Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Acknology

User


Do³±czy³: 05 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-05, 14:11   Problem ze soba-sny

Witam od dawna mam jakis problem ze soba. Podczas snu pojawiaja mi sie... sny erotyczne. Wszystko byloby spoko, gdyby nie fakt, ze w tych snach pojawia sie moja kolezanka z czasow gimnazjum (5lat wstecz :o ). Jakis czas temu snila mi sie tez jeszcze jedna i niezbyt wiem co mam o tym myslec :/ :hyhy:
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2016-02-05, 14:53   

Nie śpij na brzuchu i przeczytaj sobie jakiś sennik :hyhy: :hyhy: :hyhy:
_________________
 

velvettwin  

User



ImiÄ™: Angelika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 03 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-05, 15:26   

Może właśnie o tym nie myśl, przewietrz pokój przed snem i nie jedz ciężkostrawnej kolacji. Myślę że sny po jakimś czasie same miną ;)
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-02-05, 17:12   

Podobno w czasie snu rozwiązujemy problemy i spełniamy swoje mażenia.Wychodzi na to że coś do niej czułeś, a teraz jesteś napalony jak Johnny Sins.Nie czekaj,łap za komure i dzwoń do niej albo napisz na fejsie.Może jest singielką.Trzymam kciuki i pozdrawiam :-D :evil: :evil: :evil: !!!
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-02-05, 19:43   

Sny erotyczne to nie problem, skąd ten pomysł.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

alienated  

Stały User



Do³±czy³a: 28 Gru 2015

   

Wys³any: 2016-02-05, 19:51   

Ja np mam sny erotyczne, ale w rzeczywistości wcale mnie to nie pociąga :/ Więc nie wiem skąd się to bierze.
_________________
Samotności! do ciebie biegnę jak do wody
z codziennych życia upałów.
 

Acknology

User


Do³±czy³: 05 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-06, 01:57   

Do tej dziewczyny i poprzedniej nic nie czulem, ale w jakims stopniu mnie pociagaly. To chyba tyle, ale rano jak sie po tym snie zbudzilem jakos tak 'dziwnie' sie czulem. Jakbym mial cos zrobic, a tego nie zrobilem. Cos w tym stylu, troche durnie to brzmi, ale sam nie wiem jak odpowiedziec sobie na to :-/
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-02-06, 10:15   

Jak pociagały to tym bradźej dzwoń :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Acknology

User


Do³±czy³: 05 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-07, 14:27   

Ta z pewnoscia. Chwyce telefon i zadzwonie... A tak serio to nie widzialem ich pare lat i nagle bym wyskoczyl jak Filip z konopi i zadzwonil-dziwne, ale nie mam nr tel.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-02-07, 15:48   

Wejdź na fejsa,zobacz gdzie mieszka i niby przypadkiem odwiedź ją z kwiatami.Zrób z siebie pozytywnego wariata one to lubią :evil: :evil: :evil:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Acknology

User


Do³±czy³: 05 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-07, 20:46   

Raczej na fb nie sprawdze dokladnego mieszkania i bla bla. Raczej to by nie zdalo egzaminu, po drugie nie chce sie bawic w takie podchody :]
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-02-07, 21:35   

Jak zrobisz podchud to one będą czuły się wyróżnione,,jak księżniczki żyjące w wieży w odległej krainie do których przybył książe z przeszłości aby je uwolnić.Niczym desperat wspinasz się po wieży z różami w ustach a by jeszcze raz ujrzeć jej uśmiech"-Ale jestem dobry :mrgreen: .A na poważnie to zadzwoń do kumpli może oni coś wiedzą. :)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-02-08, 09:16   

DeVaneio napisa³/a:

podchud


co to dziwne słowo oznacza?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-02-08, 14:22   

Niepospolita odmiana słowa ,,podchody" :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2016-02-08, 19:45   

Czekaj, dlatego że w śnie erotycznym wystąpiła koleżanka sprzed lat to traktujesz to jako znak na niebie? Z tego co piszesz mam wrażenie że nie znałeś jej dobrze a nagle, 5l później po jednym śnie chcesz ją z przysłowiowej dupy poderwać. Plz :P
Chyba że tam gdzie teraz chodzisz nie ma fajnych lasek, wtedy jak najbardziej rozumiem i powodzenia ;)
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com