Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MiniMini  

User

FALKENSHOP


ImiÄ™: MiniMini

Wiek: 26

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

Sk±d: AllWorld

   

Wys³any: 2015-10-13, 11:18   Jak siÄ™ ubrać na randkÄ™?

Mój odwieczny problem jak się ubrać na randkę? Piszcie chciała bym poznać wasze zdanie. Jak wy się ubieracie na swoje randki... :-D
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-10-13, 11:26   

Jeżeli moje spotkania można było nazwać randkami, to ubierałam się na nie jak na co dzień. Wiadomo, nie w spodnie od dresu jak do chodzenia po domu, ale nie ma co się silić na przesadną elegancję. Oczywiście co innego jest, gdy idzie się na randkę do ekskluzywnej restauracji, teatru czy filharmonii - wówczas obowiązuje pewnien dresscode i wypada ubrać się elegancko.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-10-13, 14:06   

Na luzie, ale z odrobiną elegancji. Najważniejsze, żebyś czuła się komfortowo. Polecam ulubione dżinsy i top bez ramiączek (byleby dopasowany), mały obcas i jakaś sportowa marynarka. Delikatna biżuteria i ładnie podkreślone oko też punktują.
_________________
meow
 

MiniMini  

User

FALKENSHOP


ImiÄ™: MiniMini

Wiek: 26

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

Sk±d: AllWorld

   

Wys³any: 2015-10-13, 14:48   

Super wiecie co zgadzam się z Hellą i warto sie dowiedziec gdzie się pójdzie na taka randkę i wtedy stosownie ubrać
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-10-13, 16:08   

Ja na randki zawsze ubierałam się na luzie, aby czuć się atrakcyjnie ale i wygodnie. Do teatru wybierałam zawsze sukienkę. A jeżeli szliśmy na "sportową" randkę - dres, adidasy i t - shirt :)
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

mlodkam

User


Do³±czy³: 06 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-10-14, 14:37   

Ja na randkę proponuje sukienki, one zawsze są bardzo kobiece i uwodzące, oczywiście trzeba ją dobrze dobrać bo nie może być zbyt seksowna ani zbyt agresywna ale z drugiej strony nie możesz wyglądać jak nauczycielka polskiego z lat 70:) Popatrz sobie tutaj: http://pakuten.pl/27-sukienki ceny są nie za duże więc może coś wybierzesz, ja bardzo lubię sukienki we wzory ale to już kwestia gustu.
 

MiniMini  

User

FALKENSHOP


ImiÄ™: MiniMini

Wiek: 26

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

Sk±d: AllWorld

   

Wys³any: 2015-10-14, 16:29   

Fajnie a ja proponuje jeansy są mega sexi takie obcisłe i do tego szpieczki :D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-16, 18:34   

destrukcyjna napisa³/a:

Polecam ulubione dżinsy i top bez ramiączek (byleby dopasowany), mały obcas i jakaś sportowa marynarka.



Grr, nie cierpiÄ™ takiego zestawienia.

Tylko sukienka.
Na randki chodzi się w wiadomym celu, przynajmniej ja chodzę. Więc staram się swoim ubiorem podziałać na niego pobudzająco.
Tak, żeby czuć się pożądaną.
Dżinsy, tylko obcisłe, podobnie bluzki.
Nie wyobrażam sobie, żeby się ubrać w dresy. A dresów nie miałam na sobie od czasów podstawówki.
Albowiem jestem na tym etapie niestety początkowym własnej egzystencji, że tak to ujmę- Pana i niewolnika, w sensie, że szukam akceptacji swej kobiecości. I trudno to przeskoczyć.
Lubię cudzy wzrok na moich nogach, tyłku, włosach i tak dalej. Lubię kiedy bez zbędnych gadek przechodzimy od razu do tego po co właściwie przyszłam.

[ Dodano: 2015-10-16, 19:37 ]
Makijażu, zero.
I tak się rozmyje. Więc po co się tym kłopotać. Podobnie fryzura. I tak zostanie zniszczona.
_________________
W miękkim futrze kota
 

karus  

User


ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-17, 17:35   

coś na luzie, dżinsy bądź czarne rurki, trampki, no dobra, teraz już za zimno... i coś na górę, ale nie top, może sweterek jakiś, sukienka jak najbardziej, ale ja np. czułabym się niekomfortowo, a w końcu o to chodzi:)
 

slaway

User



Do³±czy³: 19 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-19, 18:38   

jak dla mnie to dużo zależy od tego która to jest randka i czy znasz daną osobę czy jest to ktoś z jakiegoś popularnego portalu internetowego :) ja zazwyczaj na pierwszą staram się ubrać swobodnie, w ubrania które lubię nosić i wyglądają dosyć elegancko, do tego jakieś wygodne buty, tak żebym się od razu nie wywróciła :) oprócz tego zależy gdzie idziecie, jak gdzieś potańczyć to raczej ubierz sukienkę, a jak do kina to możesz się ubrać bardziej swobodnie, na przykład jakieś jeansy i fajna koszulka :)
 

cypryska  

User


Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-20, 10:07   

hej ja zazwyczaj staram sie pokazac swoje najwieksze atuty , ale nie mowie tutaj o przesadnym swieceniem golizna ;) skromnie ale tez podkreslenie walorow , nie stroje sie nadzwyczajnie , troche lepiej niz na co dzien, a troche mniej elegancko niz na swieta ;) to moja recepta
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-10-20, 16:56   

Tak jak zwykle. Nie ma po co upiększać rzeczywistości, zwłaszcza ze nie każdemu się wersja specjalna spodoba. Chcesz się odstrzelić- odstrzel się. Nie chcesz? Nie rób tego.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

GrzAnka32

User


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-20, 17:15   

tak żebyś się czuła dobrze, swobodnie i na luzie :)
_________________
Anka
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-20, 20:46   

Ja zawsze ubieram się tak jak zazwyczaj noszę się na co dzień :) nie chce się jakoś specjalnie stroić wolę żeby chłopak poznał mnie i mój styl i mnie za niego polubił / żebym mu się spodobała.
 

Mavele  

User



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-10-25, 12:18   

Ja ubrałabym się jednak tak, że być pewną swojej urody w tym stroju. Wiadomo, że chciałabym mu się wizualnie podobać, ale jednocześnie nie przesadzić w drugą stronę czyli nie odstawić się.
W moim mieście bardzo dużo kobiet na ulicy jest świetnie ubranych i nie chciałabym czuć się przy nich jak kopciuszek, szczególnie na randce. ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com