Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2016-02-05, 01:09

Autor

Wiadomo¶æ

Nukle3

User


Do³±czy³: 05 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-05, 00:37   Moja rodzina jest żaÅ‚osna.

Moja rodzina jest żałosna, mam ich dosyć do granic możliwości, mam jedna rodzine od strony taty czyli tą która żyje właściwie w obrebie 10km ode mnie i rodzine z strony matki ktora zyje 120-200 km od nas i tam sa ludzie normalni, wykształceni - ale nawet o to nie chodzi.

U mnie w rodzinie każdy jest mądry, tylko cholera nikt nie ma studiów... ostatnio przy stole obsrywali kolesia który skonczyl licencjata a z 4 braci tylko dwóch ma mature właściwie w tej rodzinie tylko z 6 osob ma mature ciotka,matka,ciotka,wujek,wujek i jeszcze ktos tam reszta NIEE MAAA! a zachowuja sie jak ... wielcy uczeni, wypowiadaja sie na tematy na które nie mają zielonego pojecia, mój ojciec nawet matury nie ma w przeciwieństwie do mojej matki która zdała ją na prawdę dobrze ! nic dziwnego, chodziła do szkoły medycznej - mam po niej jeszcze ksiażki, ojciec sie tak nad nia wywyższa.. po robił jakieś 3mieś kursy np. kurs widłowy czy też ochroniarza, ojciec mowi do kazdego 'cza było sie uczyć" - zamknij morde koleś nawet matury nie masz, tak mnie wkur. oni wszyscy, zawistni.. ojciec pracuje w wojsku 4,3 tys netto + dodatkowa praca zwiazana z wojskiem tylko osobno wyplate dostaje dodatkowe 1,9tys. matka ... 2tys netto.
Wszyscy w tej rodzinie sa powaleni, wymądrzaja sie w szczególności mój tato który zawsze niby wszystko wie a jak przychodzi co do czego i włąściwie prawie zawsze nie ma racji to sie zgrywa ze o to mu chodziło, jest tępy jak gówno - przepraszam za wyrażenie.. Kupił mi buty jakieś conversy wgl nie mój styl nie ubieram sie w takie buty -haha. i mówi ze mam w nich chodzic bo sa na zime, a jordany ( tak wiem gimba ale naprawdę.. dla mnie to bez znaczenia czy mówi się na buty gimbaza,pedalstwo itd. dla mnie buty to buty.. podobaja mi sie to ubieram/kupuje) ktore sa specjalnie na zime mam odstawic, a tamte trapeczki jakieś w ogóle dla ... są cienkie... a mam je ubierać BO JEMU SIE PODOBAJA i tak ze wszystkim dobrze ze dostaje od niego kase to sobie sam kupuje ciuchy na zalan.do... żałosny gbur tak jak i ta cała rodzina, chce skonczyc studia (medycyna) w trakcie trwania juz sie oswiadczyc i założyć rodzine.. swoją własną ! nie chce z nimi utrzymywac kontaktu, chce traktować żonę godnie, z szacunkiem,chce zeby moje dzieci miały szczęśliwych rodziców, bez wojen - chociaż małe kłótnie sie zdarzają - to normalka.. ale chce moim dzieciom dać ciepło bezpieczeństwo i miłość jakiej ja nie miałem, chce żeby moja żona cholera wiedziała, ze jest dla mnie wszystkim... wiem co czuje poniżana kobieta, zauważyłem to... jestem wyczulony na to jak ktoś obraża kobiete, mam ochote podejsc i usunąc temu komuś jedynki... co ja mam zrobić żeby nie palnąć czegoś zbyt wczesnie? z tą żona to nie wiem jak będzie.. bo chyba żadna mnie nie zechce tak mi sie wydaje...
 

sheslostcontrol  

User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 03 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-05, 15:06   

Zanim poznasz swoją przyszłą żonę i będziesz dla niej tym złotym partnerem z bajki, to zacznij od szacunku do rodziców. Z tego co opowiadasz, to wasze kłótnie są trywialne, tak samo jak Twoje problemy odnośnie butów.
Tak bywa w niektórych rodzinach, że lubią się obgadywać. Plotkowanie jednak ma to do siebie, że zawierają się w nim historie nieprawdziwe, bądź mocno koloryzowane. Sęk w tym, żeby zdawać sobie z tego sprawę, bo skoro i tak nic z tym nie zrobimy, to przynajmniej świadomość głupoty innych pozwoli nam zapobiec rozprzestrzenianiu jej przez nas dalej. Rodziny się nie wybiera, zatem jeśli nie robią Ci jako-takiej krzywdy oprócz tego, że cierpi przez nich Twoje żądne wyższych sfer ja, to przechodź obojętnie wobec tego co mówią i jak się zachowują.
_________________
And she screamed out kicking on her side
And said I've lost control again
And seized up on the floor, I thought she'd die
She said I've lost control
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2016-02-05, 15:42   

Tak to właśnie jest mieszkać z kimś... najlepiej mieszkać samemu. Zobaczysz jaką poczujesz ulgę jak się wyprowadzisz. Na razie jedyne co ci mogę poradzić to skończ się przejmować. I tak za parę lat z tymi ludźmi nie będziesz miał nic wspólnego, założysz własną rodzinę (choćby jednoosobową), będziesz studiował, zarabiał na siebie, rodziców odwiedzisz od czasu do czasu i nie będziesz musiał w niczym na nich polegać. Ja na przykład żeby się ze swoim tatą od czasu do czasu spotkać muszę umawiać samolot. I przeciwnie do ciebie wolałbym by oboje z moich rodziców mieszkali w zasięgu kontaktu. Ale z drugiej strony dużo zależy od rodziców, w twojej sytuacji pewnie myślałbym tak samo. Nie mogę powiedzieć tego samego co koleżanka wyżej, o tym że ukończona szkoła nie wyznacza inteligencji, bo nie mam większego porównania, w swojej rodzinie (z linii ojca) mam samych lekarzy, z linii matki obszarnik-inwestor inżynier, farmaceuta, korpo-audytor, inżynier-elektryk i jeden człowiek na wysokim rządowym stanowisku.
Wszyscy są hiper inteligentni bez wyjątku, więc może te szkoły jednak coś wyznaczają...
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-02-05, 17:00   

Ludzie w wojsku mają tego typu przypadłość.
Mam wuja, który mnie przepytuje za każdym razem z historii, stukając się z nim kieliszkiem wina, odpowiadam.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-02-05, 19:40   

Nie wiem w jakim wieku masz rodziców, ale kiedyś mało kto miał maturę. Ludzie wybierali szkoły zawodowe, i prosto po takiej szkole wędrowali do pracy, w której dożywali emerytury.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-02-07, 17:51   

Vic98 napisa³/a:

Tak to właśnie jest mieszkać z kimś... najlepiej mieszkać samemu. Zobaczysz jaką poczujesz ulgę jak się wyprowadzisz

Czy ja wiem czy takÄ… ulgÄ™… raczej niekoniecznie. BÄ™dzie musiaÅ‚ sam za wszystko pÅ‚acić, sam gotować itd. Tak wiÄ™c, Nukle3, pamiÄ™taj o tym i szanuj mimo wszystko swojÄ… rodzinÄ™, a jeżeli ich zachowanie CiÄ™ irytuje to zwyczajnie to olewaj, ewentualnie spróbuj z nimi podyskutować, np. zapytaj dlaczego uważajÄ… akurat tak a nie inaczej, gdy znów powiedzÄ… coÅ›, z czym siÄ™ nie zgadzasz. Wielu mÅ‚odych ludzi ma podobne problemy z rodzicami, też majÄ… ochotÄ™ siÄ™ od nich wyprowadzić, ale to chyba wcale nie jest takie fajne jakim siÄ™ wydaje…
_________________

 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2016-02-08, 19:49   Re: Moja rodzina jest żaÅ‚osna.

Nukle3 napisa³/a:

Kupił mi buty jakieś conversy wgl nie mój styl nie ubieram sie w takie buty -haha. i mówi ze mam w nich chodzic bo sa na zime, a jordany ( tak wiem gimba ale naprawdę.. dla mnie to bez znaczenia czy mówi się na buty gimbaza,pedalstwo itd. dla mnie buty to buty.. podobaja mi sie to ubieram/kupuje) ktore sa specjalnie na zime mam odstawic, a tamte trapeczki jakieś w ogóle dla ... są cienkie...



ZapiszÄ™ sobie ten fragment <3
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-02-09, 17:46   Re: Moja rodzina jest żaÅ‚osna.

Nukle3 napisa³/a:

dobrze ze dostaje od niego kase to sobie sam kupuje ciuchy na zalan.do... żałosny gbur tak jak i ta cała rodzina

A ja ten :]
_________________

 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-02-09, 23:29   

No dobra, popłakałeś to teraz do sedna. Co Cię boli?
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2016-02-11, 12:41   

Ja to się najbardziej przeraziłam, jak przeczytałam, że chcesz iść na medycynę. Boże broń od takich lekarzy....
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com