Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MiniMini  

User

FALKENSHOP


ImiÄ™: MiniMini

Wiek: 26

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

Sk±d: AllWorld

   

Wys³any: 2015-10-13, 11:02   Silna kobieta SÅ‚aby mężczyzna

Czy taki związek ma rację bytu gdy jest silna kobieta i słaby mężczyzna? Może część mężczyzn chce być słabymi..???

[ Dodano: 2015-10-13, 11:30 ]
Wiecie co wydaje mi się że w dzisiejszych czasach kobieta musi być silna z resztą życie często samo czyni nas silnymi.
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-10-13, 21:47   

SÅ‚aby fizycznie, czy po prostu pipa?
Z pipą się lepiej nie zadawać. Ja do silnych nie należę (lekko mówiąc), ale nie uważam się za słabego.

W każdych czasach najlepiej było być silnym, dziś nie jest wyjątkiem.
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-10-13, 23:20   

MiniMini napisa³/a:

Wiecie co wydaje mi się że w dzisiejszych czasach kobieta musi być silna


W dzisiejszych czasach to kobiety mają luksus i opiekę państwa jakiej nie miały nigdy - silne baby to mogły być w średniowieczu, gdzie rodziły po 12 dzieciaków w warunkach brudu i syfu, krew tryskała, ktoś tam przetarł to szmatą od podłogi itp. atrakcje - jak przeżyła to musiała wychować te dzieciaki ( z których z dobre 8 zmarło młodo ), a jeszcze robić w polu pomagając mężowi, zmagając się z chorobami, brakiem żywności, a czasem ją gwałcili chłopi lub wrogie wojska.

Tak dzisiejsze czasy niesamowicie terroryzują kobiety i wymagają od nich nieporównanie więcej niż poprzednie... :-D ( oczywiści mówimy o łacińskim kręgu kulturowym, bo ja cały czas odnoszę się do tego ).

MiniMini napisa³/a:

Czy taki związek ma rację bytu gdy jest silna kobieta i słaby mężczyzna?


Szczerze to wątpię, by jakakolwiek rozważna kobieta, chciałaby być z kolesiem, który nie potrafi samemu załatwić nawet rozliczenia PITu. :-D
Chociaż one potrafią wybierać sobie różnych głupków więc, pewnie i takie przypadki się zdarzają.
 

sylkaa  

Stały User

sylkaa


ImiÄ™: sylwia

Wiek: 22

Do³±czy³a: 20 Mar 2015

Sk±d: poznañ

   

Wys³any: 2015-10-14, 11:32   

no tak sie zdarza nic sie nei zmini
_________________
cofnąć się by wziąć rozbieg
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-16, 17:56   

Nie wiem, czy znalazłyby się mężczyzna słabszy ode mnie.
I to pod względem fizycznym, jak i psychicznym.
Takie flegmatyczne nic, które zawsze coś rozsypie, wyleje.
Moje radzenie sobie z problemami wygląda w ten sposób: Mamo boli mnie oko. Co mam robić?
Jeżeli mama mi nie pomoże, to od razu idę do łóżka i myślę o śmierci. Naprawdę, naprawdę. Moja pierwsza myśl na jakikolwiek problem- Umrzeć. I zaraz cały potok łez wylany.

[ Dodano: 2015-10-16, 17:56 ]
Więc dobrać się z takim podobnym, to byłoby pogrzebanie.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-10-17, 14:09   

desade mowi ze taki zwiazek nie ma racji bytu
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-17, 14:59   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

desade mowi ze taki zwiazek nie ma racji bytu



Dziękuję za tę przepiękną parafrazę, krul. :-D
_________________
W miękkim futrze kota
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-10-17, 18:36   

DeSade napisa³/a:

Jeżeli mama mi nie pomoże, to od razu idę do łóżka i myślę o śmierci. Naprawdę, naprawdę. Moja pierwsza myśl na jakikolwiek problem- Umrzeć. I zaraz cały potok łez wylany.



Powtórzę się po raz kolejny: depresja.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-17, 18:48   

philosophus napisa³/a:

Powtórzę się po raz kolejny: depresja.



To dwubiegunowość.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Koownal  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Sty 2013

Sk±d: Dolno¶l±skie

   

Wys³any: 2015-10-17, 20:45   

Nie wyglÄ…dasz DeSade na cyklofreniczkÄ™.

Zauważyłem tendencje u humanistycznej części intelektualistów do dopowiadania sobie chorób psychicznych.
Możesz mieć na to papiery, nie obchodzi mnie to, psychiatrzy są w stanie diagnozować co pół roku inną przypadłość u jednej osoby (autopsja).

Co do tematu - tak, ma rację bytu. Ale niezdrową rację. Tak, część mężczyzn chce być słabymi.
_________________
Nie ma mnie.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-17, 21:17   

Koownal napisa³/a:

Nie wyglÄ…dasz DeSade na cyklofreniczkÄ™.



Bo nie jesteÅ› ze mnÄ… 24 na dobÄ™.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Mavele  

User



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-10-25, 12:13   

W mojej rodzinie było takie małżeństwo. Ona - bardzo dominująca, zaradna życiowo, energiczna, on- przez kilkanaście lat nie pracował, dosyć niezaradny życiowo, małomówny.
Nie wiem czy było im dobrze ze sobą, często się kłócili, ale nie rozstali przez kilkadziesiąt lat.
Natomiast mają problemy z synem, które po części na pewno wynikają z tego, że syn nie miał dobrego męskiego wzorca w domu i swojego ojca nie szanował.
Na pewno jest spora grupa mężczyzn, która jest słaba i na pewno część z nich szuka silnych kobiet. Myślę, że taki układ ma niekiedy sens, chociaż jest daleki od kulturalno-biologicznego wzorca.
 

MiniMini  

User

FALKENSHOP


ImiÄ™: MiniMini

Wiek: 26

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

Sk±d: AllWorld

   

Wys³any: 2015-10-26, 09:34   

Mavele dzieki za ten wpis super...
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-10-27, 13:08   

Mężczyzna nie może być ofiarą życiową, która nie potrafiłaby utrzymać rodziny czy być wzorcem dla dzieci. Efekty takiej nieudolności idealnie widać w poście Mavele. Oczywiście to nie znaczy, że mężczyzna zawsze musi radzić sobie sam i nigdy nie może prosić o pomoc. Oczywiście, że może, na tym powinien polegać związek, że ludzie wspierają się i pomagają sobie nawzajem.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-10-27, 15:53   

$karbówka napisa³/a:

silne baby to mogły być w średniowieczu, gdzie rodziły po 12 dzieciaków


Przypomniałeś mi coś. Otóż mój wujek jest bacą przez co praktycznie cały rok spędza w górach. W domu jest 1 - 2 razy do roku, tak już chyba z 9 lat. Dlatego nie zdziwi was fakt, że ma dziewięcioro dzieci, z czego najstarsze ma dziewięć lat ;d

A co do tematu. Spacerując ostatnio starówką minąłem chłopaka albo dziewczynę. Przyjrzałem się tej osobie dosyć uważnie i na prawdę, do dzisiaj nie wiem którą z tych dwóch płci spotkałem. Wiem, że nie był to odosobniony przypadek. Nie będę tworzył tutaj kolejnej rozprawki, sytuacja tego nie wymaga, ale takich zniewieściałych chłopaków jest coraz więcej. Uważam zatem, że w obliczu tej sytuacji dla kobiety jest bez znaczenia czy facet będzie słaby czy silny. Może i będzie to niekulturalne, ale ta po części fizjonomiczna "dysproporcja" powoduje, że nawet jeśli związek jest heteroseksualny mentalnie pozostaje związkiem homoseksualnym. To tak jak z tym dowcipem - dlaczego dziewczyna nie chce emo chłopaka? Bo jedno "serce kwiatu" już ma.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com