Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2016-04-20, 19:52   Jaki podkÅ‚ad polecacie?

Dziewczyny pytanie do Was? Jaki jest Wasz ulubiony podkład i co możecie polecić?
_________________
Nie powiem co myślę!
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-04-20, 20:21   

Catrice Even Skin Tone - sam w sobie po prostu dobry, ale to nieliczny w którym mogę dobrać sobie kolor :mrgreen:
 

kiÅ›ka125  

User



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 16 Kwi 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-04-20, 21:17   

L'Oreal True Match - najlepszy, jakiego używałam, ale drogi, dlatego kupuję go przed świętami, gdy jest przecena -50% na podkłady - wtedy kosztuje ok. 25 zł a starcza na cały rok xD
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2016-04-20, 21:57   Re: Jaki podkÅ‚ad polecacie?

Pasi napisa³/a:

Dziewczyny pytanie do Was? Jaki jest Wasz ulubiony podkład i co możecie polecić?

jestem mega doświadczona jesli chodzi o makijaż ,kosmetyki i szczegolnie podkłady . wiele nie sprawdziło sie na mojej skóry
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2016-04-26, 22:18   

Sonmi napisa³/a:

le to nieliczny w którym mogę dobrać sobie kolor

A właśnie, ja też potrzebuję jasny odcień!

gizmina napisa³/a:

Pasi napisa³/a:

Dziewczyny pytanie do Was? Jaki jest Wasz ulubiony podkład i co możecie polecić?

jestem mega doświadczona jesli chodzi o makijaż ,kosmetyki i szczegolnie podkłady . wiele nie sprawdziło sie na mojej skóry


To co polecasz, czego nie i dlaczego :)
_________________
Nie powiem co myślę!
 

LittleThing  

User



ImiÄ™: Nadia

Wiek: 41

Do³±czy³a: 26 Lut 2015

   

Wys³any: 2016-04-27, 17:35   

gizmina napisa³/a:

Pasi napisa³/a:

Dziewczyny pytanie do Was? Jaki jest Wasz ulubiony podkład i co możecie polecić?

jestem mega doświadczona jesli chodzi o makijaż ,kosmetyki i szczegolnie podkłady . wiele nie sprawdziło sie na mojej skóry


to może podpowiedz czego unikać a co Ci się sprawdza?

Pasi napisa³/a:

Dziewczyny pytanie do Was? Jaki jest Wasz ulubiony podkład i co możecie polecić?


Ja używam podkładów Maybellina, ostatnio bardzo zadowolona jestem z SuperStay24H - bardzo trwały i nie robi efektu maski

Pasi napisa³/a:

A właśnie, ja też potrzebuję jasny odcień!


ten o którym pisałam też ma bardzo duży wybór odcieni
_________________
be yourself :)
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2016-04-27, 19:56   

A ten Maybelline do jakiego typu cery siÄ™ nadaje?
_________________
Nie powiem co myślę!
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2016-04-27, 22:08   

Pasi napisa³/a:


To co polecasz, czego nie i dlaczego :)

zacznę od tego czego nie polecam, odradzam bb, cc, i inne itakie. to chyba jase,że kosmetyk z chin za 2,50zł to tragrdia, a jednak są dziewczyny co sie tym smarują... jestem wierna jednej , mnije wiecej, marce i wychodze z tym dobrze ;]

LittleThing napisa³/a:

to może podpowiedz czego unikać a co Ci się sprawdza?

i=unikaj mega gestych podkładów i mega rzadkich, patrz na opakowanie , najlepsze są w buteleczkach szklanych z pompką

LittleThing napisa³/a:

Ja używam podkładów Maybellina, ostatnio bardzo zadowolona jestem z SuperStay24H - bardzo trwały i nie robi efektu maski

jesli chodzi o mabelline to bardzo lubię affinitone24 ,ale tego c napisałas jeszcze nie testowałam
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-04-27, 22:27   

gizmina napisa³/a:

zacznę od tego czego nie polecam, odradzam bb, cc, i inne itakie. to chyba jase,że kosmetyk z chin za 2,50zł to tragrdia, a jednak są dziewczyny co sie tym smarują... jestem wierna jednej , mnije wiecej, marce i wychodze z tym dobrze ;]


Krem bb lub tymbardziej cc za 2,50zł? Gdzie takie cuda widziałaś?
Jak się orientuje to jakość nie zależy tylko od miejsca produkcji.
 

WiolkaKlaman

User


Do³±czy³: 25 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-04-28, 12:37   

Ja różnych używam- zazwyczaj wybieram te matowe, ponieważ bardzo świeci mi się cera. Miałam już rimmela stay matt, yyy wake me up, do tego jeszcze Revlona. Obecnie zaczęłam używaj eveline- nie pamiętam jak dokładanie się nazywa, ale jest boski. Dobrze kryje i do tego skóra nie jest ani wysuszona ani błyszcząca.
 

LittleThing  

User



ImiÄ™: Nadia

Wiek: 41

Do³±czy³a: 26 Lut 2015

   

Wys³any: 2016-05-03, 08:02   

Pasi napisa³/a:

A ten Maybelline do jakiego typu cery siÄ™ nadaje?


ja mam cerę bez większych problemów, mieszaną, czasami mam lekkie zaczerwienienia

gizmina napisa³/a:

zacznę od tego czego nie polecam, odradzam bb, cc, i inne itakie. to chyba jase,że kosmetyk z chin za 2,50zł to tragrdia, a jednak są dziewczyny co sie tym smarują... jestem wierna jednej , mnije wiecej, marce i wychodze z tym dobrze ;]


n u mie kremy bb czy cc też odpadają, spływają po kilku chwilach

gizmina napisa³/a:

jesli chodzi o mabelline to bardzo lubię affinitone24 ,ale tego c napisałas jeszcze nie testowałam


no ten co pisałam z tego co wiem właśnie zastępuje affinitione 24
_________________
be yourself :)
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2016-05-08, 13:07   

O ten jest super. Po długiej rozłące z Maybelline muszę przyznać, że bardzo przypadł mi do gustu.
_________________
meow
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2016-05-09, 21:32   

Kupiłam Maybelline SuperStay24, na promocji. I w sumie nie żałuję. Podkład rzeczywiście jest fajny, długo się trzyma i chyba nawet trocę nawilża.

destrukcyjna napisa³/a:

O ten jest super. Po długiej rozłące z Maybelline muszę przyznać, że bardzo przypadł mi do gustu.


Takiego u nas nie widziałam. Ale opakowanie bardzo gustowne.
_________________
Nie powiem co myślę!
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2016-05-10, 21:49   

LittleThing napisa³/a:

no ten co pisałam z tego co wiem właśnie zastępuje affinitione 24

Tak widziałam juz ,że go zastępuje. ale na tamtą chwilę nie miałam z SuperStay24 styczności . Teraz używam go na codzień, tak mi przypadł do gustu

Pasi napisa³/a:

Kupiłam Maybelline SuperStay24, na promocji. I w sumie nie żałuję. Podkład rzeczywiście jest fajny, długo się trzyma i chyba nawet trocę nawilża.

promocja pewnie Rossmanowa , warto było brać ;] wg mnie może nie nawilża, ale na pewno ma formułę niewysuszajacą
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-05-10, 23:28   

Teraz weszła jakaś nowość z Vichy Dermablend 3D, na razie czytałam tylko opinie i oglądałam testy, ale wygląda na to że będę musiała wypróbować.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com