Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Gośka94gosia

User


Do³±czy³: 25 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-25, 18:47   KtoÅ› obiecaÅ‚ siÄ™ do mnie odezwać a mnie olaÅ‚...

Cześć!
Pewnie wyda Wam się, że to błaha sprawa i głupota, ale dla mnie to problem.
Ktoś obiecał mi wczoraj, że do mnie zadzwoni i nie zrobił tego, a chciałam mu powiedzieć coś dość istotnego niby "przy okazji" Nie wiem czy zapomniał, czy nie chciało mu się gadać z jakichś przyczyn, w sumie nieważne, ale martwi mnie to, ze teraz mu nie powiem tego co chciałam... a przecież sama do niego nie zadzwonię bo wyglądałoby to na upierdliwość, ech. Ale bardzo potrzebuję mu jednak coś przekazać, chętnie skłoniłabym go jakoś, aby się jednak do mnie odezwał, ale nie wiem jak :/
Już nie mogłam przez to spać dziś w nocy, uwierzcie, to dla mnie ważne... i co zrobić?
Pozdrawiam
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-05-25, 19:07   

Komentarz usunięto bo autor nie nadaje się do udzielania rad
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2016-05-25, 19:51   

Zadzwoń sama - nie księżniczkuj, skoro Ci tak na nim/na powiedzeniu tego czegoś tak zależy.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Gośka94gosia

User


Do³±czy³: 25 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-25, 19:55   

Ale źle mnie zrozumiałaś. Ja wcale nie "księżniczkuję". To nie chodzi o to że się obraziłam i nie zadzwonię, tylko o to że skoro on wie, że chcę pogadać i mimo to nie zadzwonił to może nie chce ze mną gadać i uzna, że się narzucam jeśli ja teraz sama się odezwę...
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2016-05-25, 19:58   

No to czekaj. Albo olej to, że niby on miał pierwszy zadzwonić i sama zadzwoń. Krótka piłka, nic skomplikowanego.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Gośka94gosia

User


Do³±czy³: 25 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-25, 20:30   

No ale boję się co on pomyśli jak teraz sama się odezwę... i co mu powiedzieć? Jak gdyby nigdy nic rozmawiać? Ech, a serio mi zależy, aby pogadać :/
 

Ragoon  

User

Grafik



Imię: Michał

Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Kwi 2016

Sk±d: WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2016-05-25, 22:02   

Dziewczyno.. :mrgreen:
Nie myśl. Rób.
_________________
Konstantynopolitańczykiewiczówianeczka z powyłamywanymi nogami
 

Muszkieter  

Stały User


ImiÄ™: Maciej

Do³±czy³: 24 Kwi 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-05-25, 23:45   

Może po prostu miał tyle na głowie, że zwyczajnie zapomniał, a nie olał. Możesz śmiało zadzwonić.
_________________
La vie est dure et les femmes sont cheres, et les enfants facile a faire.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-05-26, 05:52   

nie dzwoń.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Gośka94gosia

User


Do³±czy³: 25 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-26, 07:55   

No nie wiem co mam robić, bardzo mi zależy żeby pogadać, ale nie chcę wyjść na natrętną.

Muszkieter, ale właśnie niestety nie mogę być pewna czy zapomniał, czy to że nie zadzwonił, choć mi obiecał to znak, że nie chce mu się gadać ze mną... :/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-05-26, 09:30   

GoÅ›ka94gosia napisa³/a:

choć mi obiecał


jakby chciał gadać to na pewno by nie zapomniał, widać mu nie zależy. facet to prosty mechanizm, nie ma tu się nad czym rozwodzić
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

julia.1991  

Stały User



ImiÄ™: Julia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Kwi 2012

   

Wys³any: 2016-05-27, 08:26   

Masz dwa proste wyjścia:
1. Olać sprawę, nie dzwonić, czekać aż on się odezwie, zastanawiać i nie spać po nocach w oczekiwaniu na jakąś wiadomość.
2. Zadzwonić, powiedzieć to, co chcesz mu przekazać, ewentualnie w żart obrócić, że zapomniał się odezwać i nie wiesz, czy się obraził, czy jest jakiś problem.
Zamartwianie się w niczym nie pomoże. Jak nie zapytasz, nie będziesz wiedzieć na czym stoisz. Nie znam chłopaka, ciężko stwierdzić jak zareaguje, czy uzna, że się narzucasz, ale nic tak naprawdę nie stracisz, jeśli odezwiesz się sama..
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com