Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 12 Mar 2014

   

Wys³any: 2016-05-22, 16:10   Brak podniecenia pÅ‚ciÄ… przeciwnÄ…

Czesc. Mam taki problem, otóż nie odczuwam pociągu do dziewczyn. Tzn widzę, że dziewczyna jest ładna, fajna, ale mnie nie podnieca. Brzydko mówiąc nie staje mi gdy jej dotykam, albo po prostu gdy na nią patrzę. Nie wiem jakiej natury może być to problem. Znajomi w moim wieku nie mają takich problemów, a nawet wręcz przeciwnie- za bardzo się podniecają już na sam widok. Natomiast często jak np oglądam jakieś filmiki na Facebooku lub Youtubie to większą uwagę zwracam na chłopaków niż na dziewczyny na tych filmikach. Trochę to chyba przez kompleks (ktoś wygląda lepiej, ja chciałbym wyglądać jak ten ktoś). Mam 19 lat, nigdy nie byłem w związku, żadna dziewczyna mi się nie podobała I obecnie nie podoba na tyle bym chciał się wiązać.
Miał ktoś tak jak ja? Takie problemy w tym wieku, które się po czasie same rozwiązały? Nie wiem czy zwalac to na hormony czy perspektywe homoseksualizmu, Ale wolałbym to pierwsze.

Pozdrawiam
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-05-22, 16:35   

aragorn napisa³/a:

Takie problemy w tym wieku, które się po czasie same rozwiązały? Nie wiem czy zwalac to na hormony czy perspektywe homoseksualizmu, Ale wolałbym to pierwsze.



Miewam tak z mężczyznami.
Dopóki nie odczuję ich dotyku na swym ciele.
Spróbuj, żeby to raczej druga strona była czynna.
Może to aseksualizm, może jesteś jakoś genetycznie struty.

[ Dodano: 2016-05-22, 16:37 ]
Cholera wie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-05-22, 16:45   

Też tak mam że na przykład w szkole przy rowieśnikach (plus,minus wiek) płci przeciwnej nie odczuwam podniecenia.Ale za to przy niektórych nauczycielkach to po prostu cieszę się że jestem facetem :evil: .Może poczytaj opowiadania erotyczne ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com