Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

carmel97  

User


Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-13, 20:44   Jak odbudować zwiÄ…zek?

Witajcie, Jestem tu nowa. Mam chłopaka od 1,5 roku, na początku było super, zabiegał o mnie, troszczył się, czułam się po prostu kochana. Jednak z biegiem czasu jest coraz gorzej, nie wiem co robię źle. Próbowałam z nim wiele razy rozmawiać, ale on unika tego tematu. Na początku uważał mnie za atrakcyjną mimo, iż ważyłam prawie 10 kg więcej niż teraz. Jednak uważa, że jestem nieatrakcyjna i go nie pociągam. Jak to możliwe?
On ma wybuchowy charakter i jest nerwowy, wiec już staram sie go nie prowokować, tylko uspokajam, lub zmieniam temat jak mnie wyzywa. On jest naprawdę dobrym chłopakiem, potrafi się mną zająć, ale... On mi ciągle wypomina, pokazuje błędy, że nie jestem dobrą dziewczyną, ostatnio stwierdził, że dużo straciłam w jego oczach, bo nie chciałam mu dac pieniędzy. Dlaczego? Bo zażądał ode mnie, nie poprosił, później jak już strzelił focha to powiedziałam, że mogę mu dac, bo przedstawił dokładnie sytuacje po co.. Jednak on twierdzi, że mam się nie tłumaczyć bo to nic nie zmieni, i że już mnie tak nie kocha jak kiedyś oraz koledzy są lepsi ode mnie bo mu pomogli.. I że to nie chodzi o pieniądze tylko, jaka jestem. Stwierdził, że jestem skąpa i się różnimy. Od tej chwili jest oschły. To jest jedna z sytuacji.
Nie chodzi mi o rady w stylu " nie podoba Ci się to Go zostaw", bo to nie rozwiąże problemu. Ja Go naprawdę bardzo mocno kocham. Chcę dla niego dobrze..
Nie piszcie, że mam z nim porozmawiać bo to nic nie da. Co mam zrobić, żeby poprawić relacje w związku? Naprawdę zależy mi na nim, nie zamierzam się poddawać.
Chciałabym, żeby było tak jak na początku związku. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem idealna, i też sie przyczyniam do tego, że się z nim kłócę, jest On na mnie zły. Ale to chyba w każdym związku tak jest.

Oczekuję konkretnych odpowiedzi, z pomysłami, jak uratować mój związek. Potrzebuję pomocy, bo już sobie nie radzę z tą sytuacją.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-10-13, 21:13   

Moim zdaniem nie ma lepszej rady niż szczera rozmowa. Wasz związek (?) kuleje u podstaw. Fochy, wyzwiska, brak zaufania (dlaczego od razu nie powiedział w jakim celu potrzebuje pieniędzy ), brak rozmowy. To - według mnie - zgliszcza związku.

Znamy się z mężem od 2006 roku i nigdy - mimo lepszych i gorszych chwil - nie było między nami tak ostro jak u Was. Bo zawsze rozmawialiśmy. Nawet o najmniejszym problemie.

Powinniście się najpierw przeprosić a potem porozmawiać o uczuciach i oczekiwaniach względem siebie. Tylko szczera rozmowa oczyszczająca atmosferę wykaże, czy jest o co walczyć.

Ile macie lat?
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-10-13, 21:13   

Mogę się mylić - ale na moje oko to nie ma czego ratować, gość cię wykorzystywał, wyzywał...a ty chcesz do niego wracać? Powinnaś znaleźć sobie chłopaka a nie być 'czyjąś d**ą' bo dokładnie tak byłaś traktowana.


Dziewczyny, co jest z wami nie tak? :-/
_________________
 

carmel97  

User


Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-13, 21:21   

Mamy po 18 lat..
Przepraszanie nic nie da, bo on uważa, że zawsze to wszystko moja wina.

[ Dodano: 2015-10-13, 21:22 ]

Cytat:


Nie wykorzystał mnie, on mnie kocha, tylko jest specyficznym człowiekiem. Widzi tylko moje wady. Nie chce kogoś innego, kocham Go..
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wys³any: 2015-10-13, 21:31   

Dziewczyno... szanuj swoja godnosc i nie daj sie ponizac i wyzywac! nie spuszczaj glowy i nie obarczaj sie wina za wszytko bo na pewno nie jestes winna wszystkiemu. kochasz go? to chyba tylko Ty jestes filarem ktory podtrzymuje ten zwiazek. nie dalas mu kasy a on Ci robi za to jakies halo? zastanow sie, powaznie. ja mialam podobna sytuacje. tylko ze zwiazek trwal prawie pol roku... tez wszytsko bylo zle, wina jest moja, fochy, darcie na mnie o nic, wyzwiska, ponizanie. a tez myslalam ze to przejsciowe bo ma jakies problemy w domu. tylko dlaczego ja mam obrywac za to? ja musialam brac wine na siebie i mowic mu ze ma racje choc jej nie mial. zerwalam z nim, bo stalo sie cos czego bym sie nie spodziewala. tez myslalam ze go kocham, ze on kocha mnie. a tu? wkurzyl sie o nic,wybuchl-szarpal mna, grozil, chcial uderzyc. nie łudź sie ze cos moze sie zmienic - milosc jest slepa, ale nie dajmy soba manipulowac, ograniczac sie i pozwolic komus nas obrazac. widocznie znudzilas mu sie bo nie udaje mu sie Toba manipulowac. mozesz sprobowac i postawic na to by sie zmienil,dac wam czas... chociaz szczerze watpie, zwyczajnie Cie nie docenia. jestes dla niego za dobra
 

carmel97  

User


Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-13, 22:14   

A może po prostu jestem zbyt słaba psychicznie? Jestem do niczego, nawet żale się na necie bo nie potrafię znaleźć znajomych. Może coś w sobie powinnam zmienić?
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-10-13, 22:55   

Cytat:


Nie wykorzystał mnie, on mnie kocha, tylko jest specyficznym człowiekiem. Widzi tylko moje wady. Nie chce kogoś innego, kocham Go..



I z takim podejściem za parę lat, jak już będziecie małżeństwem, będziesz płakać i krzyczeć z rozpaczy, bo mąż Cię bije, albo wasze dzieci, ale nie odejdziesz, bo kochasz... Jakie kobiety potrafią być czasem bezmyślne... Facet by w życiu w coś takiego nie wszedł.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-10-13, 23:10   

Damn napisa³/a:

Jakie kobiety potrafią być czasem bezmyślne...


Na tym polega cała sztuka, by umieć to wykorzystać. :-)

Poza tym jaka ty jesteś mało empatyczna Damn, ona go kocha... nie rozumiesz tego?
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-10-13, 23:16   

tylko że jeśli on ją wykorzystuje to pewnie nieświadomie, bo nie sądze żeby mądry facet czerpał jakąś przyjemność z bycia w związku z aż taką idiotką. chyba że autorka jest naprawde niesamowicie ładna
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-10-13, 23:27   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

chyba że autorka jest naprawde niesamowicie ładna


No inteligentna nie jest, więc siłą rzeczy musi być śliczna.
To tak jak z DeSade :-)

carmel97 napisa³/a:

Nie piszcie, że mam z nim porozmawiać bo to nic nie da. Co mam zrobić, żeby poprawić relacje w związku


Musisz dorosnąć, a potem z nim porozmawiać.
Albo najpierw porozmawiaj, a potem dorośnij.
W każdym razie coś w tym jest, każdy sobie wybierze.

Pamiętaj, "być albo nie być" to jest głupie pytanie i niech każdy sam, odpowie sobie na nie. :]
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-10-14, 09:59   

carmel97 napisa³/a:

On ma wybuchowy charakter i jest nerwowy, wiec już staram sie go nie prowokować, tylko uspokajam, lub zmieniam temat jak mnie wyzywa

to jest powód, dla którego nie powinnaś zabiegać o ten związek.

Posłuchaj mnie dziewczyno, Wasz związek to układ o Twoim niewolnictwie, nic więcej.
Zrób coś dla swojego zdrowia i rzuć go w pizdu bo takich historii jest na pęczki, a żadna nie miała jeszcze dobrego zakończenia.
To wampir energetyczny, przy nim nigdy nie poczujesz się coś warta. Będzie wzbudzał u Ciebie poczucie winy, a jak widzę, wychodzi mu to bardzo dobrze.
Poza tym prędzej czy później obije Ci śliczną buźkę, na to się zanosi.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-10-14, 12:26   

Cytat:

Poza tym jaka ty jesteś mało empatyczna Damn, ona go kocha... nie rozumiesz tego?



Hehe, wiem, że śmieszkujesz, ale zaskoczę Cię... właśnie ja to rozumiem. Miłość ogłupia jak nic innego.

Ale dawanie przyzwolenia na poniżanie, wyzywanie, przemoc, jakiekolwiek przejawy braku szacunku, to jest autoagresja. Jeśli ktoś nie jest w stanie tego powstrzymać, to powinien się leczyć.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-10-14, 13:07   

Damn napisa³/a:

Ale dawanie przyzwolenia na poniżanie, wyzywanie, przemoc, jakiekolwiek przejawy braku szacunku, to jest autoagresja. Jeśli ktoś nie jest w stanie tego powstrzymać, to powinien się leczyć.


Mało to jest przypadków, gdzie mąż tłucze kobietę, a ta nie odejdzie "dla dobra dzieci"? :-D
W krajach postsocjalistycznych to jeszcze do końca lat 90-ych była reguła.
 

carmel97  

User


Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-14, 17:52   

Chciałam dostać rady, a wy mnie zjechaliście.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-10-14, 17:59   

zdecydowanie nie.
wszyscy jak jeden mąż poradziliśmy Ci, żebyś od niego sipier dalała jak najszybciej.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com