Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

vegas793

User


Do³±czy³: 28 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-11-24, 19:57   Zna siÄ™ ktoÅ› na BMW?

Witam,
kompletnie nie znam się na samochodach i nie mam nikogo kto mógłby mi doradzić. Może ktoś na tym forum mi pomoże?
Otóż widzialem ostatnio oferte w internecie dotyczone BMW e46 z 2001 roku 2.0 diesel, przebieg 200 tyś km, 150 KM.
TO auto jest uszkodzone do wymiany jest maska, lewy błotnik i lampa. Cena to 6000 zł sprwadzone z Francji.

Czy mi się to opłaca? I czy części które wymieniłem są drogie? Proszę o odpowiedź z góry dziękuję
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2015-11-24, 22:25   

To że jest do wymiany to co napisałeś to może być tylko szczyt góry lodowej. Uszkodzone podłużnice, półośki albo pieron wie co jeszcze. Części takie kupisz na szrocie nawet, ale z kolorem może być problem. Do tego dolicz sobie koszta wymiany płynów (między innymi: olej silnikowy, płyn chłodniczy, hamulcowy), pewnie przednie zawieszenie, tarcze+klocki. Rozrząd jeśli nie był robiony. Wiem, że któreś z modeli BMW miały problem z termostatem chyba też się na to łapała e46. Ale wiadomo, bez oględzin porządnych samochodu to można sobie gdybać. Ale chyba lepiej za te 6 kafli kupić coś innego co na początek nie musisz władować na remont po wypadku.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-11-25, 21:31   

Weź pod uwagę, że diesle są 2x droższe w naprawach od benzyny :-D
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2015-11-25, 21:36   

Different napisa³/a:

Weź pod uwagę, że diesle są 2x droższe w naprawach od benzyny :-D


Racja. Koszta wtrysków czasem są porażające. A regnerować się nie da, szczególnie produkcji BOSHa :D
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

madlily  

User


ImiÄ™: Liliana

Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Lis 2015

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2015-11-26, 08:59   

Podobno 2.0 w dieslu jest niepolecane. Najlepsze opinie słyszy się o 3.0. Mój chłopak jest w klubie, także zdążyłam się już nasłuchać :D
_________________
Słońce, plaża, zwiedzanie i nic więcej nie potrzebuję..!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com