Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

JakubÅ‚  

Stały User

Goldberg



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Lis 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-04-30, 23:03   Jaki macie plan?

Jaki jest Wasz cel w życiu? Może zostać muzykiem, czy filmowcem. Może geodetą? Założyć własny biznes?
Ciekaw jestem ilu z Was nie ma żadnego celu, a kto np. ma konkretny plan na najbliższe np kilka lat.
_________________
Pozdrawiam.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-05-01, 09:21   

Wykształcić się,nauczyć się angielskiego do perfekcji.Następnie mam zamiar iść na studia polityczne.Zostać prawnikiem lub politykiem.Powiedzieć dziewczynie w której kocham się od podstawowki że wiele do niej czuję,spróbować ją zdobyć,nic na siłę.Wyjechać z mojej miejscowości rodzinnej,może do jakiegoś dużego miasta,może za granicę.Około trzydziestki ustatkować się,jak się nie da z dziewczyną o której już wcześniej wspomniałem to znaleść nową miłość.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-05-01, 12:35   

Na razie marzę o tym, żeby dobrze mi poszła matura i żebym dostała się na dziennikarstwo lub psychologię na UW. Bardzo chciałabym mieć małą, ale własną kawalerkę na Żoliborzu, ale to już zależy od możliwości rodziców.
Z ambicji zawodowych to chyba moją największą jest praca w telewizji, chciałabym pracować w śniadaniówce pokroju DDTVN prawdę mówiąc. Pośrednio trochę z lenistwa, a z drugiej strony wydaje mi się, że tamtejsi prezenterzy są raczej dobrze odbierani, z wyjątkami oczywiście. Dziennikarstwem prasowym też nie pogardzę, ale raczej w stronę reportaży i felietonów niż aktualności itd. Kiedyś myślałam o radiu, ale obawiam się, że mój głos sam w sobie nikogo do słuchania nie zachęci, więc rzuciłam tą myśl w kąt.
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-05-01, 13:06   

Póki co priorytetem jest matura i studia. Z tym, że nad studiami jeszcze myślę, bo jest tyle świetnych kierunków, że może jak się dobrze zastanowię, to skończę jedne, pójdę do pracy i będę kontynuować inne, dla samej wiedzy, dla radochy z nauki. Poza tym, chciałabym trochę podróżować. W ogóle jestem jeszcze w opcji korzystania z życia, nie mam jakichś szczególnych planów co do kariery zawodowej ani tym bardziej zakładania sobie ciepłego gniazdka. Pewnie powiecie, że to myślenie typowego smarkacza, że w moim wieku to już powinnam zaplanować sobie całe życie. Może i tak jest, idk.
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2016-05-01, 13:08   

Plan na teraz? Najpierw zdać maturę (kurde, to już za 3 dni haha xD), nauczyć się pływać, dostać się na AWF w Warszawie (marzenie to Biała Podlaska ale nie ma na to kasy) i zostać trenerem bądź instruktorem w szeroko rozumianej gimnastyce, być może otworzyć własny biznes kto wie...no i spotkać się wreszcie z jedną osobą, ale to raczej już nie plan :)
_________________
 

podchorąży  

User



Do³±czy³: 22 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-05-01, 13:47   

Moje najbliższe plany to skończyć technikum, zdać prawko, przeprowadzić się w okolice jakiegoś większego miasta, zapisać się na kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy i zostać ratownikiem wojskowym. Oprócz tego chciałbym kiedyś wziąć udział w maratonie, skokach spadochronowych i jechać na jakąś daleką podróż :-D A później zobaczę jak życie się potoczy.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-05-01, 17:41   

Dokonczyc studia w paryzu.
Tam znalezc meza.
Urodzic mu dziecko.
I zyc.
_________________
W miękkim futrze kota
 

KOCHANY LACZEK

User



Do³±czy³: 02 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-02, 06:50   

Ja mam plan zdać do III klasy gimnazjum i kupić sobie kładzika.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-05-02, 18:11   

Uciec z kraju.

Sonmi napisa³/a:

ostała się na dziennikarstwo lub psychologię na UW.



Odradzam jedno i drugie.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-05-02, 19:12   

philosophus, Idąc tropem opłacalności studiów to zawsze znajdzie się ktoś kto odradzi Ci dany kierunek choćby to była medycyna. Inne kierunki kompletnie mnie nie interesują, musiałabym iść na nie za karę. Wolę spędzić te 5 lat przyjemnie, mimo że na nauce.
Do świata dziennikarstwa wbrew pozorom da się wbić bez rodzinnych pleców. Mam dobrą znajomą, która jest na 4 roku, już ma załatwioną pracę w TVN24, bo zajęcia prowadzą często osoby znane już ekranu i o ile masz jakieś zadatki to możesz liczyć na polecenie z ich strony.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-05-02, 20:01   

DeSade napisa³/a:

Urodzic mu dziecko.


Wielka zmiana DeS!

Ja tam nie planuje bo siÄ™ jeszcze rozczaruje.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-05-02, 20:55   

Wiem.
Tyko ukoncze doktorat i moge rodzic!
_________________
W miękkim futrze kota
 

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



ImiÄ™: Shlomo

Do³±czy³: 02 Cze 2014

   

Wys³any: 2016-05-02, 21:28   

philosophus napisa³/a:

Uciec z kraju.



Dlaczego tego jeszcze nie zrobiles?
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-05-03, 12:23   

Sonmi napisa³/a:

Idąc tropem opłacalności studiów to zawsze znajdzie się ktoś kto odradzi Ci



KtoÅ› odradzi wszystko, JA odradzam to.
Dziennikarstwo nie jest kierunkiem ani pouczającym, ani opłacalnym ani przyszłościowym. In plus że chcesz to studiować w Warszawie, tam to jeszcze ma stosunkowo największy sens.

Sonmi napisa³/a:

Do świata dziennikarstwa wbrew pozorom da się wbić bez rodzinnych pleców. Mam dobrą znajomą, która jest na 4 roku, już ma załatwioną pracę w TVN24, bo zajęcia prowadzą często osoby znane już ekranu i o ile masz jakieś zadatki to możesz liczyć
na polecenie z ich strony.



Zgadza się. Tylko że po pierwsze musisz mieć zadatki, siłę przebicia i nie powiem co jeszcze (bo to by było nieprzyzwoite), a po drugie jakieś stanowisko w redakcji musi się dla ciebie zwolnić. Analogicznie, po paru latach ty możesz musieć komuś ustąpić i wtedy jesteś bezrobotna de facto bez umiejętności i z doświadczeniem w gałęzi rynku która jest coraz bardziej przepełniona, bo potrzebny sprzęt i sieci telekomunikacyjne są dostępne wszystkim.
Tylko ostrzegam.

Starozakonny PhD napisa³/a:

Dlaczego tego jeszcze nie zrobiles?



Bo chciałem robić karierę akademicką w Polsce ale zachorowałem na depresję i czasowo byłem niezdolny do wykonywania nawet takich prostych czynności jak napisanie krótkiego listu. W dobrym okresie potrafiłem napisać do 10 stron pracy naukowej z aparatem przypisów dziennie. W złym 5 zdaniowy list pisałem 4 dni.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



ImiÄ™: Shlomo

Do³±czy³: 02 Cze 2014

   

Wys³any: 2016-05-03, 13:42   

philosophus napisa³/a:


Bo chciałem robić karierę akademicką w Polsce ale zachorowałem na depresję i czasowo byłem niezdolny do wykonywania nawet takich prostych czynności jak napisanie krótkiego listu. W dobrym okresie potrafiłem napisać do 10 stron pracy naukowej z aparatem przypisów dziennie. W złym 5 zdaniowy list pisałem 4 dni.



Rozumiem doskonale, tez przechodzilem depresje. W moim przypadku polepszylo mi sie wrecz natychmiast po opuszczeniu tego szamba. Zdrowia i predkiego wyjazdu zycze. Masz juz jakies konkretne miejsce przyszlego pobytu w planach?
_________________
Pamiętaj hołoto, że Panem twoim jest ¯yd. Czy to ja, czy Ten na drzewcu - twój wybór.
Jestem doktorem nauk politycznych, ergo przysługuje mi prawo kpienia z wszystkiego co napiszesz.
O ile nie jesteś (posłusznym) polakiem, nie musisz się podporządkować.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com