Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dmix

User


Do³±czy³: 09 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-09, 14:15   MiÅ‚ość na odlegÅ‚ość

Siemka.
Piszę do was gdyż mam problem z drugą "połówką".

Poznałem w Lipcu, początek lipca na pewnej stronie typu Omegle pewną dziewczynę, młodszą o cztery lata, Ona 15 a ja 19. Dzieli nas niecałe 400km.
Na początku naszych rozmów...wiecie jak to jest, rozmowy - umilanie sobie czasu, zabijanie nudy, śmiechy, chichy, skype - patrzenie się na siebie. Poznawanie charakterów, zainteresowań.

Aż w pewnym momencie...coś poczułem, ale wiedziałem, że przez tą odległość będzie kiepsko.
Gadaliśmy dalej, spędzaliśmy wspólnie dnie aż wreszcie wyznaliśmy sobie "miłość". Wiem, że to trochę dziwne, że nie widzieliśmy swoich prawdziwych reakcji np. na czułości, problemy, czy obgadywanie przez inne osoby. Ale nie o to chodzi w tym temacie.

Minęło 7 miesięcy a my się nie spotkaliśmy. Dlaczego? Otóż wyjaśniam.
Rodzice dziewczyny "podobno" sÄ… surowi. Tak twierdzi ona.
Przedstawia ich jako "diabły", dające zakazy na "laptopa i telefon" (jak mogą zabrać mi telefon, mam 15 lat!). ¦mieszny mnie to, ale cóż. No i dodaje, że będzie miała zakazy na wyjścia z domu, chociaż każde dnie spędza na swoim ukochanym łóżku...

W między czasie dowiedziałem się, że "tęskniła" za swoim "byłym" i żałowała, że im nie wyszło XD

Próbowałem skontaktować się z jej mamą. Dziewczyna wpadła w histerię ("Co ja Ci zrobiłam?", "Dlaczego mi to robisz?") i tak dalej.
Z jej bratem - poskutkowało tym, że jej brat wziął mnie za idiotę, a dziewczyna śmiała się razem z nim ze mnie. Potem, gdy brat stwierdził, że powinna sobie odpuścić, ona...powiedziała, że chce odejść nie podając żadnych sensownych argumentów. (swoją drogą śmieszne podejście brata)
Wtedy...coś we mnie pękło. Chciałem tylko "wiedzy" rodziców, że ich 15 letnia córka spotka się z kimś "z neta", sami wiecie jakie są przypadki, że przyjechał zgwałcił i...ślad się po nim urwał. Powiedziałem, że odchodzę, że urywam z nią kontakt. ¯e zniszczyła wszystko, że ma wszystko gdzieś.
Minęła godzina. Dostałem esa. Zaczęła błagać, przepraszać, prosić o kolejną szansę...zgodziłem się...

Rozmawiałem dużo, bardzo dużo na ten temat z moimi rodzicami i ciociami, stwierdziły, że postępuje słusznie z tym, że chcę żeby rodzice "wybranki" wiedzieli o spotkaniu. Jednak sama "wybranka" twierdzi inaczej. Zakodowała sobie w tej lekko pustej głowie, że się nie zgodzą bo "Musisz się uczyć". I...ciągnie to swoje zdanie już pół roku.

Aktualnie zbliżają się walentynki. Kolejny termin po październiku, 11 listopada, 6 grudnia, świętami, sylwestrem, świętem 3 króli, jej feriami na który chciałem wynająć pokój żeby tylko do niej pojechać.
Kolejny termin, który nie wypali bo...robi kolejne tajemnice.


Po co piszÄ™?
Powie mi ktoś co mam robić? Może tego nie widać ale...zależy mi. Chciałem zmienić studia, tylko po to żeby być z nią, ale...jej chyba to lekko wisi i...nie potrafi tego docenić.
Pozdrawiam.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-02-09, 14:29   

Dziewczyna nie chce się z Tobą spotkać i już. Polecam zerwanie tej znajomości, dla Twojego dobra.
 

Dmix

User


Do³±czy³: 09 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-09, 15:12   

Jimmy FoX napisa³/a:

Dziewczyna nie chce się z Tobą spotkać i już. Polecam zerwanie tej znajomości, dla Twojego dobra.



Też o tym myślałem, że nie chce i już.
Ale...mnie to śmieszy co powiem, was też będzie śmieszyło.
Otóż, ta dziewczyna chce ale...w tajemnicy przed rodzicami...
Co jest śmieszne. Mi osobiście wydaje się, że na fb, skype jest dojrzała, jednak...poza internetem to jeszcze dziecko...
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-02-09, 15:41   

Dmix napisa³/a:

Piszę do was gdyż mam problem z drugą "połówką".


Zagryź ogórkiem, to i druga pójdzie.

Dmix napisa³/a:

Powie mi ktoś co mam robić?


Musisz przestać być stulejarzem i zgodzę się z dawną radą Jimmy'ego, musisz dorosnąć ( czasem możliwe, ze i pogadać o tym ).
Masz 19 lat, dla 25 letnich kobiet jesteś dzieciakiem, z kolei młodsze od ciebie to durne gimbusy - zero konkretnego wyboru.
Musisz powalić jeszcze gruchę z 3 lata. :-D

Dmix napisa³/a:

W między czasie dowiedziałem się, że "tęskniła" za swoim "byłym" i żałowała, że im nie wyszło XD


I wszystko w temacie.
Jesteś przyjacielem, czyli aseksualnym nudziarzem, z którym baby lubią gadać, jak im nudno, albo prawdziwy samiec je kopnie w dupę.

Dmix napisa³/a:

poza internetem to jeszcze dziecko...


No, bo to jest dziecko. :oczami:
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-02-09, 18:33   

Ja myÅ›lÄ™, że tak naprawdÄ™ nie ma sensu robić sobie nadziei. SkoÅ„cz lepiej ten zwiÄ…zek i rozejrzyj siÄ™ za dziewczynami z Twojej okolicy… a takich poznasz pewnie jeszcze caÅ‚e mnóstwo :-)
_________________

 

Smutas  

Mega wymiatacz

MY¦L



Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Cze 2012

   

Wys³any: 2016-02-09, 18:56   

Jak dziewczyna chce to i sama by przyjechała do Ciebie, jeszcze by Ci coś dobrego przywiozła. Bawi się Tobą, niestety. Jesteś jej sposobem na nudę i tyle, przykre ale prawdziwe. Jak najszybciej to skończ, poszukaj kogoś bardziej dojrzałego i najlepiej z własnej okolicy.
_________________
I'm not a hero... Hero always Die. I'm.. LEGEND, LEGEND NEVER DIE.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-02-09, 19:31   

Smutas napisa³/a:

jeszcze by Ci coś dobrego przywiozła.


Co np?XD

Odpuść sobie, nie ma dojrzałych 15latek. Widać, że masz we łbie poukładane, rozejrzyj się za jakąś laską na poziomie na studiach. Przestań swój czas marnować, jeszcze Ci zamąci w głowie i najważniejsze dezycje, które planujesz podjąć, okażą się błędne. Po co Ci to.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wys³any: 2016-02-09, 20:39   

dokładnie, po co Ci to? tylko nerwy i siwe wlosy Ci wyjda przez to:P
wiesz... moze jej odpowiada tego typu stan rzeczy, "milosc" przez neta i te sprawy, Tobie takie cos nie wystarcza.
moze jest jeszcze za malo dojrzala na zwiazki i takie dziecinne podchody ja poki co urzadzaja
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-02-09, 23:10   

Panie drogi, posłuchaj kolegi wyżej i mnie - szkoda nerwów i czasu na dzieci.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-02-09, 23:59   

Dmix napisa³/a:

Otóż, ta dziewczyna chce ale...w tajemnicy przed rodzicami...

Ale to wcale nie jest śmieszne i ja ją rozumiem. Kto by chciał towarzystwa rodziców na pierwszej randce? Dziewczyna musi zrozumieć, że nie jest dorosła. Powinna docenić Twoje starania, że kontaktowałeś się z jej rodzicami, bo zależy Ci na spotkaniu i na niej. Problem w tym, że jej nie zależy. I nie chce żadnego kompromisu.
 

Dmix

User


Do³±czy³: 09 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-10, 09:33   

Jimmy FoX napisa³/a:

Dmix napisa³/a:

Otóż, ta dziewczyna chce ale...w tajemnicy przed rodzicami...

Ale to wcale nie jest śmieszne i ja ją rozumiem. Kto by chciał towarzystwa rodziców na pierwszej randce?



Raczej chodziło mi o to, że jestem z daleka i "z neta".
A każdy wie jakie panuje ogólne zdanie o starszych chłopakach poznanych przez internet. Podobno tylko jedno im w głowie :->

Więc to nie miało być towarzyszenie, a zakomunikowanie rodzicom, że przyjeżdża do ich niepełnoletniej córki chłopak, którego...pewnie by się bali :mrgreen:
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2016-02-10, 20:27   

Smutas, po prostu .... Cię. Dobrze że nie możesz dalej pisać.

Autorze. Rzadko się zgadzam z metalmummy, ale tu jest racja - dojrzała 15 latka to oksymoron. Nie istnieje taka osoba. ¯e kilkunastoletnie osoby mogą być dojrzałe wierzyłam, kiedy sama taką byłam. Zresztą tak naprawdę nawet dwudziestolatkowie nie są dojrzali. ¯e ktoś jest dojrzały to może powiedzieć około 25-30 roku życia, kiedy odpowiednie struktury w mózgowiu są już ostatecznie rozwinięte. W takim przedziale wiekowym (10-20) różnica wieku większa niż rok to jest tak naprawdę ogromna różnica. Taki związek się może udać ale jak widać nie tym razem. Daj za wygraną.

// Vialink
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com