. Weglowodan. Tluszcz. Witaminy.
Na drugie owoc. Jogurt. Cokolwiek.
Energia powinna byc rozlozona . Na obiad zasadniczo przypada najwiecej. Tutaj tez musi byc pelnowartosciowe bialko.
Podwieczorek i kolacja.
Teraz przelicz sobie.i ustal godziny. Oblicz ile kalorii dostarczaja Ci posilki i czy odpowiednio obnizyles zawartosc energetyczna.
Ja sie tutaj bawic nie bede. Bo musialbys mi zaplacic.
Ale sa odpowiednie wzory tabelek i zawartosc energii w produktach.
I tak dalej.
W internecie nawet gotowe mozna znalezc przy odrobinie szczescia.
Powyzszych rad nie sluchaj dla wlasnego bezpieczenstwa

[ Dodano: 2015-09-03, 21:02 ]
I jeszcze jedno.
Blonnik.

Tylko z nim nie przesadzaj. Stopniowo z woda wprowadzaj do diety.
A co do tluszczu to metal ma racje. Nienasycone sa lepsze od nasyconych albowiem moga przylaczac dodatkowe czastki aminokwasow.

Co do jajek. Nie przesadzalabym z nimi. Trzy razy w tygodniu . 4 wystarczy.
_________________
W miękkim futrze kota
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Doczy: 02 Sty 2015

   

Wysany: 2015-09-03, 20:05   

:oops: Ale pier**** piszesz desade jogurt owoc to nie są posiłki zaczerpnij profesjonalnej wiedzy a nie z gazet pani domu gdziebkaza ci glodowax na 1000 kcal jak ty może chudnac na 2-2.5 tys kcal
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2015-09-03, 20:09   

Wiedze mam z podrecznikow do dietetyki. Wiec nie podskakuj. Bo abolutnie nic nie wiesz.

[ Dodano: 2015-09-03, 21:09 ]
I podaj definicje posilku. Szczeniaku
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com