Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

naaaaatsom  

User


Imię: Natalia

Doczya: 05 Maj 2016

Skd: Lubin

   

Wysany: 2016-05-05, 23:03   Jednorazowy seks

Cześć! Hmm ostatnio zdarzyła mi się taka sytuacja, że poszłam do kolegi, posiedzieliśmy pogadaliśmy i zostałam na noc. Spaliśmy w jednym łóżku, buziaki, przytulanie, macanki, łaskotanie. On chciał czegoś więcej.. co sądzicie o jednorazowym seksie?
_________________
First love never die..
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-05-06, 05:16   

Nie warto, jeśli myślisz o życiu na poważnie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Jakubł  

Stały User

Goldberg



Imię: Jakub

Wiek: 28

Doczy: 27 Lis 2015

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2016-05-06, 06:58   

Seks ma być przyjemnością. Czy wynika z miłości, czy nie - i tak polecam ;)
_________________
Pozdrawiam.
 

Muszkieter  

Stały User


Imię: Maciej

Doczy: 24 Kwi 2016

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2016-05-06, 15:05   

Wszystko zależy, czego TY oczekujesz.
Jeżeli marzysz o księciu z bajki, tym jednym jedynym, na wspaniałym rumaku, to jednorazowe przygody nie są dla Ciebie.
Prawdą jest, że sex pomiędzy osobami, które się darzą głębokim uczuciem, powinien być tym najwspanialszym dopełnieniem ich miłości.
Piszę powinien, ponieważ bywa wielkim rozczarowaniem: zupełne inne oczekiwania partnerów, inny temperament, niechęć do różnych form (np. sex oralny), czy nawet wstręt fizyczny do ukochanego partnera. Warto o tym rozmawiać z ukochaną osobą.

Prawdą jest również, że przygodny, jednorazowy seks bez głębszych uczuć, może być fantastyczny i dać wiele radości.
Może też okazać się klapą - patrz powyżej. Najważniejsze, żeby nie krzywdzić się nawzajem, nie składać pochopnie deklaracji czy obietnic, żeby obie strony wiedziały, że chodzi o "przygodę".

"Życie jest zbyt krótkie, więc należy czerpać z niego garściami".

Lepiej żałować, że coś się zrobiło, niż żałować, że czegoś się nie zrobiło".

Pomyśl, czy któraś z tych maksym pasuje do Ciebie.
Pozdrawiam.
_________________
La vie est dure et les femmes sont cheres, et les enfants facile a faire.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-05-06, 17:05   

Jeśli Ty nie masz nikogo i druga strona nie ma nikogo, to w sumie czemu nie.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Doczy: 16 Wrz 2012

   

Wysany: 2016-05-06, 18:34   

metalmummy napisa/a:

Nie warto, jeśli myślisz o życiu na poważnie.



Co znaczy tutaj "myśleć o życiu na poważnie"? Ostrożność z racji tego że taka przygoda mogłaby się skończyć niechcianą ciążą albo chorobą czy coś innego/coś jeszcze?
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2016-05-06, 18:48   

sacharon napisa/a:

Ostrożność z racji tego że taka przygoda mogłaby się skończyć niechcianą ciążą albo chorobą czy coś innego/coś jeszcze?



Zapewne, aczkolwiek niezupełnie trwałe kontakty seksualne z jedną osobą powyższe wykluczają.
Plusem jest, że odczuwa się swego rodzaju komfort, kiedy ma się zaufaną osobę, która to potencjalnie mogłaby być ojcem Twego dziecka.
Dlatego musi to być ktoś odpowiedzialny, mądry, przystojny i najlepiej ustabilizowany życiowo. W innym przypadku najlepiej tego nie czynić, po prostu.

[ Dodano: 2016-05-06, 19:49 ]
To jedynie moje pragmatyczne dość podejście.
Ale te kryteria muszą być spełnione według mnie, jakkolwiek czarująca miałaby być ta osoba.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


Imię: Magdalena

Wiek: 25

Doczya: 24 Kwi 2012

Skd: Mazury

   

Wysany: 2016-05-06, 19:13   

sacharon napisa/a:

Co znaczy tutaj "myśleć o życiu na poważnie"? Ostrożność z racji tego że taka przygoda mogłaby się skończyć niechcianą ciążą albo chorobą czy coś innego/coś jeszcze?


Ja bym powiedziała, że chodzi raczej o fakt, że po takiej jednorazowej zabawie ciężko stworzyć z tą osobą związek na poważnie, a różne zawirowania się w życiu zdarzają. Oczywiście nie ma co oceniać ogólnikowo tylko każdą jednostkę osobno. Nie wiem, ja osobiście odpadam z relacji fuck friends ale jednorazowy seks nie brzmi źle. O ile się tą osobę w jakimś stopniu zna.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-05-06, 20:23   

Tak, DeS idealnie wypowiedziała się w tej kwestii.
W pewnym momencie swego zycie, kiedy rozmyŝlasz kolejnej bezsennej nocy, gryziesz się z myślami. Czujesz żal, że nie podarowałaś temu ukochanemu człowiekowi obok całej siebie. Jakąś część swojej godności i boskości zostawiłaś obcemu facetowi bez znaczenia, który nawet o tym nie pamięta.Ale ty pamiętasz i się tego brzydzisz, wypierasz ze świadomości.
Kobiety mają prawo do przyjemności i do orgazmów i to wielokrotnych! To im się należy jak kurze ziarno. Jednak przede wszystkim szacunek do własnego ciała i wiedza o własnej wartości powinna kreować ścieżkę naszych przyjemności.
Doszłam do tego wniosku w momencie, kiedy poznałam prawdziwą miłość. To smętne wiem, ale pragniesz wtedy dać partnerowi wszystko co najlepsze,a czymże wspanialszym możesz go obdarować jak nie własnym, boskim ciałem?
Ja miałam to szczęście, ze mimo życiowych burz, na moim statku dzielnie trwa jeden kapitan:D przetrwał wiele sztormów, reszty to się chyba nawet nie boi, a to dzięki temu, że statek jest niezwykle solidny.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2016-05-06, 20:53   

metalmummy napisa/a:

W pewnym momencie swego zycie, kiedy rozmyŝlasz kolejnej bezsennej nocy, gryziesz się z myślami. C



metalmummy napisa/a:

Czujesz żal, że nie podarowałaś temu ukochanemu człowiekowi obok całej siebie. Jakąś część swojej godności i boskości zostawiłaś obcemu facetowi bez znaczenia



Cóż. W zależności od tego, jakie znaczenie nadajemy stosunkowi seksualnemu.
Czasami może nieść swego rodzaju ładunek emocjonalny, innym razem nie.
Niezależnie od tego, czy to Miłość naszego życia, czy obcy człowiek, uczucie zdarza się, iż jest gdzieś poza.
W każdym razie nie sądzę, ażeby miało to mieć wpływ na godność, jestem wręcz przekonana. I potrafię to uzasadnić, ale obecnie chyba nie będę tego czynić, bo nie wiem, czy warto.
Natomiast zauważam, że Twoja postawa przesiąknięta jest doktryną chrześcijańską.

metalmummy napisa/a:

Ale ty pamiętasz i się tego brzydzisz, wypierasz ze świadomości.


Ja się nie brzydzę.

metalmummy napisa/a:

To smętne wiem, ale pragniesz wtedy dać partnerowi wszystko co najlepsze,a czymże wspanialszym możesz go obdarować jak nie własnym, boskim ciałem?



Zapewne znajdzie się wiele innych... przypadłości?
Ale czy w istocie o nie właśnie chodzi?
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-05-06, 21:32   

Cytat:

Natomiast zauważam, że Twoja postawa przesiąknięta jest doktryną chrześcijańską.

bałam się, że to tak zabrzmi.Jednak nie to miałam na myśli. Chodzi o uczucia, które sie rodzą dopiero w pewnym etapie związku. Spostrzeżenia, których dokonujemy z perspektywy czasu. Będę na kompie, to się rozpiszę
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-05-07, 00:23   

DeSade napisa/a:



Zapewne, aczkolwiek niezupełnie trwałe kontakty seksualne z jedną osobą powyższe wykluczają.
Plusem jest, że odczuwa się swego rodzaju komfort, kiedy ma się zaufaną osobę, która to potencjalnie mogłaby być ojcem Twego dziecka.
Dlatego musi to być ktoś odpowiedzialny, mądry, przystojny i najlepiej ustabilizowany życiowo. W innym przypadku najlepiej tego nie czynić, po prostu.

[ Dodano: 2016-05-06, 19:49 ]
To jedynie moje pragmatyczne dość podejście.
Ale te kryteria muszą być spełnione według mnie, jakkolwiek czarująca miałaby być ta osoba.



Napisała, ta co dała dupy w porcie ciapatemu... :-D pragmatyczka...
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Doczy: 16 Wrz 2012

   

Wysany: 2016-05-07, 14:40   

metalmummy napisa/a:

Tak, DeS idealnie wypowiedziała się w tej kwestii.
W pewnym momencie swego zycie, kiedy rozmyŝlasz kolejnej bezsennej nocy, gryziesz się z myślami. Czujesz żal, że nie podarowałaś temu ukochanemu człowiekowi obok całej siebie. Jakąś część swojej godności i boskości zostawiłaś obcemu facetowi bez znaczenia, który nawet o tym nie pamięta.Ale ty pamiętasz i się tego brzydzisz, wypierasz ze świadomości.
Kobiety mają prawo do przyjemności i do orgazmów i to wielokrotnych! To im się należy jak kurze ziarno. Jednak przede wszystkim szacunek do własnego ciała i wiedza o własnej wartości powinna kreować ścieżkę naszych przyjemności.
Doszłam do tego wniosku w momencie, kiedy poznałam prawdziwą miłość. To smętne wiem, ale pragniesz wtedy dać partnerowi wszystko co najlepsze,a czymże wspanialszym możesz go obdarować jak nie własnym, boskim ciałem?
Ja miałam to szczęście, ze mimo życiowych burz, na moim statku dzielnie trwa jeden kapitan:D przetrwał wiele sztormów, reszty to się chyba nawet nie boi, a to dzięki temu, że statek jest niezwykle solidny.



Każdy ma swoje podejście do tego tematu.

Generalnie przyjęło się w społeczeństwie, że seks=związek. Wiele osób inaczej sobie nie wyobraża. Pojawia się problem, kiedy ktoś chce uprawiać seks z jakąś osobą ale nie chce tworzyć z nią związku, nie umie jej obdarować uczuciem. Nie dziwię się takiemu podejściu - jak jest związek to wręcz trzeba gdzieś czasem pojechać razem, pójść razem na spacer czy do kawiarni, a niektórzy mogą uważać to za zbędne, na wycieczkę mogą pojechać sami a kawę wypić w domu. Takie osoby mogą chcieć seksu ale związek to dla nich za duża cena za to (poza tym musieliby drugą osobę obdarować uczuciem a to też może nie wyjść).

Taka strategia to też jest przejaw "myślenia o życiu na poważnie" - dana osoba chce mieć z drugą tylko seks. A nie seks, wspólne wyjazdy i spacery, rozmowy telefoniczne, dyskusje, kłótnie i wiele innych rzeczy. To dla niej może być nie przyjemnością a ciężarem, którego chce uniknąć.
 

naaaaatsom  

User


Imię: Natalia

Doczya: 05 Maj 2016

Skd: Lubin

   

Wysany: 2016-05-07, 23:16   

Hmm mimo, że osoba, która tego chciała to facet, z którym nie wyobrażałabym sobie przyszłości, ale jedyną rzeczą było to, że cholernie pociąga mnie fizycznie. Nie potrafie tego opisać, bo generalnie jestem osobą, dla której seks=związek, ale z jednej strony chciałam czegoś innego, chciałam spróbować zrobić to wszystko inaczej, chciałam zaznać bliskości z kimś, kto jest tak cholernie pociągający. Jednak moje stalowe podejście do życia wygrało.. Kolejną rzeczą, która mnie odrzucała to to, że mogło to być tylko jeden JEDYNY raz, mógłby o tym zapomnieć, bo jednak %% w nas działały.. chociaż rano po obudzeniu mieliśmy taką samą ochotę. Prawda..biłabym się z myślami, że może kolejna dziewczyna przyjdzie następnej nocy.. Za bardzo przywiązuję się do ludzi, miejsc, rzeczy..
Kurczę, czekałam na lincz z Waszej strony. Moja przyjaciółka zmieszała mnie z błotem i nazwała ku*wą, tak KOMPLETNIE NIC NIE ZROBIŁAM, nie mogłam.. ale te słowa bardzo mnie zabolały, poczułam chęć podzielenia się tym anonimowo, bo na nikogo już nie mogę liczyć..
_________________
First love never die..
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


Imię: Magdalena

Wiek: 25

Doczya: 24 Kwi 2012

Skd: Mazury

   

Wysany: 2016-05-08, 00:56   

naaaaatsom napisa/a:

Moja przyjaciółka zmieszała mnie z błotem i nazwała ku*wą


XD ku*wa a nie przyjaciółka
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com