Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

amelia0

User


Do³±czy³: 25 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-25, 21:08   Heejka :)

Nowa na forum :)

Mam 17 lat.
Interesowałam się kiedyś wszystkim, teraz niestety troszkę mi brakuje chęci na cokolwiek. Na forum zapisałam się, bo może tutaj ktoś/coś mi pomoże odnaleźć siebie, tchnie we mnie "to coś".
Gdybym zaledwie kilka miesięcy( może nawet tygodni temu) miała coś o sobie napisać, napisałabym naprawdę dużo, ale nie wiem w którym momencie życia się zgubiłam. Wiem. 17 lat i dziewczyna która nie ma ochoty na nic nie brzmi najlepiej. Najgorsze jest to że tak naprawdę nikt mi w to nie uwierzy. Mam wizerunek dziewczyny, której wszystko się jakoś układa, w swoim życiu jest mega szczęśliwa. Ja sama nie chcę żeby wszyscy znali prawdę o mnie, więc często nie zaprzeczam różnym domysłom. Prawda niestety jest inna.
I może właśnie dlatego się tu zapisałam? Bo wiecie, jak się nic nie chce, to dla zabicia czasu wchodzę na internet. I tak trafiłam na to forum, i tak stwierdziłam że co mi tam, napiszę.
Niestety, aktualnie nie czerpię radości z życia, a ludzie otaczający mnie skutecznie mi w tym pomagają. Mam przyjaciół, ale oni są tacy jacyś obecnie nieobecni, podobnie rodzina. Są wspaniali, naprawdę. Ale nie czuję, że mogą mi pomóc.


Tak czy inaczej witajcie, mam nadzieję że zawitam tu chociaż na dłuższą chwilkę :-D
( nie, nie chcę żeby ktokolwiek mnie żałował, nie po to napisałam to wszystko :-P )
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-11-26, 05:17   

Witaj,
myślę, że możliwość wypowiedzi w różnych watkach na forum da Ci siłę by zmierzyć się z własnymi problemami.
zapoznaj się z regulaminem i wypisz co Ci na duszy leży:)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2015-11-26, 07:47   

Witam cieplutko :)
 

madziulek1997  

User


Wiek: 27

Do³±czy³a: 24 Lis 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-11-26, 15:08   

Hej :)
Jakiś czas temu miałam podobnie,więc jakbyś miała ochotę to możemy czasami popisać :)
 

ingaw

User



Do³±czy³: 13 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-11-27, 11:07   

Witam serdecznie :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com