Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Qumer

User


Do³±czy³: 08 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-08, 17:22   Problem z zagadaniem do dziewczyny

Witam. Piszę ten temat ponieważ mam problem aby zagadać w jakikolwiek sposób do dziewczyny. Mogę podać nawet głupi przykład. Praktycznie codziennie chodzę na lodowisko z kumplem i czasami są tam jakieś fajne dziewczyny ale boję się podejść i zagadać, bo nie wiem jak one zareagują czy wyśmieją czy coś innego i nie mam o czym gadać. Razem z kolegą raczej nie posiadamy typowego "SWAGU" a większość dziewczyn to typowe "SWAGARKI" i nie wiadomo co robić, ale przeważnie te typowe "SWAGERKI" nas wyśmiewają lub inne rzeczy. Więc zwracam się do was o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Bo ja nie wiem czy problem tkwi we mnie czy w czymś innym.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2016-02-08, 17:33   

Qumer napisa³/a:

większość dziewczyn to typowe "SWAGARKI"


Mylisz siÄ™ bardzo.

Qumer napisa³/a:

Bo ja nie wiem czy problem tkwi we mnie czy w czymÅ› innym.


Tak, w Tobie. Bo skoro Ty nie oddziałujesz, to dlaczego coś miałoby oddziaływać na Ciebie i psuć Ci start. Przynajmniej w tej materii.

Qumer napisa³/a:

boję się podejść i zagadać


Tak w sumie to tutaj masz odpowiedź.

Spróbuj. Inaczej się nie dowiesz i nadal będziesz zadawał tego typu pytania na forach.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-02-08, 17:38   

Qumer napisa³/a:

Razem z kolegą raczej nie posiadamy typowego "SWAGU" a większość dziewczyn to typowe "SWAGARKI" i nie wiadomo co robić

Nie szukaj dziewczyn w gimnazjum.

¯eby zagadać do kobiety wykorzystaj daną sytuację. Albo stwórz sytuację - wpier*** się w nią na tych łyżwach i wmów jej, że to przeznaczenie.
 

Qumer

User


Do³±czy³: 08 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-08, 17:41   

A jakieś porady czy coś jak zagadać lub jak zacząć rozmowę bo wydaje mi się że takie typowe hej co tam u ciebie to takie trochę dziwne.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2016-02-08, 18:03   

Qumer napisa³/a:

A jakieś porady czy coś jak zagadać lub jak zacząć rozmowę bo wydaje mi się że takie typowe hej co tam u ciebie to takie trochę dziwne.


Ale że niby jakie porady? Daj sobie spokój z laskami, chyba jeszcze nie czas na to. Skoro Ty masz teraz takie problemy, to co dopiero gdyby doszło do spotkania.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-02-08, 18:05   

Qumer napisa³/a:

A jakieś porady czy coś jak zagadać lub jak zacząć rozmowę bo wydaje mi się że takie typowe hej co tam u ciebie to takie trochę dziwne.


W takim pubie na Piotrkowskiej, gdzie często kupuję szlugi, najczęściej do lasek zagadują tak:
- czym siÄ™ interesujesz?
- jak masz na imiÄ™?
- masz chłopaka?
- jaki lubisz seks?


I mój faworyt - skąd ku*wa jesteś?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-02-08, 18:27   

$karbówka napisa³/a:

- jaki lubisz seks?


jakież subtelne, faworyt.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2016-02-08, 19:43   

skoro dziewczyny się z ciebie śmieją to jest powód? Może wyglądasz jak stareotyp chłopka z technikum (pryszcze, koszula w kratę, chudy jak deska, zgarbiony)

Nabierz pewności siebie, zacznij się lepiej ubierać i mieć luźny, wyprostowany krok. Tak, rozmowy z kobietami też polepszą twoją pewność siebie po pewnym czasie gdy zdasz sobie sprawę że na 'zjebki' trzeba mieć wywalone zamiast nad nimi myśleć godzinami po sprawie już :P
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-02-09, 17:31   

Qumer napisa³/a:

boję się podejść i zagadać, bo nie wiem jak one zareagują czy wyśmieją czy coś innego

Typowy problem poczÄ…tkujÄ…cego podrywacza xD
A tak na poważniej to uświadom sobie po prostu, że najzwyczajniej w świecie nie masz się czego bać. Dziewczyna też człowiek, jak podejdziesz to przecież Cię nie ugryzie ani nic :-D Wręcz przeciwnie, jak sama szuka chłopaka to raczej będzie zadowolona z tego, że do niej zagadujesz, i może nawet przymknie oko na jakieś drobne gafy podczas tej rozmowy ;) A jak mimo wszystko się nie uda to przynajmniej zyskasz trochę pewności siebie (jak wspomniał kolega wyżej) i doświadczenia, które na pewno zwiększy Twoje szanse przy zagadaniu do następnej reprezentantki płci pięknej :-) Tak więc próbuj, zagaduj, bo nie masz nic do stracenia, a możesz wręcz tylko zyskać!

Qumer napisa³/a:

A jakieś porady czy coś jak zagadać lub jak zacząć rozmowę bo wydaje mi się że takie typowe hej co tam u ciebie to takie trochę dziwne.

Podobno najlepszym tekstem na podryw jest po prostu zwykÅ‚e „Cześć” :-D Potem chyba najlepiej porozmawiać o tym, co ona w danej chwili robi, np. na lodowisku zapytaj jak siÄ™ jej jeździ, czy czÄ™sto chodzi na Å‚yżwy itd. aż w koÅ„cu zaproponuj wspólnÄ… przejażdżkÄ™, choćby 1 okrążenia. BÄ™dzie to ciekawsze niż zwykÅ‚a rozmowa i pozwoli Ci siÄ™ bardziej wyluzować. A jak już bÄ™dziecie siÄ™ żegnać to nie zapomnij spytać jÄ… o numer ;)
_________________

 

Qumer

User


Do³±czy³: 08 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-09, 17:44   

Dzięki za radę, mam nadzieje że uda mi się wykorzystać to co mi podpowiedzieliście :)
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-02-09, 17:47   

¯yczymy powodzenia! Napisz potem jak Ci poszło ;)
_________________

 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-02-09, 23:25   

Jeśli masz do czynienia z panną dla której Ip i roszrany to życiowy sukces i splendor to może nie zagaduj, dla własnego zdrowia. A tak inaczej, to small talk. Po prostu pogawędka o czymkolwiek. Która będzie miała zignorować to i tak to zrobi. Szansę masz zawsze 50-50, a przy okazji uczysz się odzywać do drugiej osoby, żywej. Ja wiem, że w tych czasach to trud, ale spokojnie - poradzisz sobie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com