Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

evoda  

User


Imię: Klaudia

Wiek: 23

Doczya: 08 Pa 2015

   

Wysany: 2015-10-08, 21:53   Obmacywanie w szkole

Mam na imię Klaudia i chodzę do 3 klasy gimnazjum. Spotyka mnie pewien problem ale zacznę od początku.
Otóż wszystko zaczęło się jakieś 2-3 tygodnie temu. Jak to dziewczyna chciałam sobie zrobić fotkę. Mój kolega z tej samej klasy zobaczył to i chciał to zdjęcie zrobić ze mną, w tym celu objął mnie w talii i nabrał pozę. OK. W chwili kiedy miałam zrobić zdjęcie, usłyszałam od niego coś mniej więcej "ej ale jak chcesz lajki to musisz odsłonić cycki", po czym zaczął mi naciągać koszulkę (nie obyło się oczywiście bez "przypadkowego" pomacania :/ ) Powiedziałam tylko grzecznym głosem żeby się ogarnął, a on na to "sorki skarbie" i dał mi buziaka w policzek. Nie zareagowałam.
Od tamtego czasu baardzo często mnie zaczepia na przerwach czy przechodząc do ławki, klepie mnie w tyłek a nawet łapie mnie za piersi od tyłu :/
Próbuję sobie to tłumaczyć że taki wiek, że został rok i będzie spokój, ponapalają się, pokorzystają i zostawią wreszcie. Jednak częściej działa mi to na nerwy i kiedy próbuję być groźna, wykorzystuje to i zaczyna swoje gadanie tekstem "ale jesteś słodka jak się złościsz" czy po prostu da mi "klapsa" w pośladek.
Ehh, nie wiem co mam robić, mam tylko tatę, z którym nie mam dobrego kontaktu, a rozmowa z nauczycielami też odpada. Tak więc: Co robić w tej sytuacji? Przeczekać? :zalamany:
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



Imię: Arek

Wiek: 28

Doczy: 13 Cze 2014

   

Wysany: 2015-10-08, 22:14   

Nie pozwól mu robić tego co mu się podoba - jak zobaczy że nie reagujesz to pewnie będzie chciał robić coraz bardziej 'odważne' akcje, tego chyba nie chcesz, prawda?
Czego nie lubią chłopaki (czego nie lubimy lol? :-) )? Tego że nas wyśmieją - tak więc polecam go jakoś ośmieszyć, najlepiej przy sporej liczbie osób, nie mam pojęcia jak możesz to zrobić ale pewnie masz jakieś koleżanki które by pomogły ;) Jeśli go skompromitujesz jako 'faceta' (jeśli mogę tak powiedzieć o tym podrzędnym gimbusie) to drugi raz pewnie nie będzie chciał próbować zaufaj mi.
Nie próbuj być groźna tylko sarkastyczna - jak zobaczysz że go 'rączka świerzbi' to powiedz żeby ją sobie w spodnie wsadził bo tutaj nie jego liga, albo retoryczne pytanie że to co 'tam' ma jest za małe i dlatego bierze się za dziewczyny :hyhy: Ot ego uderzy do głowy i się odechce żartów :)

Ps. Co się dzieje z tą szkołą :-/
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Doczy: 02 Sty 2015

   

Wysany: 2015-10-08, 22:25   

Zgłoś to wychowacy i tyle albo idź do Dyrekcji to trochę dziwne by tak 14 latki się obmacywały
 

Mary_Sue  

User


Imię: Mary Sue

Wiek: 30

Doczya: 19 Lut 2015

   

Wysany: 2015-10-08, 22:47   

Cytat:

został rok i będzie spokój, ponapalają się, pokorzystają i zostawią wreszcie.


Okropne myślenie.

Takie zachowanie jest brakiem szacunku i podchodzi pod molestowanie. Jeśli sobie nie życzysz, musisz postawić sprawę jasno. Poproś go o chwilę rozmowy i powiedz wprost, że nie zamierzasz na to pozwalać, a jeżeli dalej będzie traktować Cię w ten sposób, zgłosisz sprawę do wychowawcy. Bądź stanowcza.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2015-10-08, 23:04   

Nie wolno Ci tego tolerować. Nikt nie ma prawa Cię dotykać wbrew Twojej woli. Ja bym nawet nie ostrzegała, zgłosiłabym to natychmiast. Zrozum dziecko, że to nie są żarty, jeśli będzie się dawać takiemu chłopcu przyzwolenie na takie zachowania, to będzie to wykorzystywał i pozwalał sobie na coraz więcej. I możesz nie być jedyną "wymacaną". Słyszałaś o tej 15-latce, która popełniła samobójstwo kilka lat temu z powodu napastowania przez kolegów? Na pewno zaczynało się od tego "niewinnego" dotykania. Szczęście w nieszczęściu, że on jest jeden, ale Twój brak stanowczości może mieć konsekwencje także w przyszłości. Musisz zmienić podejście.
Reasumując unikaj chłopaka, krzycz kiedy Cię obmacuje i zgłoś to. Komukolwiek. Niech wieść się niesie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2015-10-09, 08:59   

Powiedz o tym komuś dorosłemu. Rodzicowi, wychowawcy, pedagogowi. Połowę problemów osób w Twoim wieku można szybciej rozwiązać sięgając po pomoc dorosłych, nie rozumiem czemu z niej nie korzystacie.
Jeżeli zaczniesz sama wymierzać sprawiedliwość zapewne poniesiesz konsekwencje. Jeżeli pozwolisz osobom "uprawnionym " na zareagowanie to konsekwencje poniesie winny .
Bo chłopak ewidentnie potrzebuje poważnej rozmowy z kimś dorosłym i powinien ponieść konsekwencje. Jego zachowanie jest naganne. Za kogo on się uważa?
Ty też musisz popracować nad sobą. Musisz się bronić! Odepchnąć go, krzyczeć.
Uczę w gimnazjum i widziałam nie raz podobne sytuacje . Dziewczyny pozwalały czasem chłopakom na odważne zachowania, bo chciały być lubiane, bo podobało im się, że jakiś chłopak zwrócił na nie uwagę. Na zasadzie : mamo skubie mnie Jaś, Jasiu skub mnie zaś. Czyli z jednej strony niby nie pozwalały się dotykać , z drugiej chciały tego w imię popularności. Nie twierdzę, że Ty taka jesteś , to przestroga aby się pilnować i reagować . Jeżeli nie dasz chłopcom szybko odpowiedniego sygnału będą żyć w przekonaniu, że mogą pozwolić sobie na więcej. I nie daj Boże zrobią Ci naprawdę krzywdę w imię lajkow.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-10-09, 09:24   

Przyłóż mu w mordę z liścia i tyle.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2015-10-09, 11:19   

a niedługo bedzie: powiedział mi w toalecie żebym zdjęła majtki, myśle sobie ok i tak mnie uwierają, może sie odczepi ale potem mówi żebym sie wypięła i zaczął mnie posuwać ;/ myślałam że po tej akcji da mi spokój ale następnego dnia znowu to samo eh.. trudno jeszcze rok, a później będe miała spokój

ekhem, kurlu...// metalmummy
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-10-09, 13:14   

Prawdziwy samiec alfa. Wie, czego chce. Nie można mu tego zabraniać.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-10-09, 13:30   

Szej-Hulud, Tak niech mu jeszcze podziękuje!

Przyłóż w ryja, kopnij w jaja, niech się je bie i spier dala.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-10-09, 14:34   

metalmummy napisa/a:

Szej-Hulud, Tak niech mu jeszcze podziękuje!


Przecież to jej wina. Ubiera się wyzywająco i chłopak nie potrafi nad sobą zapanować.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-10-09, 14:37   

Szej-Hulud napisa/a:

metalmummy napisa/a:

Szej-Hulud, Tak niech mu jeszcze podziękuje!


Przecież to jej wina. Ubiera się wyzywająco i chłopak nie potrafi nad sobą zapanować.



To są skutki zbyt długiej agitacji za muzułmańskimi bandytami ciągnącymi do Europy.
On już przesiąknął islamem, kozojebcami i ich sposobem myślenia. :-D
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-10-09, 17:13   

Szej-Hulud napisa/a:

Przecież to jej wina. Ubiera się wyzywająco i chłopak nie potrafi nad sobą zapanować.


Chyba żartujesz sobie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-10-09, 17:16   

$karbówka napisa/a:


To są skutki zbyt długiej agitacji za muzułmańskimi bandytami ciągnącymi do Europy.
On już przesiąknął islamem, kozojebcami i ich sposobem myślenia. :-D

metalmummy napisa/a:

Chyba żartujesz sobie.


Opieram się na danych naukowych, konkretnie książce Wędrując ku dorosłości. Wychowanie dożycia w rodzinie dla uczniów klas I-III gimnazjum autorstwa Teresy Król.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2015-10-09, 17:22   

Hehe. Tu akurat ma rację. Książka powala głupotą. Może nie jestem zwolenniczką znaczących zmian programowych jeśli chodzi o edukację seksualną, ale podręcznik i ogólne podejście do tematu trzeba zmienić. Myślę, że już brak lekcji byłby lepszy niż takie lekcje jak teraz są, bo to one są przyczyną tego, że dziewczynki akceptują takie zachowanie ze strony chłopców, ale też bierze się wiele innych problemów wśród młodzieży. + oczywiście brak rozmów z rodzicami, którzy od najmłodszych lat powinni tłumaczyć wszystkim dzieciom na czym polega intymność czy szacunek do siebie i innych, a nie robią tego, bo uznają to za sprawy mniejszej wagi. Przykre.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com