Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nika-Nika

User


Do³±czy³: 27 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-29, 23:31   Samotność

Cześć ludzie. Czuje się bardzo samotna , mimo że mam wielu znajomych, przyjaciół. Tracę w nich wiarę :-/ ... Miałam przyjaciółkę, która miała byc zawsze ze mną , a po pół roku wypiela się na mnie... :-( :-( W klasie Nie czuje się też tak...swobodnie... Czuje się zawstydzona, gdy nauczyciel prosi żebym coś powiedziała, czy żebym przeszła po klasie i coś zrobiła. :-/
W szkole siedzę na podłodze, zamiast na ławce z innymi uczniami. Ale tam mi dobrze, nikt mnie Nie widzi, nie widzi mojego smutku. Myślę ze nie jestem z tym sama, ze jest nas więcej.
A jak wy siÄ™ czujecie ? :-(
_________________
Nika
 

p4wl0

Stały User


Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2015-11-29, 23:39   

Na pewno Cie widza, ale nie zwracaja uwagi
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-11-30, 00:05   

Ziew.

[ Dodano: 2015-11-30, 00:13 ]
Wiesz ile jest tematów o tym na forum?
_________________
W miękkim futrze kota
 

Mordred  

Stały User



Do³±czy³: 28 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-11-30, 23:56   

Myślę, że to nie jest źle. Człowiek ma więcej czasu na różnego rodzaju rozmyślania o tym, czy o tamtym. Ja sam jestem troszkę aspołeczny, nie chcę kontaktu z ludźmi, dobrze mi samemu. Człowiek ma wystarczająco zmartwień i rozczarowań, a im więcej ludzi, których znasz, tym więcej owych zmartwień. Tak jest chyba najlepiej, po co sobie robić problemy? Mam 2 przyjaciół z którymi się jedynie zadaję. Poza tym, wolę z nikim nie rozmawiać, niżeli rozmawiać o jakiś pierdołach.
 

Bezwet

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³: 10 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-12-01, 02:25   

Pamiętam gdy chodziłem jeszcze do gimnazjum miałem taką dziewczynę w klasie... jej strach przed otoczeniem był tak duży, że obawiała się wydać jakikolwiek dźwięk, zwrócic na siebie uwagę. Dochodziło do tego, że zapytana przez panią czy ma zadanie(miała) nie była w stanie odpowiedzieć na głos przy klasie, co najwyżej, lekko się trzęsąc, kiwała głową. Nawet głupi kaszel był dla niej problemem i potrafiła ze sobą walczyć byle nie zakaszlnąć. Nigdy wcześniej nie widziałem, żeby ktoś miał taką blokadę... Wątpię, żebyś miała, aż taki problem w końcu sama wspominasz, że masz znajomych i przyjaciół. Mimo wszystko i tak uważam, że powinnaś z tym walczyć, nie każe Ci od razu być super pewną siebie duszą towarzystwa ale to, powinien być w 100% Twój wybór, że nie jesteś z innymi, a nie wybór podyktowany jakimś strachem, brakiem swobody. Ja też w szkole jak akurat miałem dzień, że nie chciało mi się dużo gadać, zakładałem słuchawki, kładłem się na ławce i czytałem/drzemałem więc to, nic złego, że chcemy zostać sami, o ile jest to, w pełni świadomy wybór. Co do tego zawstydzenia itd. musisz się przełamywać i za każdym razem gdy widzisz, że czegoś się wstydzisz, obawiasz, właśnie to robić - coś takiego daje naprawdę dużą satysfakcję(przetestowałem w zeszłym roku na sobie ;d - nie sądziłem, że można mieć tak duży uśmiech na twarzy w chwili gdy ktoś daje Ci kosza :D )
Co do samotności - dobrzy przyjaciele pojawią się sami, wystarczy być otwartym na ludzi:) Właściwie to, czemu tracisz wiarę w obecnych(poza tym, że jedna się na Ciebie wypięła)?
 

Takatroche

User


Do³±czy³: 06 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-06, 19:31   

Nawet znając wszystkich ludzi na świecie możemy być przecież samotni. Możemy być w tłoku, niemalże nie mieścić się w życiu. Ludzie mogą nas obsypywać dobrem ciepłem a my i tak czujemy się samotni. Wystarczy, że znajdziesz jedną, jedyną osobę, ale taką, która zastąpi ci milion innych
 

Arek2001  

User


ImiÄ™: Arek

Wiek: 45

Do³±czy³: 22 Lut 2016

Sk±d: Pi?a

   

Wys³any: 2016-03-17, 14:51   

Ludzie w ogóle są samotni, też już nie mam żadnych kumpli a bardzo bym chciał, wszyscy poszli w piwo i ogólną degeneracje. Znajomości zastąpiły sprzęty jak elektronika czy samochód głównie dla zabawy. Przyjaciół po szkole od razu zacząłem tracić. 99% ludzi siedzi w domu, nie rozmawia towarzysko z nikim, piją piwo i ogląda TV , brzuchy im rosną od nieruszani się itd.
Ten czas szkoły trzeba wykorzystać na maxa. Ludzie uważają że inni chcą im zrobić krzywdę, dlatego po jakimś czasie przestają się przyjaźnić i uciekają w używki, sprzęt, samochody itp.
Nie ma nic fajniejszego niż posiadanie znajomych do rozmów itp. żaden sprzęt tego nie zastąpi. A przyjaciel/ułka to ktoś super super :)
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2016-03-21, 20:26   

Arek2001 napisa³/a:

99% ludzi siedzi w domu, nie rozmawia towarzysko z nikim, pijÄ… piwo i oglÄ…da TV , brzuchy im rosnÄ… od nieruszani siÄ™ itd.



z *** się zerwałeś czy żyjesz w enklawie?
wiesz ile to 99% z populacji 7mld? pal licho niech będzie z 34mln?
dużo. bardzo dużo.

dobrze,że to wszystko wina piwka,a nie mj.
Bo byś mnie wkurzył już konkretnie
_________________
You know who i am
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com