Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

To ja

User


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-08, 14:42   Sex przerywany

witam , słuchajcie mam problem pierwszy raz kochałam sie z chłopakiem był to stosunek sexu przerywanego , nie doszło do wytrysku w pochwie , niczym sie nie zabezpieczaliśmy a potem wzięłam tabletkę po tabletkę która ma niedoprowadzonego do ciąży , czy jest jednak jakies ryzyko ?
 

To ja

User


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-08, 14:49   

Wiem wiem bo to silny lek hormonalny ale jednak woleliśmy zrobic ten krok niż niepotrzebna wpadka , a jezeli po stosunku pojawia sie coś w postaci śluzu z pochwy sa to jakies konkretne objawy ?
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-10-08, 14:54   

Moim zdaniem w ogóle nie było potrzeby brania tego gówna po. Teraz Twój organizm będzie wracał do siebie kolejne 2-3 miesiące, więc uzbrój się w cierpliwość.

+ "coś w postaci śluzu z pochwy zaraz po stosunku" to może raczej efekt podniecenia niż ciąży...
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-10-08, 15:02   

To ja napisa³/a:

jezeli po stosunku pojawia sie coś w postaci śluzu z pochwy


zaraz po stosunku coś w postaci śluzu to sperma wypływa zapewne;p

To ja napisa³/a:

czy jest jednak jakies ryzyko ?


Jest ryzyko, że rozregulowałaś sobie gospodarkę hormonalną, że będziesz plamić w środku cyklu, że cykl będzie się wydłużał a miesiączka pojawi się zdecydowanie później.
Zależy ile masz lat, jak wrażliwy organizm- sporo jest czynników współistniejących
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

To ja

User


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-08, 16:33   

destrukcyjna napisa³/a:

Moim zdaniem w ogóle nie było potrzeby brania tego gówna po. Teraz Twój organizm będzie wracał do siebie kolejne 2-3 miesiące, więc uzbrój się w cierpliwość.
Uzbrój się w cierpliwość ? , mysle ze pomysł z wzięciem tej tabletki był dobry , ponieważ jest cos takiego jak Preejakulat ktory podobniez posiada ¯ywe plemniki
+ "coś w postaci śluzu z pochwy zaraz po stosunku" to może raczej efekt podniecenia niż ciąży...

śluz pojawił się dzień po stosunku

[ Dodano: 2015-10-08, 17:36 ]

metalmummy napisa³/a:

To ja napisa³/a:

jezeli po stosunku pojawia sie coś w postaci śluzu z pochwy


zaraz po stosunku coś w postaci śluzu to sperma wypływa zapewne;p

To ja napisa³/a:

czy jest jednak jakies ryzyko ?


Jest ryzyko, że rozregulowałaś sobie gospodarkę hormonalną, że będziesz plamić w środku cyklu, że cykl będzie się wydłużał a miesiączka pojawi się zdecydowanie później.
Zależy ile masz lat, jak wrażliwy organizm- sporo jest czynników współistniejących

Sperma nie wchodzi w gre ponieważ nie doszło do wytrysku w pochwie , jestem świadoma co teraz z moją gospodarką hormonalną...
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-10-08, 18:47   

To ja napisa³/a:

jestem świadoma co teraz z moją gospodarką hormonalną...



leży i kwiczy
_________________
meow
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-10-08, 18:55   

Po prostu poczekaj i obserwuj swój organizm.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

To ja

User


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-08, 20:38   

metalmummy napisa³/a:

Po prostu poczekaj i obserwuj swój organizm.

Obecnie nic sie nie dzieje oprócz dziwnej wydzieliny z pochwy cos w stylu mazi lub wody
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-10-08, 22:08   

I to jest właśnie efekt możliwości kupienia tego specyfiku bez konsultacji lekarskiej. Ludzie nawet nie wiedzą jak tego używać. Nie wierzę w to co czytam. Zamiast pisać o mazi z pochwy :facepalm: może po prostu idź do człowieka w białym fartuszku który na plakietce ma napisane "ginekolog"?
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-10-09, 08:45   

myślę, że po prostu jesteś w takiej fazie cyklu, masz "mokre dni", co z reguły oznacza dni płodne.
ALE może to też być infekcja bakteryjna lub grzybicza.
W aptece kupisz test, który powie Ci, czy przypadkiem jakiejś nie złapałaś.
NO najlepiej to odwiedzić ginekologa.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-10-09, 21:03   

Damn napisa³/a:

I to jest właśnie efekt możliwości kupienia tego specyfiku bez konsultacji lekarskiej. Ludzie nawet nie wiedzą jak tego używać. Nie wierzę w to co czytam. Zamiast pisać o mazi z pochwy :facepalm: może po prostu idź do człowieka w białym fartuszku który na plakietce ma napisane "ginekolog"?



Przecież to nie jest nawet niebezpieczny lek. A nawet gdyby był, to lepiej żeby się jakaś kretynka lekko pochorowała, niż żeby powołała do życia dziecko którego nie będzie w stanie utrzymać ani wychować.

A co do reszty, to skarbówka dobrze podsumował: kościół katolicki + 45 lat komuny gdzie seks był tabu i teraz ludzie się wstydzą nawet do lekarza pójść.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com