Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-11-27, 21:47   Muzyka do burleski?

Szukam muzyki w rodzaju tej, którą wykonuje się do burleski.
Przykład: https://www.youtube.com/watch?v=YDPR5EoYqOs
Zna ktoÅ› coÅ› wartego uwagi :)?
 

Sacharoza

User


Do³±czy³: 16 Gru 2013

   

Wys³any: 2015-11-27, 23:02   

Może coś takiego? (:

https://www.youtube.com/watch?v=5ffToJkszcY
https://www.youtube.com/watch?v=ZIXun7tFU_4
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-11-28, 11:33   

Sacharoza, Oj znam i uwielbiam "Cabaret" i "Chicago" :-)
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-11-29, 20:29   

Stary zgred jestem i toku myślenia najnowszych generacji trochę nie pojmuję, więc zapytam zupełnie poważnie:

Po co szukasz takiej muzyki?
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-11-29, 20:32   

philosophus, Bo jest w moim guście. Zwykle po to szuka się muzyki żeby jej słuchać. Ale co ja tam wiem.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-11-29, 20:43   

Dziękuję za odpowiedź.

Pytałem ponieważ ostatnio dużą popularnością cieszy się burleska i taniec na rurze, co dla mojej generacji jest dosyć dziwne. Tzn. konkretnie chodzi o to że dziwne dla nas jest dobrowolne wykonywanie tego.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-11-29, 21:09   

philosophus, Sama lubię burleskę i całą jej otoczkę - także muzyczną. Taniec na rurze to niesamowita umiejętność i nie musi sprowadzać się do klubów ze striptizem.
Tak samo lubiÄ™ rewie Drag Queens.
Ale niektórzy nie dopatrzą się w tym sztuki, to ich sprawa. Ja to lubię, cieszy to moje oko i ucho.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-11-30, 13:22   

Sonmi napisa³/a:

Taniec na rurze to niesamowita umiejętność i nie musi sprowadzać się do klubów ze striptizem.



Nawet nie może. Sportowy taniec na rurze bardzo obciąża i wzmacnia plecy, więc nadaje męską sylwetkę.

Ewidentnie kontekst kulturowy się zmienił ostatnio bardzo szybko. Nie mówię że na gorsze, po prostu jest inaczej.

Zabawne natomiast jest to, że promuje się np. taniec na rurze jako sport i formę sztuki, podczas gdy znacznie trudniejsza i uboższa w konotacje seksualne jest np. gimnastyka artystyczna. Albo ktoś się nie przyznaje do tego co lubi, albo po prostu nie wie ile jest dyscyplin sportu i sztuk :-)
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-11-30, 14:54   

philosophus, A mi się wydaje, że burleska i taniec na rurze dopiero się przebija w Polsce. Mamy tylko jeden teatr w stolicy gdzie regularnie można zobaczyć rewie, nawet nie czysto burleskowe. Tego się u nas raczej nie promuje, a jeśli już to ktoś szybko sprowadza to do parteru jako zgorszenie absolutne. Gimnastyka artystyczna też nie jest jakość szczególnie promowana, ale oglądając wszelkie "talent szoł" zawsze jej pełno, a więc nie jest taka znowu zapomniana.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-11-30, 15:10   

Jak dla mnie nic tu nie ma do słuchania:D
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-12-01, 13:14   

Sonmi napisa³/a:

A mi się wydaje, że burleska i taniec na rurze dopiero się przebija w Polsce.



Też racja

Sonmi napisa³/a:

a jeśli już to ktoś szybko sprowadza to do parteru jako zgorszenie absolutne.



No cóż, jesteśmy krajem w którym biskupi wiedzą lepiej od papieża co jest dobrze, a jak mówi przysłowie, Gdyby Pan Bóg mieszkał w Dukli, to by mu szyby wytłukli. :mrgreen:

Sonmi napisa³/a:

oglądając wszelkie "talent szoł"



Tego nie wiem, nie oglądam. Te wszystkie showy to aberracja, ponieważ są setki profesjonalistów którzy dobrze te rzeczy robią, a w nich występują głównie dyletanci.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com