Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

pietryk  

User


Doł±czył: 05 Mar 2015

   

Wysłany: 2015-11-29, 13:52   [wideo]Czy Facebook to peĹ‚na inwigilacja?!

Czy Facebook to pełna inwigilacja?!



Witam ostanio nagrałem moim zdaniem Ciekawy filmik,którym chcę się z wami tutaj ładnie podzielić.
Zapytać jak się podoba oraz co by trzeba było poprawić. Mozę są jakieś osoby co nagrywają i udzielą profesjonalnych rad dla nowicjusza, byłbym wdzięczny :-)

Materiał wideo ;) --------->https://www.youtube.com/watch?v=uAXFlV27j3U
_________________
Innowator.Tv
 

JakubĹ‚  

Stały User

Goldberg



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Doł±czył: 27 Lis 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2015-11-29, 19:10   

Uwazam, ze nie jest to az takie jak myslisz. Zuckerberg(Tworca facebook), jest masonem i potrzebuje naszych danych do spelniania swoich "marzen", natomiast te dane zwykle sa przetwarzane ze wzgledu na reklamodawcow i nic wiecej. Czyli jesli uczestniczysz w facebooku, to latwiej Ci podac jakas reklame. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o piedziadze, wiekszosc firm "inwigilacyjnych" czerpie korzysci z reklam, tak samo w przypadku facebooka. Jesli chodzi Ci o to, ze beda Cie podgladac, to i tak w wiekszosci przypadkow robi to komputer, ktory zbiera dane, zeby sprzedac je firmom. Nie popadajmy w paranoje. A kto nie chce z tego korzystac, niech nie korzysta, bez wzgledu na presje sopleczna.
_________________
Pozdrawiam.
 

pietryk  

User


Doł±czył: 05 Mar 2015

   

Wysłany: 2017-10-22, 17:57   

własnie bardzo duzy problem jest dziś nie używać takich rzeczy. każdy ma fejsbuka i de facto do kontaktu to jest bardzo dobre rozwianie i tu jest poprostu problem. Czyli albo się dostosowujemy albo zostaniemy wykluczeni. i to cholerka smutne jest....
_________________
Innowator.Tv
 

Pawelooo  

User

Pawelooo


Imię: Paweł

Wiek: 25

Doł±czył: 11 Sie 2018

   

Wysłany: 2018-08-11, 19:07   

Skasowałem facebooka i wylądowałem tutaj nawiązując do wypowiedzi pietryka, ale wbrew wszystkiemu to forum jest mega :D Jest dział twórczości, więc można nawiązać jakieś kolabo i znaleźć kogoś utalentowanego, kto pomoże z okładką oraz jest dział praca. Tu wszystko jest - może niektóre rzeczy ciut nieaktualne ale jednak :)
Gorszy od FB jest wbrew pozorom Google.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com