Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

abdburn  

User

DanielBurn


ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Lut 2014

Sk±d: jj

   

Wys³any: 2015-10-05, 14:05   DoÅ‚uje mnie to.

Nie bede sie rozpisywał bo ... nie mam na to czasu...

Nie zdałem w 1kl gimnazjum, moi rodzice kłócą się cały czas sa malzenstwem a zachowuja sie jak wrogowie... wyzywaja zazwyczaj ojciec matke,byly awantury, ojciec ma kochanke. mam dowody na to ze ja ma i zdradzal matke juz dawno. odjeb. wgl takie cos, myslal ze sie nie polapie pojechalem tylko z nim na wakacje tam niby spotkalismy jego kolezanke z dzieckiem 12letni cymbal a to jego kochanica byla.. wiedzialem od poczatku przyjechalem na lapku w jego fotkach znalazlem pelno jej zdjec, z lozka itd. masakra nie zdalem w 1kl gim bo mialem depresje, nie chodzilem martwilem sie itd. teraz tego żałuję, chciałem zamknąć tamten rozdział w moim zyciu, poszedlem do lo chodze do lo z kolezanka z tej drugiej klasy z gim, jak nie zdalem to znowu poszedlem do 1kl. i dzisiaj sie mnie szmata zapytala dlaczego nie zdalem przy koleżance a potem tamta powiedziala takiej jednej ktorej troche sie podobam. zalosne scierwo. mam dosyc, dola zlapalem,chce zamknac tamten rozdzial w moim zyciu. nie moge. nie wiem co robic. nic mi sie nie chce w szkole nawet mi nie idzie a w gimnazjum szlo, nei chce mi sie uczyc nie wiem dlaczego... :-|
_________________
Podpis
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-10-05, 14:28   

Ale o so chozi? :]
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-10-05, 23:06   Re: DoÅ‚uje mnie to.

abdburn napisa³/a:

Nie bede sie rozpisywał bo ... nie mam na to czasu...

Nie zdałem w 1kl gimnazjum, moi rodzice kłócą się cały czas sa malzenstwem a zachowuja sie jak wrogowie... wyzywaja zazwyczaj ojciec matke,byly awantury, ojciec ma kochanke. mam dowody na to ze ja ma i zdradzal matke juz dawno. odjeb. wgl takie cos, myslal ze sie nie polapie pojechalem tylko z nim na wakacje tam niby spotkalismy jego kolezanke z dzieckiem 12letni cymbal a to jego kochanica byla.. wiedzialem od poczatku przyjechalem na lapku w jego fotkach znalazlem pelno jej zdjec, z lozka itd. masakra nie zdalem w 1kl gim bo mialem depresje, nie chodzilem martwilem sie itd. teraz tego żałuję, chciałem zamknąć tamten rozdział w moim zyciu, poszedlem do lo chodze do lo z kolezanka z tej drugiej klasy z gim, jak nie zdalem to znowu poszedlem do 1kl. i dzisiaj sie mnie szmata zapytala dlaczego nie zdalem przy koleżance a potem tamta powiedziala takiej jednej ktorej troche sie podobam. zalosne scierwo. mam dosyc, dola zlapalem,chce zamknac tamten rozdzial w moim zyciu. nie moge. nie wiem co robic. nic mi sie nie chce w szkole nawet mi nie idzie a w gimnazjum szlo, nei chce mi sie uczyc nie wiem dlaczego... :-|



jesteś żałosny do tego tuman bo gimbaze to można przejść siedząc tyłem do tablicy na połowie zajęć nie będąc na drugiej połowie. Olej durne laski i tyle no...
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-10-06, 19:55   

Idź do psychologa.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-10-06, 19:59   

Tobie chyba o liceum chodziło, bo nie wierzę że można być aż takim debilem, żeby gimnazjum zawalić, serio. Ja w gimnazjum 4/5 miałem dosłownie ze wszystkiego ani razu książki nie otwierając przez cały rok, co ja gadam, nawet na lekcje nie chodziłem za często. W liceum to już inna sprawa, jeśli jesteś cholernym tumanem over 9000 jeszcze genetycznym, to czego ty chcesz, dla takich są zawodówki. Nie ucząc się nie oczekuj nic innego jak poprawek na wakacjach, chyba że cokolwiek myślisz, masz mózg rozwinięty, myślenie nie ogranicza się do gównoburzy, to wtedy sobie mógłbyś pofolgować.

Wypisz się ze szkoły jak ci sprawia problem uczenie się, za ile, dwa trzy lata będziesz "dorosły" prawnie, będziesz mógł robić co będziesz chciał, czytaj odbyć pielgrzymkę błagalną do dziadowni albo u rodziców pasożytować i życie zmarnowane.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-10-07, 19:25   

Vic98 napisa³/a:

W liceum to już inna sprawa, jeśli jesteś cholernym tumanem over 9000 jeszcze genetycznym, to czego ty chcesz, dla takich są zawodówki.


No i nauczy się murarki i będzie trzepał 4 kafle w UK, a reszta po ogólniaku, najpierw studia, a potem Biedronka.
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-10-07, 20:16   

$karbówka napisa³/a:

Vic98 napisa³/a:

W liceum to już inna sprawa, jeśli jesteś cholernym tumanem over 9000 jeszcze genetycznym, to czego ty chcesz, dla takich są zawodówki.


No i nauczy się murarki i będzie trzepał 4 kafle w UK, a reszta po ogólniaku, najpierw studia, a potem Biedronka.



No i właśnie dlatego tacy powinni masowo okupować zawodówki. Ten który jest na prawdę ogarnięty zdobędzie certyfikat, ukończy studia i zamiast w UK trzepać 4 kafle na murarce będzie trzepał dwa razy w Polandii, i to nie jako fizol.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-10-07, 20:52   

Vic98 napisa³/a:


No i właśnie dlatego tacy powinni masowo okupować zawodówki. Ten który jest na prawdę ogarnięty zdobędzie certyfikat, ukończy studia i zamiast w UK trzepać 4 kafle na murarce będzie trzepał dwa razy w Polandii, i to nie jako fizol.



8 tys na rękę po studiach w Pyrlandii? :-D
Co to za studia?
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-10-09, 09:26   

$karbówka napisa³/a:

Vic98 napisa³/a:


No i właśnie dlatego tacy powinni masowo okupować zawodówki. Ten który jest na prawdę ogarnięty zdobędzie certyfikat, ukończy studia i zamiast w UK trzepać 4 kafle na murarce będzie trzepał dwa razy w Polandii, i to nie jako fizol.



8 tys na rękę po studiach w Pyrlandii? :-D
Co to za studia?



Medycyna. Specjalizacja dowolna.

Wiem doskonale z doświadczenia mając w rodzinie czworo lekarzy.

Osiem tysięcy spokojnie można zarobić w tydzień, a jeśli ktoś ma dobrą specjalizację, jak gastrolog czy kardiolog, są przypadki, niewiele rzadsze kiedy lekarz poza kontraktem w szpitalu prowadzi prywatną praktykę.

A ja napisałem studia z certyfikatem, czyt. B2/C1, w takim przypadku jedyna opcja wyjazd za granicę, dostaniesz licencję w Austrii z miejsca, zakładasz firmę, działasz na kontrakcie gdziekolwiek czy to w prywatnej klinice czy w szpitalu, o warunkach pracy nie muszę wspominać, bo nie ma lepszych na świecie, a zarobki są tak gigantyczne, że nawet gdybym ci napisał ile z doświadczenia wiem się zarabia, to byś nie uwierzył.

Jak chcesz przykład innych studiów, to odpowiedź jest jedna, nie ma takich, w których zarobki będą tak pewne jak w branży medycznej. Można ukończyć jakiekolwiek pochodząc z multimilionowej rodziny a jeśli chce się piąć na szczyt będąc na dnie, powodzenia z tym w Polandii, kierownik działu programistów w Warszawskiej korporacji zarabia 6000 netto, mając innych pod sobą.

EDIT:

Właśnie, byłbym zapomniał, bo mnie koleżanka zbanuje za "offtop".

Do autora tematu: Wciąż mam cię za ćwierćinteligenta. Tyle w temacie.
 

abdburn  

User

DanielBurn


ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Lut 2014

Sk±d: jj

   

Wys³any: 2015-10-11, 17:21   Re: DoÅ‚uje mnie to.

lgtk napisa³/a:

abdburn napisa³/a:

Nie bede sie rozpisywał bo ... nie mam na to czasu...

Nie zdałem w 1kl gimnazjum, moi rodzice kłócą się cały czas sa malzenstwem a zachowuja sie jak wrogowie... wyzywaja zazwyczaj ojciec matke,byly awantury, ojciec ma kochanke. mam dowody na to ze ja ma i zdradzal matke juz dawno. odjeb. wgl takie cos, myslal ze sie nie polapie pojechalem tylko z nim na wakacje tam niby spotkalismy jego kolezanke z dzieckiem 12letni cymbal a to jego kochanica byla.. wiedzialem od poczatku przyjechalem na lapku w jego fotkach znalazlem pelno jej zdjec, z lozka itd. masakra nie zdalem w 1kl gim bo mialem depresje, nie chodzilem martwilem sie itd. teraz tego żałuję, chciałem zamknąć tamten rozdział w moim zyciu, poszedlem do lo chodze do lo z kolezanka z tej drugiej klasy z gim, jak nie zdalem to znowu poszedlem do 1kl. i dzisiaj sie mnie szmata zapytala dlaczego nie zdalem przy koleżance a potem tamta powiedziala takiej jednej ktorej troche sie podobam. zalosne scierwo. mam dosyc, dola zlapalem,chce zamknac tamten rozdzial w moim zyciu. nie moge. nie wiem co robic. nic mi sie nie chce w szkole nawet mi nie idzie a w gimnazjum szlo, nei chce mi sie uczyc nie wiem dlaczego... :-|



jesteś żałosny do tego tuman bo gimbaze to można przejść siedząc tyłem do tablicy na połowie zajęć nie będąc na drugiej połowie. Olej durne laski i tyle no...




Chyba Cie goÅ›ciu popierdoliÅ‚o, nie zdaÅ‚em bo leżaÅ‚em w szpitalu i nie mogÅ‚em tego nadrobić, po za tym koÅ„czÄ…c gimnazjum miaÅ‚em Å›redniÄ… 4,0 pajacu. Raczej Ty jesteÅ› żaÅ‚osnym tumanem, dlatego wyjeżdżam z polski po LO tutaj ludzie nie znajÄ…c sytuacji pier****… gÅ‚upoty, jeb***‡ takich jak Ty mocno w dupe aż fiut wyjdzie przez nos. kur*** mnie nieziemsko takie coÅ›.
Pisząc, że w szkole mi nie idzie miałem na myśli to, że dostaje 3 zamiast 4/5. Pluje Ci na mordę, brak szacunku dla takich ludzi.
_________________
Podpis
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-10-11, 18:17   

abdburn napisa³/a:

Chyba Cie gościu popierdoliło, nie zdałem bo leżałem w szpitalu i nie mogłem tego nadrobić, po za tym kończąc gimnazjum miałem średnią 4,0 pajacu. Raczej Ty jesteś żałosnym tumanem, dlatego wyjeżdżam z polski po LO tutaj ludzie nie znając sytuacji pier**** głupoty, jeb*** takich jak Ty mocno w dupe aż fiut wyjdzie przez nos. kur*** mnie nieziemsko takie coś.
Pisząc, że w szkole mi nie idzie miałem na myśli to, że dostaje 3 zamiast 4/5. Pluje Ci na mordę, brak szacunku dla takich ludzi.



Nie napisałeś nic o leżeniu w szpitalu to raz... dwa to i tak gimnazjum i trochę grzeczniej bo chcesz swoje niepowodzenia usprawiedliwiać błędami innych, fakt problemy w związkach/rodzinie mogą dołować ale nie przesadzajmy. Nawet jak mi się wali świat muszę iść do pracy zarabiać i sobie daję radę. Szkołę średnią przeszedłem bez problemu ucząc się w normalnym trybie i pracując po 4-5h dziennie.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-10-11, 19:32   

Vic98 napisa³/a:

Medycyna. Specjalizacja dowolna.
Wiem doskonale z doświadczenia mając w rodzinie czworo lekarzy.


Mam pewne obiekcje czy aby na pewno dowolna specjalizacja lekarska pozwoli na takie same zarobki - porównajmy internistę do chirurga...
Niemniej, jasne jest to jeden z lepiej płatnych zawodów, tyle, że nie jest to reguła, bo są tacy co zarabiają sumarycznie mało, jak na ten zawód.
Stąd właśnie taki lekarz w przychodni, prowadzący prywatny gabinet, stara się jak najwięcej nachapać tych funduszy z NFZ.

Vic98 napisa³/a:

sÄ… przypadki, niewiele rzadsze kiedy lekarz poza kontraktem w szpitalu prowadzi prywatnÄ… praktykÄ™.


DO tego dąży każdy bardziej ogarnięty po medycynie - prócz tego mogą też zarabiać jeszcze na uczelnianym etacie.

No, ale jak sam podsumowałeś:

Vic98 napisa³/a:

Jak chcesz przykład innych studiów, to odpowiedź jest jedna, nie ma takich, w których zarobki będą tak pewne jak w branży medycznej.



Więc chyba jest jasne, że dla większości ludzi, zawodówka i emigracja to rozsądny wybór - jak myślisz jak kształtowałyby się zarobki gdyby nagle w Polsce pojawiło się 5 milionów absolwentów medycyny? :-D
El-dorado medyczne, by się skończyło.

Vic98 napisa³/a:

A ja napisałem studia z certyfikatem, czyt. B2/C1, w takim przypadku jedyna opcja wyjazd za granicę, dostaniesz licencję w Austrii z miejsca, zakładasz firmę, działasz na kontrakcie gdziekolwiek czy to w prywatnej klinice czy w szpitalu, o warunkach pracy nie muszę wspominać, bo nie ma lepszych na świecie, a zarobki są tak gigantyczne, że nawet gdybym ci napisał ile z doświadczenia wiem się zarabia, to byś nie uwierzył.


Czemu mam nie wierzyć?
Beztalencia serialowe w Polsce zarabiają kilkadziesiąt tysięcy na miesiąc, piłkarze też, prezesi spółek grube miliony - to co myślisz, ze mnie przerazi jak usłyszę, że lekarz może zarabiać z 500 tys.?
Sam zarabiam koło 4 patyków za nic nie robienie i to w mieście, które jest jednym z najgorszych pod względem płac, a na forum prawnym ciągle czytam, że po prawie nie ma pracy, albo się ląduje w TESCO - cóż, tak musi być, żadne czasy nie są dobre i nie mogą być dla skończonych debili, bo ludzkość stałaby w miejscu.
Jak ktoś się nie umie odnaleźć w świecie, to jego problem - dla takich właśnie są te zawodówki i praca na zmywaku w UK.
Nie ma co jednak z takich ludzi kpić, bo prości i fizyczni fachowcy są potrzebni - w końcu ktoś ci te ściany musi otynkować nie?
 

holidaysee12@wp.pl

User


Do³±czy³: 18 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-18, 15:23   

Jeśli nie zdałeś w gimnazjum to pomyśl o chodzeniu na korepetycje albo jakieś zajęcia po szkole. Bardzo często uczniowie nie zdają bo nie rozumieją tematu. Dobry korepetytor powinien załatwić sprawę.
_________________
Noclegi http://ranczopodgajem.pl/oferta/22-noclegi.html w pobliżu przyrody.
 

młodadama

User


ImiÄ™: elka

Do³±czy³: 26 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-26, 14:34   

tak sobie myślę, że po takich przejściach każdy by miał depresję.
Współczuję.
Olej laski, jak się jednej naprawdę podobasz, to będzie lała na to, czy zdałeś czy nie.
Idź do psychologa.
 

N4VV  

Stały User

INTJ



Do³±czy³: 11 Lis 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-12-04, 20:06   

mÅ‚odadama napisa³/a:

tak sobie myślę, że po takich przejściach każdy by miał depresję....


To akurat fakt dowiedziony badaniami. Można jedynie ubolewać nad rezolutnościa pozostałych wypowiedzi.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com