Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ziomek1029

User


Do³±czy³: 09 Wrz 2015

   

Wys³any: 2016-02-13, 20:06   Jak to zmienić? I czy w ogóle siÄ™ da?

Zacznę może od tego, że mam 21 lat i męczy mnie to, że jestem samotny. W weekendy, andrzejki, walentynki, sylwestra itp siedze w domu, bo po prostu nie mam gdzie ani z kim wychodzić. Nie jestem jakimś odludkiem, który stroni od ludzi, bo na uczelni z większością można pogadać o wszystkim. Prawda jest niestety taka , że w moim wieku każdy już ma jakieś swoje grono osób i nie wpuszcza do nich osób postronnych. Np. może to głupie o tym wspominać, ale w liceum nikt mnie nie zaprosił na 18-tke. Niby mam hobby, zainterosowania, ale one mnie nudzą ( sorry ale chodzenie wiecznie samemu na mecze, na rower, do kina to nic fajnego ) Jak każdy marzę również o szczęśliwej miłości. Ale ona mnie nie spotka raczej, nie wierzę w to ( chyba że stanie się cud). No bo niby dlaczego? Po pierwsze jestem brzydki, po drugie nigdy nie miałem dziewczyny , nie całowałem się, nic z seksu itd ( pewnie jak powiem to kiedyś jakiejś dziewczynie to mnie wyśmieje i uzna za dziwnego), po trzecie zawsze jak się zakochuje to nieszczęsliwie ( jedyne na co mogę liczyć to przyjaźń), po czwarte dziewczynom podobają się chłopcy, którzy są chamscy i ich nie szanują i ogólnie są źli, niekulturalni itd, ja jestem raczej taki miły, co zawsze pomoże dziewczynie, pocieszy, szanuje dziewczyny, ale co z tego? Nikt tego nie docenia, jestem fajny jako kolega. nawet myślalem o tym, czy nie zmienić się w chama, ale bez sensu udawać kogoś kim się nie jest. Wszyscy już sobie znależli kogoś tylko nie ja ( np. ja na studniówkę nie miałem kogo zaprosić), niektórzy już nawet planują ślub, są zaręczeni mają dzieci. Nigdy nikogo nie mieli takie głupki i brzydkie osoby jak ja, jestem chyba zbyt nudny i za brzydki żeby mieć fajną dziewczynę. Czasem wydaje mi się ,że jedyne co mi się w życiu udaje to to, że czasem zdam kolokwium czy egzamin ( a i z tym mam nieraz problemy). W sumie piszę tu tylko po to, żeby się wygadać, bo mi się już chyba nie da pomóc. ale to jest mega smutne, że w wieku 21 lat juz mam świadomość że czeka mnie samotne życie.
 

alienated  

Stały User



Do³±czy³a: 28 Gru 2015

   

Wys³any: 2016-02-13, 20:14   

Ziomek1029 napisa³/a:

dziewczynom podobają się chłopcy, którzy są chamscy i ich nie szanują i ogólnie są źli, niekulturalni itd


Przepraszam, że co?
_________________
Samotności! do ciebie biegnę jak do wody
z codziennych życia upałów.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-02-13, 21:07   

Ziomek1029 napisa³/a:

sorry ale chodzenie wiecznie samemu na mecze, na rower, do kina to nic fajnego


Jak to nie? Ja tam lubiÄ™ samotne eskapady na rower, do kina i teatru.

Ziomek1029 napisa³/a:

w wieku 21 lat juz mam świadomość że czeka mnie samotne życie.


Mój dobry znajomy odnalazł drugą połówkę w wieku 32 lat, teraz ma 34 lata i jest częścią super rodzinki :) Nie jesteś na straconej pozycji. Nie w tym wieku. Moja siostra też ma 21 lat i stwierdziła, że do końca studiów nie bierze się za chłopaków. Wierzy, że to nie ostatni dzwonek. I bardzo dobrze.
 

seler  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2013

   

Wys³any: 2016-02-17, 21:50   

Kolego, nie jesteś sam. Musisz zmienić tok myślenia, nie robić z siebie ofiary, olać to wszystko, ja też nigdy nie miałem dziewczyny i nawet przestałem szukać, będzie to będzie, nie to nie, przynajmniej nie będzie niepotrzebnych wydatków :mrgreen: Olałem te sprawy i od razu zrobiło mi się lepiej. Zamiast się użalać, zacznij czytać jakieś książki, poprawią one twój nastrój.
 

markoo  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Markoo

Do³±czy³: 10 Maj 2010

   

Wys³any: 2016-02-18, 23:48   

Wiesz co, nie uznaj tego za jakiś żart czy coś, ale może spróbuj na takich portalach jak "badoo" czy "tinder". Uwierz mi, że można poznać tak naprawdę fajne osoby i nie chodzi tu tylko o przyjaźń :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com