Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: metalmummy | 2016-04-30, 19:55

Autor

Wiadomo¶æ

domin

User


ImiÄ™: Donald

Do³±czy³: 30 Kwi 2016

   

Wys³any: 2016-04-30, 10:29   Zakochanie/ dziewczyna

Więc jest taka sytuacja. Przyjaznie sie z dziewczyną 3 rok i chcialbym czegos wiecej, ale nie wiem do konca czy ona by chciala. Mowi, ze umawiamy sie ze zadne z nas sie nie zakocha, chociaz wiadomo, ze nigdy w zyciu nic nie wiadomo, ale mniejsza z tym. Nie wiem co robic, bo teraz niby nie jestem w niej zakochany, ale jestem bardzo o nią zazdrosny, swój pierwszy ruch chcialem zrobic we wakacje i tylko czekam, az one nadejdą. Jestem atrakcyjny i podobam sie wielu ładnym dziewczynom, wiec raczej brzydki nie jestem. Charakter tez mam przyzwoity, bo duzo osob mnie lubi. Jak ją mozna rozkochac w sobie? dodaje ze mam 16 lat
 

Ragoon  

User

Grafik



Imię: Michał

Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Kwi 2016

Sk±d: WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2016-04-30, 14:32   

Ile lat ma dziewczyna? 3 rok to troche późno aby coś zacząć.. Spróbuj się z nią gdzieś po przyjacielsku umówić a jak będzie odpowiednia chwila, cicha, romantyczna to daj jej buziaka w policzek i zobacz jak zareaguje :oops:
_________________
Konstantynopolitańczykiewiczówianeczka z powyłamywanymi nogami
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-04-30, 15:50   

Zacznij żyć jej życiem, np: zacznij słuchać tej samej muzyki co ona.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Szaman  

User



ImiÄ™: Maciej

Do³±czy³: 29 Kwi 2016

   

Wys³any: 2016-04-30, 17:32   

Bądź sobą i miej nadzieję na coś więcej.
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2016-04-30, 22:55   

Ragoon napisa³/a:

a jak będzie odpowiednia chwila, cicha, romantyczna to daj jej buziaka w policzek i zobacz jak zareaguje :oops:



O Paaanie, mnie ostatnio znajomy tak próbował pocałować i ..uj mu z tego wyszedł szczególnie, że wiedział iż jestem w związku o.O . 3 lata to troche sporo. Według mnie nawet zbyt dużo by powstał jakiś związek. Gdybym sama miała czekać 3 lata w relacji damsko-męskiej na zwiazek to chyba bym zwariowała i sama bym domyśliła się, że to trochę zbyt długi czas na tworzenie jakichkolwiek relacji..
 

Ragoon  

User

Grafik



Imię: Michał

Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Kwi 2016

Sk±d: WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2016-05-01, 01:28   

Egoistka, ej akurat ten buziak w policzek u mnie sie udal i skutkowal 2 letnim zwiazkiem z friendzone`a :-x Wiec wszystko zalezy od reakcji dziewczyny

Tak czy siak, powodzenia
_________________
Konstantynopolitańczykiewiczówianeczka z powyłamywanymi nogami
 

Reverse_  

User


Do³±czy³a: 08 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-08, 14:27   

Ja jestem aktualnie w związku który powstał z przyjaźni. Rozmawiaj z nią dużo, troszcz się o nią. Może zrozumie że ma super faceta u boku :)
 

Czachurka

User


Do³±czy³: 22 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-22, 20:41   

Reverse_, dokładnie, najlepszym fundamentem związku jest przyjaźń ;)
_________________
Never give up?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com