Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DarkSalion  

User


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-11-24, 17:50   studniówka

W styczniu jak większość tegorocznych maturzystów będę miał studniówkę. Idę na nią sam, bo nie mam z kim iść. Jakoś to mi nie przeszkadza, ale mam pewien problem. Nigdy nie tańczyłem, więc nie umiem tańczyć, a może się tak zdarzyć, że ktoś będzie (przez kilka godzin trwania studniówki) chciał ze mną zatańczyć albo ja bym chciał. Tu się pojawia właśnie problem. Macie dla mnie jakieś rady? Dodam, że nie należę do tych wysportowanych i umięśnionych, którzy czego nie zrobią wyglądają "bosko".
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-11-24, 17:56   

DarkSalion napisa³/a:

chciał ze mną zatańczyć albo ja bym chciał.



To raczej mało prawdopodobne, żeby dziewczyna Cię poprosiła do tańca.
Lecz jeśli nawet się obawiasz takiej sytuacji, to masz czas do stycznia, żeby zapobiec ewentualnemu fo pa.
Niech CiÄ™ mama nauczy.
_________________
W miękkim futrze kota
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-11-24, 19:03   

Alkohol twym przyjacielem :-D
_________________
 

DarkSalion  

User


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-11-24, 19:25   

Arek ja nie piję. Po prostu nie lubię smaku alkoholu (oprócz miodu pitnego. A wracając DeSade już miałem takie sytuacje, gdy koleżanka mnie sama zapraszała do tańca i zawsze musiałem odmówić. :/
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-11-24, 19:33   

DarkSalion napisa³/a:

i zawsze musiałem odmówić


Nie musisz odmawiać. Zawsze możesz w lekko żartobliwy sposób - z uśmiechem - ją ostrzec, że słabo Ci to idzie. Ja na przykład też nie umiem, ale zawsze jakoś wychodzi :mrgreen: . Poza tym nie wierzę, że jesteś totalnym robociakiem! Każdy coś tam potrafi! Głowa do góry!
 

Mordred  

Stały User



Do³±czy³: 28 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-11-24, 23:20   

Nie idź na studniówkę. Problemu nie będzie - proste :evil:
 

DarkSalion  

User


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-11-25, 17:52   

Cytat:

Poza tym nie wierzę, że jesteś totalnym robociakiem! Każdy coś tam potrafi! Głowa do góry!



Problem w tym, że nawet nie wiem, bo nigdy nie próbowałem. Ciężko wierzyć, że coś mi dobrze wyjdzie, jeśli nigdy nie robiłem tego.
 

amelia0

User


Do³±czy³: 25 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-25, 21:33   

A może poszukaj na youtube jakiś filmików w których uczą jak tańczyć?
Bo w sumie podstawowe kroki nie sÄ… trudne ;)
Zawsze jak masz kogoś zaufanego to możesz go poprosić żeby Cię nauczył, ewentualnie pouczył z tobą ;)
 

madlily  

User


ImiÄ™: Liliana

Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Lis 2015

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2015-11-26, 09:11   

Co robiłeś do tej pory? Odejdźcie czasem od komputerów, wyjdźcie gdzieś w weekend. Alkohol Ci nie smakuje? To dobrze, jakby Ci smakował, to byłoby z Tobą gorzej. Poproś jakąś koleżankę ze szkoły, żebyście może gdzieś wyszli przed tą studniówkę. Wypij setkę i przełam się. Powodzenia :)
_________________
Słońce, plaża, zwiedzanie i nic więcej nie potrzebuję..!
 

DarkSalion  

User


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-11-27, 17:53   

Cytat:

Co robiłeś do tej pory? Odejdźcie czasem od komputerów, wyjdźcie gdzieś w weekend.

Spokojnie. Po prostu nie odczuwałem potrzeby chodzenia na żadne imprezy. W weekend wołałem iść z kolegami, porozmawiać z ludźmi lub poczytać książkę niż wciskać się na siłę na jakieś "zabawy" :-)

madlily napisa³/a:

Poproś jakąś koleżankę ze szkoły, żebyście może gdzieś wyszli przed tą studniówkę.

Dzięki za dobry pomysł. Bardzo się przydał. :-)
 

m0xel  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 26

Do³±czy³: 24 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-27, 19:39   

Ja widzÄ™ dwie opcje:
1. Zapraszasz jakąś dziewczynę i prosisz żebyście pocwiczyli taniec przed studniówką.
2. Prosisz mamę by pomogła ci nauczyć się tańczyć.

Samemu się nie nauczysz, możesz ewentualnie zacząć "czuć" rytm w najpopularniejszych piosenkach.

[ Dodano: 2015-11-27, 19:39 ]
Ja widzÄ™ dwie opcje:
1. Zapraszasz jakąś dziewczynę i prosisz żebyście pocwiczyli taniec przed studniówką.
2. Prosisz mamę by pomogła ci nauczyć się tańczyć.

Samemu się nie nauczysz, możesz ewentualnie zacząć "czuć" rytm w najpopularniejszych piosenkach.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-11-28, 07:20   

Cytat:

Co robiłeś do tej pory? Odejdźcie czasem od komputerów, wyjdźcie gdzieś w weekend (...) wypij setke



To normalna rzecz, że ktoś nie przepada za alkoholem i wcale to nie oznacza, że ten ktoś nie ma życia towarzyskiego i musi się nagle "przełamać" do czegoś. W niczym mu to nie ujmuje, w moim odczuciu to wręcz atut - chłopak pozostaje sobą w świecie, gdzie wielu mlodych sięga do butelki by w ogóle być kimkolwiek.

Wracając do tematu.DarkSalion, wydaje mi się, że teraz na studniówkach częściej tańczy się solo w grupie niż w parach. Więc może się tak nie zmartwiaj, miej do siebie dystans i nawet jak coś Ci nie wyjdzie - śmiej się z tego. Poczuj rytm muzyki i reszta przyjdzie sama, ja też zawsze królową parkietu nie byłam, ale nadrabiałam poczuciem humoru i w sumie każdy chciał ze mną tańczyć, bo ze mną było zawsze na luzie :). Wolnego tańczyć potrafi chyba każdy, bo to w sumie taniec "na raz", z nogi na nogę.
Albo serio poproś o pomoc mamę. Mnie kiedyś uczył tata :).
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2015-12-02, 20:27   

DarkSalion napisa³/a:

wysportowanych i umięśnionych, którzy czego nie zrobią wyglądają "bosko".




tacy nie chodzią na studniówki :-P

[ Dodano: 2015-12-02, 20:30 ]
Wiem bo ja nie poszedłem na studniówkowe :cool:
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com