Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

pokrzywdzony  

User


Imię: Mateusz

Wiek: 25

Doczy: 28 Maj 2016

Skd: Dolny Śląsk

   

Wysany: 2016-05-30, 22:02   Ile jesteście w stanie wybaczyć facetowi?

Zakładając tu konto nie sądziłem, ze zostanę tu na dłużej, ale jest tu strasznie mila atmosfera. Dodam też dla pewności ze jestem facetem .

No więc tak jak w temacie, dużo, mało? Nie mówię o zdradzie bo akurat do dla mnie samego jest niewybaczalne no ale jestem ciekaw jak to wygląda wsrod Was kobiet
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-05-31, 08:49   

Ja wybaczyłam dużo, ponieważ prosił o te wybaczenie, a ja jestem człowiekiem miłosiernym;) z perspektywy czasu przekonałam się, że to były jego błędy młodości, których teraz żałuje i się wstydzi. Rozumiem to i nie mam żalu.
Dlatego jesteśmy ze sobą tak długo, w miarę zgodni i szczęśliwi.
Poza tym codziennie słyszę jak bardzo mnie kocha, to chyba najlepszy dowód, że było warto walczyć.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

pokrzywdzony  

User


Imię: Mateusz

Wiek: 25

Doczy: 28 Maj 2016

Skd: Dolny Śląsk

   

Wysany: 2016-05-31, 10:24   

Cytat:

Poza tym codziennie słyszę jak bardzo mnie kocha, to chyba najlepszy dowód, że było warto walczyć.



Oj walczyć warto ale niekiedy to i tak nic nie da, jak najwięcej miłości życzę!

No bo kiedy dziewczyna nie potrafi wybaczyć słów powiedzianych, które jej tak bardzo urazić nie mogły to znaczy że coś jest nie tak a bardzo tego zalowalem i przepraszalem za to tyle razy, no a nikt wszystkiego dokładnie nie jest w stanie przemyśleć ;c
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-05-31, 11:48   

pokrzywdzony napisa/a:

no a nikt wszystkiego dokładnie nie jest w stanie przemyśleć ;c


szczególnie w złości.
ja tam też słów nie oszczędzam, przyznaję się bez bicia. Łatwo mnie ponosi, jednak jakoś zawsze na koniec udaje się dojść do porozumienia. Łączy nas również wiele trosk i zmartwień, które wiążą ludzi jeszcze mocniej niż te radosne chwile, niestety.

Choć nie jest tak jak obiecywały mi bajki, czuję, że to dobry i odpowiedni człowiek dla mnie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

pokrzywdzony  

User


Imię: Mateusz

Wiek: 25

Doczy: 28 Maj 2016

Skd: Dolny Śląsk

   

Wysany: 2016-05-31, 11:58   

No widzisz, nimo wieku kłótni jesteście w stanie być razem i zawsze dojść do porozumienia, oboje jesteście wyrozumiali.
Nie oszukujmy się, nie ma związków idealnych, w każdym związku jest czasami źle, ale zawsze dąży się do tego żeby, się ułożyło i miało być tak jak ma być. Ale żeby tak było do tego muszą dążyć obie strony, bez przerwy.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



Imię: Julia

Wiek: 24

Doczya: 29 Maj 2016

   

Wysany: 2016-05-31, 15:57   

Wiem, że potrafię wybaczyć aż za wiele. Wybaczyłam m.in. zdradę, co było moim głupim i desperackim błędem :)
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2016-05-31, 18:24   

Wczoraj nieco znudzona i niezadowolona, czytałam na wykładzie Rochefoucaulda i trafiłam na taki sympatyczny dość cytat-
Przebacza się, póki się kocha.

metalmummy napisa/a:

Łatwo mnie ponosi, jednak jakoś zawsze na koniec udaje się dojść do porozumienia.



Od kiedy przestałam tracić równowagę podczas rozmów, przestałam miewać konflikty.
Nie ma.
_________________
W miękkim futrze kota
 

ruda1107

User


Doczy: 13 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-13, 09:04   

moim zdaniem wybaczenie nie ma nic wspolnego z milosierdziem jezeli dalej jestesmy z osoba ktora nas rani. uwazam ze jezeli cos ktos zrobi raz to moze nie zrobic drugi, ale jezeli zrobi cos dwa razy to bedzie powtarzal to caly czas. jestem za tym aby kazdy dostal druga szanse. ale tylko i wylacznie druga. nie trzecia, czwarta i kolejna..
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com