Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Aladyn  

User


ImiÄ™: Filip

Wiek: 26

Do³±czy³: 09 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-09, 22:31   Jak poznać że siÄ™ zakochaÅ‚em?

Część. Tak jak napisałem w temacie mam pewien problem z własnymi uczuciami co do pewnej dziewczyny, ale od początku. Poznałem Magde gdzieś trzy miesiące temu na pewnym serwerze TeamSpeak. Z początku nie specjalnie zwracałem na nią uwagę, poza tym że jest dziewczyną graczem jakoś nie było w niej nic niezwykłego. Po miesiącu stała się jakby częścią paczki, niedługo później okazało się że jest coś między nią a moim najlepszym przyjacielem Patrykiem ( którego znam od podstawówki, a może i dłużej) . Wtedy to się nawet ucieszyłem, kumpel zdawał się być szczęśliwy, a ja zyskałem świetną przyjaciółkę. Szybko zaczęli że sobą chodzić, choć był to raczej dziwny związek na odległość. Potem wszystko zaczęło się piepszyć. Ona przyjechała do nas na sylwestra. Zabawa, alkohol, szczere rozmowy, wiadomo jak to jest. Jednak w pewnym momencie kiedy Patryka akurat nie było w pobliżu, a ja leżałem sobie na kanapie przyszła Magda i położyła mi się na klatce piersiowej. Najpierw byłem zaskoczony, potem zrobiło mi się cholernie przyjemnie, jednak w końcu powiedziałem jej że robi się trochę niezręcznie i poprosiłem żeby zeszła. Kiedy usiadłem zaczęła się do mnie przytulać, nie protestowałem. W pewnym momencie jej usta znalazły się o kilka centymetrów od moich. Poczułem sprzeczne emocje i znów powiedziałem że robi się niezręcznie.
Po sylwestrze długo nie dawało mi to spokoju, aż w końcu pod koniec stycznia zorganizowaliśmy kolejną imprezę i ona znów przyjechała. Znowu trochę wypiliśmy i kiedy jej chłopak poszedł gdzieś na chwilę przypadkowo zostaliśmy sami. Nie pamiętam dokładnie o czym rozmawialiśmy, ale chyba mówiła coś o tym że jak by nie było Patryka to było by inaczej i tak dalej. Spytałem ją wtedy o sylwestra, czy chciała mnie wtedy pocałować, powiedziała że tak. Następne co pamiętam to jak się z nią namiętnie całowałem. Mój pierwszy pocałunek, na dodatek z dziewczyną najlepszego kumpla.
Od tamtego czasu nie mogę się ogarnąć, chyba coś do niej czuje ale boję się przyznać przed samym sobą. Ona natomiast bardzo kocha Patryka, przesadnie boi się że on ją zostawi. Całą sytuacja jest jeszcze bardziej porąbana przez to że: 1. Oni proponowali mi wcześniej tamtego wieczoru trójkąt. Odmówiłem. 2. Ona nic nie pamięta jeśli chodzi o pocałunki i rozmowę że mną. 3. On wie, powiedziałem mu i się nie wściekł.
Wracając do mojego problemu, sam już nie wiem czy to co do niej czuje to tylko przyjaźń. Na nic innego jednak nie mogę sobie pozwolić, chcę żeby i ona i on byli szczęśliwi. Jednak nie mogę przestać myśleć o tym co się w tedy stało. Pierwszy raz poczułem z kimś taką bliskość i nie mówię tu o samym pocałunku ale też o wcześniejszej rozmowie. Teraz kiedy wróciłem do wcześniejszej samotności coś mnie boli w piersi jak tylko o sobie o tym wszystkim pomyśle.
Co mam zrobić? Nawet nie wiem czy na pewno coś do niej czuje. Nie wiem albo po prostu boję się że to może być coś więcej.
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-02-09, 22:59   

Taka trochę bezsensowna sytuacja, i panna coś nie teges. Materiał dość lotny i niepewny na partnerkę, ale po kolei... Po pierwsze, miły kolego - nazwijmy to wszystko zauroczeniem. Jak na moje, to wszystko się dynamicznie rozleci. Po drugie, okazja czyni itd., ale trochę słabo działać z dziewczyną kumpla, tym gorzej dla niej, że oporów nie ma i zasłania się niepamiecią. Wyjaśni sobie najpierw całą sprawę z kumplem, a potem z tą dziewczyną. Po trzecie, nie pchaj się w to, nie ma sensu. Przeanalizuj zachowanie samej panny. Marne to to, i liche w stałości, do tego 'strach' o kolegę, ale luzy spore. Przemyśl.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-02-10, 00:16   

Zacznę może od tego, że nikt Ci tutaj nie powie, po czym poznać, że się zakochałeś, czy to miłość, czy zauroczenie czy wielkie nic. Każdy ma swoją definicję miłości i będziesz po prostu zdezorientowany. Gdy zdobędziesz doświadczenie, będziesz wiedział, co jest czym. To na początek. Stwierdziłeś, że ona kocha Twojego kumpla, ale o miłości mówią czyny, a nie słowa. Na imprezie kleiła się do Ciebie, a następnego dnia mówi, że kocha jego? Srsly, dude. Poza tym, ładny z Ciebie przyjaciel, że całujesz się z dziewczyną kumpla. Niby się broniłeś, ale uległeś. Zapamiętaj sobie, że zajętych kobiet nie masz prawa tknąć. Pierwszy raz w swoim życiu miałeś bliskie spotkanie z płcią piękną, więc to normalne, że czujesz się zdezorientowany. Zachowaj jednak spokój i najlepiej zerwij z nimi kontakt. Ona nie jest warta Twojej uwagi (bo wyobraź sobie, że ona jest z Tobą i całuje się na imprezie z innym kolesiem), a on też nie jest normalny, skoro namawiał Cię do trójkąta (w tym fragmencie wyczuwałem trolla, ale wiem, że dzisiejsze nastolatki mają popierdolone pomysły). Daj sobie spokój, serio.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2016-02-10, 23:12   

Jeżeli namawiali cie do trojkata to moze akcja byla zaplanowana, a teraz "nie pamieta" zebys nie rozpowiadal? :v
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-02-11, 18:33   

Kumpel cie namawiał na trójkąt... Wait what?
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com