Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

GrowTank  

User



ImiÄ™: Pablo

Do³±czy³: 13 Wrz 2015

   

Wys³any: 2016-04-27, 14:58   ZnieksztaÅ‚cenie twarzy w okularach :(

Cześć, niedawno wybraÅ‚em siÄ™ do optyka po nowe okulary ponieważ stare byÅ‚y za sÅ‚abe. Z poÅ›ród kilku modeli, które przypadÅ‚y mi do gustu zdecydowaÅ‚em siÄ™ na jeden model pytajÄ…c przy okazji w salonie czy nie sÄ… za duże. Pani, która mi doradzaÅ‚a powiedziaÅ‚a, że sÄ… w porzÄ…dku, sam również tak uważaÅ‚em. Zaskoczenie moje pojawiÅ‚o siÄ™ jakiÅ› czas później gdy zostaÅ‚y w oprawki wstawione szkÅ‚a (-2.0 i -2.5) korekcyjne i przestaÅ‚em siÄ™ sobie podobać w okularach :-( . Teraz po bokach szkieÅ‚ widać znieksztaÅ‚cenia twarzy zwÅ‚aszcza po prawej stronie jakbym miaÅ‚ węższÄ… twarz przy oku i moim zdaniem bardzo źle to wyglÄ…da. Moje prawe oko jest bardziej „okrÄ…gÅ‚e” i mam wrażenie jakbym nosiÅ‚ za duże oprawki :-( . PrzymierzajÄ…c w salonie zerówki bardzo mi siÄ™ podobaÅ‚y i nie mogÅ‚em siÄ™ doczekać okularów. Teraz mam wrażenie, że źle wyglÄ…dam na czym cierpi moja pewność siebie :zalamany: . Mam bzika na punkcie symetrii i tracÄ™ nadziejÄ™, że przyzwyczajÄ™ siÄ™ do takich znieksztaÅ‚ceÅ„ i ostatecznie okulary bÄ™dÄ… leżeć gÅ‚Ä™boko w biurku :wstyd:

12233.jpg

Plik ¶ci±gniêto 41 raz(y) 80,93 KB

 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-04-27, 15:19   

Symetria jest ładna ale w matematyce.Ludzkie ciało jest asymetryczne, i przez to jest niepowtarzalne i piękne.Wyglądasz normalnie,nie wiem gdzie widzisz problem.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

m0xel  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 26

Do³±czy³: 24 Lis 2015

   

Wys³any: 2016-04-27, 18:19   

Wyglądasz normalnie, a jak tak bardzo Ci przeszkadza lekki zniekształcanie twarzy przez soczewki okularów, to kup sobie soczewki ;)
 

GrowTank  

User



ImiÄ™: Pablo

Do³±czy³: 13 Wrz 2015

   

Wys³any: 2016-04-28, 13:20   

Chyba macie racje ponieważ dużo osób mi tak mówiło :-)
Spróbuję się przyzwyczaić. Jak nie to soczewki kontaktowe :cool:
 

m0xel  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 26

Do³±czy³: 24 Lis 2015

   

Wys³any: 2016-04-28, 17:53   

Polecam soczewki :P Sam się bałem tego "przyklejania" do oczu, że będę je czuł itd... Ale jest super ;)
 

Arek2001  

User


ImiÄ™: Arek

Wiek: 45

Do³±czy³: 22 Lut 2016

Sk±d: Pi?a

   

Wys³any: 2016-04-28, 21:16   

Jest gitara i się nie przejmuj. Widziałem gości z naprawdę widocznym zniekształceniem i nikt na to nie zwraca uwagi, większość ludzi wie że przez okulary wyglądamy trochę inaczej i totalnie ich to nie interesuje.
 

WiolkaKlaman

User


Do³±czy³: 25 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-04-29, 12:39   

Wszystko dobrze :) Także się nie przejmuj, a jeżeli nadal będziesz się źle czuł- spróbuj soczewek.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com