Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

BrumBrumek

User


Do³±czy³: 22 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-25, 18:20   

Kod:
Może dlatego, że tamten nie uganiał się za nią niczym pies jakiś (czyt. Ty).
Radzę się ogarnąć i nie czynić z siebie idioty już więcej.


Tamten to ją zdobył przez facebooka. Rozumiesz ? Siedzi 1500 km od Polski ma fejsa,telefon i tyle. Przyjedzie w lutym na 2 tygodnie i pojedzie znowu na rok,a jej to odpowiada. Może jest tu jakaś dziewczyna która ją zrozumie bo ja nie potrafię. A ja mam ją na miejscu i lipa.

Własnie to zrobiłem. Od 2,5 tygodnia 0 kontaktu. Tylko się pytam co dalej,bo mi na niej zależy i chce o nią walczyć. Jak to zrobić ?

Kod:
To nie dżentelmen, tylko dobrze wytresowany przydupas.


A to już kwestia gustów. Ja myślałem że taką 16 latke która do tej pory miała 2 chłopaków raczej kretynów zdobędę właśnie takim traktowaniem bo nikt nigdy jej tak nie traktował. ¯e jej się to spodoba coś nowego,innego
 

Mordred  

Stały User



Do³±czy³: 28 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-11-25, 18:38   

metalmummy napisa³/a:

no jasne, 80% inteligencji dziedziczy siÄ™ po matce.
Udowodnione naukowo.



Ciekawe, że nie wiem kim była matka Einsteina, Newtona, Hawkinga etc, etc, etc.
Na inteligencje ma wpływ środowisko oraz wychowanie, możliwe, że dziedziczymy jakąś część inteligencji, ale pisanie o 80% jest co najmniej komiczne.

Kto to udowodnił i kiedy?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-11-25, 19:16   

No właśnie rozumiem.
Dlatego napisalam.

Musisz sobie odpuscic.
Powiem Ci, ze do mnie tez sie jakis przyczepil ostatnio. I dzwoni do mnie codziennie. Kiedy spie nawet.
Ze mam mu ochote powiedziec- spie*****. Bo mnie brzydzi. Takie nadmierne zainteresowanie moja osoba. Nie wiem. Czemu. Ale tak po prostu jest.
Mysle, ze to tylko kwestia czasu, kiedy ona Ci to powie. Bo to zwykle dociera najszybciej.
_________________
W miękkim futrze kota
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-11-25, 19:23   

BrumBrumek napisa³/a:

A to już kwestia gustów. Ja myślałem że taką 16 latke która do tej pory miała 2 chłopaków raczej kretynów zdobędę właśnie takim traktowaniem bo nikt nigdy jej tak nie traktował. ¯e jej się to spodoba coś nowego,innego


Może by to podziałało na muzułmanki... :-D tutaj nie licz, że jak będziesz otwierał drzwi, czy już broń boże kupował prezenty to się laska w tobie zakocha...

BrumBrumek napisa³/a:

Siedzi 1500 km od Polski ma fejsa,telefon i tyle. Przyjedzie w lutym na 2 tygodnie i pojedzie znowu na rok,a jej to odpowiada. Może jest tu jakaś dziewczyna która ją zrozumie bo ja nie potrafię. A ja mam ją na miejscu i lipa.


Nie ma znaczenia, jak gość odwali coś i ją załatwi ( co prędzej niż później nastąpi, to rzecz pewna :-D ), to ty będziesz akurat pod ręką żeby ja pocieszyć.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-11-25, 19:33   

Mordred napisa³/a:

Kto to udowodnił i kiedy?


Just trust me, I'm Vet xD
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

BrumBrumek

User


Do³±czy³: 22 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-25, 19:59   

[quote}Nie ma znaczenia, jak gość odwali coś i ją załatwi ( co prędzej niż później nastąpi, to rzecz pewna :-D ), to ty będziesz akurat pod ręką żeby ja pocieszyć.[/quote]

Czyli wtedy może coś z tego być ?
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-11-25, 20:37   

BrumBrumek napisa³/a:

Czyli wtedy może coś z tego być ?


Tego to nie wiedza nawet najstarsi mieszkańcy wsi Pacyna. :-D
Natomiast nie liczyłbym, na nic więcej niż to, że jesteś "przyjacielem"...
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-11-26, 20:40   

BrumBrumek napisa³/a:

Czyli wtedy może coś z tego być ?



Nic nie będzie.
Ludzie mają magiczną opcję szufladkowania ludzi w poszczególne kategorie.
Ty jesteÅ› w katerori przyjaciela.

Daj sobie spokój.
Przetraw to.
Przestań żyć nadzieją.
Nic z tego nie będzie.
¯yj z tym.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

BrumBrumek

User


Do³±czy³: 22 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-27, 17:36   

Panie i Panowie sytuacja zmieniła się jak w kalejdoskopie. Z tego co wiem to z tamtym typem ze Szkocji kontakt się urwał. Od tygodnia nie gadają. Co robić ? Była taka sytuacja we wtorek że poprosiła mnie o podwozke,odmówiłem a teraz nie wiem czy dobrze zrobiłem bo może pogadać chciała.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-11-27, 20:23   

BrumBrumek napisa³/a:

Była taka sytuacja we wtorek że poprosiła mnie o podwozke,odmówiłem a teraz nie wiem czy dobrze zrobiłem bo może pogadać chciała.


Oho, czyli tak jak pisałem! Zaczyna się. :-D
No, chciała pogadać o tym typie ze Szkocji i jaki on zły, że się nie odzywa - ty byś wysłuchał, pocieszył, ona by dostała to do czego był przyzwyczajona.

Tyle tylko, że sam ja do tego przyzwyczaiłeś, laska ma z ciebie przyjaciela i teraz jak ją olałeś, to wiele sytuacji nie polepszy.

BrumBrumek napisa³/a:

Co robić ?


Chcesz być jej przyjacielem, to rób to co, robiłeś do tej pory.
Nie chcesz być przyjacielem, to olej ją i zostaw temat, ale nie licz, że wybierze ciebie w zamian za tamtego typa.
 

BrumBrumek

User


Do³±czy³: 22 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-27, 22:46   

Wlasnie z nia rozmawialem. Byla z kolezanka u wspolnego znajomego akurat do niego zadzwonilem i wziela tel. Prawie ze z pretensjami ze sie od 3 tyg nie odzywam i ze sie troche stesknila. Teraz to mam rozkmine co robic

[ Dodano: 2015-11-30, 12:20 ]
Więc tak. Spotkałem się z nią i rozmawiałem. Tamten co prawda znowu z nią pisze,ale to takie niewiadomo co jest. Ona sama mówi że nie jest z nim,gość przyjedzie prawdopodobnie w lutym i że dopiero musi go poznać,wcale nie wie czy z nim będzie itp. Co do mnie to powiedziała że chce mieć ze mną kontakt,czasem się spotkać i nie wyklucza że jak jej z nim nie wyjdzie co jest prawdopodobne to będziemy razem,ale i nie obiecuje tego. Tak mi powiedziała
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com