Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-04-28, 20:17   Kwiaty do trumny

Szykuje mi się pogrzeb bliskiej rodziny, niedługo miałam być świadkiem kuzynki na bierzmowaniu. Teraz zamiast na jej bierzmowanie idę na pogrzeb. Rodzina kupuje wieniec, ale padł pomysł, żebym włożyła jej do trumny mały bukiecik od siebie, w końcu miałam uczestniczyć jako świadek przy jej sakramencie. Nikt do końca nie wie tylko jak to będzie widziane. Podstawowe pytanie: czy to wypada?
 

Minni123  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 29

Do³±czy³a: 13 Kwi 2015

   

Wys³any: 2016-04-29, 14:11   

A dlaczego miałoby nie wypadać? Jeśli czujesz taką potrzebę to, to zrób. W mojej rodzinie dzieci włożyły babci do trumny narysowane przez siebie obrazki. Moim zdaniem to było bardzo wzruszające.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-04-29, 15:01   

O masz, czemu umarła w ogóle?
Moim zdaniem świadek z bierzmowania to nie jakas super ważna relacja ale bukiecik mógłby na to wskazywać i taką ją naznaczyć
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-04-29, 15:48   

Od dawna skarżyła się na ból głowy, nudności. Była w szpitalach, ale nie zlecali szczegółowych badań, dopiero przy sekcji okazało się, że miała tętniaka, który w końcu pękł.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-04-29, 15:56   

Mój Boże... Przykro mi z powodu Twojej kuzynki. Aż coś człowieka trafia jak słyszy o tych konowałach, przez których straciła życie tak wcześnie...
Co do bukietu - wydaje mi się, że możesz go włożyć. Nie sądzę, żeby ktokolwiek źle przyjął ten gest.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com