Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MiniMini  

User

FALKENSHOP


ImiÄ™: MiniMini

Wiek: 26

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

Sk±d: AllWorld

   

Wys³any: 2015-10-13, 15:31   Najlepsze sklepy z gadżetami waszym zdaniem

Macie swoje ulubione sklepy z gadżetami?
Np ten
http://allegro.pl/listing...v2-uni-1-3-0907

[ Dodano: 2015-10-14, 17:33 ]
Dalej laski dawajcie swoje sklepy z gadżetami no chyba że cenzura będzie interweniować hihihi
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-10-14, 23:01   

To Twoje hihihi serio zaczyna mnie trochę wku*wiać powoli :D

Kiedyś było coś takiego, jak Flo, gdzie dawało rady ogarnąć jakieś drobiazgi urodzinowe, gadżety, szmery-bajery. Nie wiem, czy to jeszcze istnieje.
_________________
meow
 

Iwonka_w  

User



Wiek: 26

Do³±czy³a: 11 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-15, 10:50   

Hihihi hehehe daj spokoj pogromczyni u gory, niech sie dziewczyna cieszy :D ale w sumie kumam twoj klimat, rozbawilas mnie dzisiaj, wyobrazilam sobie twoj wk**w ;) sklep z gadzetami moj ulubiony to ostatnio English Home z roznymi bajerami do domku ;) hihihi
 

MiniMini  

User

FALKENSHOP


ImiÄ™: MiniMini

Wiek: 26

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

Sk±d: AllWorld

   

Wys³any: 2015-10-15, 17:07   

Teraz to nie byłam ja z tym Hhihihi.... :-P
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-10-28, 16:06   

ja dla braci, taty, czy kolegów, lub chłopaka zawsze coś znalazłam na militaria.pl i to w zasadzie hurtem szło, dla jednego czapka, dla innego scyzoryk lub latarka, a tacie ostatnio brałam ksiązke
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-10-28, 22:08   

No na męskie gadżety to w sumie masz racje. A jak chodzi o damskie, to dla mnie jest to każda drogeria :)
_________________
Nie powiem co myślę!
 

TadzioNorek

User


Do³±czy³: 28 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-28, 22:57   

gizmina napisa³/a:

ja dla braci, taty, czy kolegów, lub chłopaka zawsze coś znalazłam na militaria.pl i to w zasadzie hurtem szło, dla jednego czapka, dla innego scyzoryk lub latarka, a tacie ostatnio brałam ksiązke



też często korzystam z militarii.pl, ostatnio upolowałem trade i pękam z dumy!! :))
 

TadzioNorek

User


Do³±czy³: 28 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-29, 21:56   

batmanirobin napisa³/a:

Każdy człowiek jest inny, ale jeśli już kupuję sobie jakiś gadżet to jest to raczej jakaś elektronika - słuchawki, powerbank czy pokrowiec na telefon i robię to zazwyczaj na stoiskach teletorium, albo na ich kontach na allegro :)



dokładnie każdy człowiek lubi co innego, ale ja osobiście allegro nie lubię, nie jest dla mnie wiarygodne niestety. Uwielbiam takie sklepy, jak wspomniane wcześniej militaria.pl, mam wątpliwość to jest czat online z gościem, który sypie odpowiedzi jak z rękawa... a allegro - kilka razy się nadziałem, albo nie mogłem zwrócić, albo niezgodność towaru z opisem w stopniu gigantycznym ...
 

LittleThing  

User



ImiÄ™: Nadia

Wiek: 41

Do³±czy³a: 26 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-10-30, 06:40   

TadzioNorek napisa³/a:

dokładnie każdy człowiek lubi co innego, ale ja osobiście allegro nie lubię, nie jest dla mnie wiarygodne niestety. Uwielbiam takie sklepy, jak wspomniane wcześniej militaria.pl, mam wątpliwość to jest czat online z gościem, który sypie odpowiedzi jak z rękawa... a allegro - kilka razy się nadziałem, albo nie mogłem zwrócić, albo niezgodność towaru z opisem w stopniu gigantycznym ...



ja też mam jakąś niechęć do allegro - za dużo tam partaczy :/

TadzioNorek napisa³/a:

też często korzystam z militarii.pl, ostatnio upolowałem trade i pękam z dumy!! :))


TEGO Tread'a??? z Leathermana??

gizmina napisa³/a:

ja dla braci, taty, czy kolegów, lub chłopaka zawsze coś znalazłam na militaria.pl i to w zasadzie hurtem szło, dla jednego czapka, dla innego scyzoryk lub latarka, a tacie ostatnio brałam ksiązke


no tak, nic dziwnego bo w takich męskich gadżetach się ten sklep specjalizuje
_________________
be yourself :)
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-10-30, 16:20   

Pasi napisa³/a:

No na męskie gadżety to w sumie masz racje. A jak chodzi o damskie, to dla mnie jest to każda drogeria :)

albo butik, w tym sklepie co pisałam tez są damskie rzeczy ale mniej

TadzioNorek napisa³/a:

gizmina napisa³/a:

ja dla braci, taty, czy kolegów, lub chłopaka zawsze coś znalazłam na militaria.pl i to w zasadzie hurtem szło, dla jednego czapka, dla innego scyzoryk lub latarka, a tacie ostatnio brałam ksiązke



też często korzystam z militarii.pl, ostatnio upolowałem trade i pękam z dumy!! :))


poprawna forma, to na militaria.pl ;] to adres nazwa strony , nie powinno się spolszczać ;] trade? wyszukałam,że to multitool,dosyć drogi

LittleThing napisa³/a:

ja też mam jakąś niechęć do allegro - za dużo tam partaczy :/

nie wszytskie konta sa wiarygodne, lepiej ze sprawdzonych sklepów kupowac
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-11-05, 20:17   

gizmina napisa³/a:

ostatnio upolowałem trade

co to jest ?

batmanirobin napisa³/a:

na ich kontach na allegro

Ja kupuję tylko u sprawdzonych sprzedawców, a najlepiej jak sklep jest stacjonarny. Co do powerbanku, to jaki polecasz?
_________________
Nie powiem co myślę!
 

TadzioNorek

User


Do³±czy³: 28 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-11-07, 22:44   

Cytat:

poprawna forma, to na militaria.pl ;] to adres nazwa strony , nie powinno się spolszczać ;] trade? wyszukałam,że to multitool,dosyć drogi




widzę, że tu specjaliści od fleksji:) dziękuję za zwrócenie uwagi:) zatem poprawię się - często korzystam z zakupów na militaria.pl :)
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-11-17, 14:44   

Pasi napisa³/a:

co to jest ?

po pierwsze to napisał TadzioNorek , a nie ja :] po drugie oszukałam o wspomniany gadżecie, jest to taki nowy multitool od leatherman`a , sporo reklam było o nim, m.in na wspomnianej stronce sklepu. multitool jako bransoleta , ciekawe rozwiązanie;]

TadzioNorek napisa³/a:

widzę, że tu specjaliści od fleksji:) dziękuję za zwrócenie uwagi:) zatem poprawię się - często korzystam z zakupów na militaria.pl :)

eee tam nie specjaliści tylko jakoś zakuło mnie w oczy ;] co nie zmienia faktu,że gratuluje zakupu leatherman`a
 

TadzioNorek

User


Do³±czy³: 28 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-11-19, 21:47   

gizmina"quote=]"TadzioNorek napisa³/a:

widzę, że tu specjaliści od fleksji:) dziękuję za zwrócenie uwagi:) zatem poprawię się - często korzystam z zakupów na militaria.pl :)

eee tam nie specjaliści tylko jakoś zakuło mnie w oczy ;] co nie zmienia faktu,że gratuluje zakupu leatherman`a[/quote]

no jak kłuje w oczy, to trza poprawić ;P A za gratulacje dzięki dzięki, jak Twój facet lubi takie rzeczy to polecam na prezent, będzie Cię cały rok na rękach nosił :D
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-11-19, 22:27   

multitool na bransolecie? Ciężko to sobie wyobrazić.
_________________
Nie powiem co myślę!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com