Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2016-05-31, 16:52   Jak wyszukiwac na YouTube?

Witajcie.


Jakiś czas temu postanowiłem, że będę oglądał więcej anglojęzycznych materiałów by doszkolić swój język. Uważam, że najlepszymi filmami będą po prostu vlogi z codziennego życia, codzienne sprawy itp. Z wiadomych względów odpadają wszystkie popularne kanały ze stanów z milionową widownią (zazwyczaj poziom głupoty i robienia z siebie gwiazdy przewyższa normę).


Niestety nie jest łatwo znaleźć jakiś mało rozwinięty kanał z kraju X. Dajmy na to, że chcę znaleźć twórców z Nowej Zelandii. Czy jest na to jakiś sposób? Na dole strony teoretycznie można wybrać kraj. Rozumiem, ze wtedy różne wideo z wybranego państwa mają pierwszeństwo. w praktyce nie widzę zmian.

Czy na youtube jest jakaś zaawansowana wyszukiwarka, o której nie mam pojęcia? Czy są jakieś zewnętrzne strony, które ułatwią mi poszukiwania? Czy ktoś z forum ja jakieś dobre pomysły?
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-05-31, 17:32   Re: Jak wyszukiwac na YouTube?

Sporo liczących się krajów ma własne domeny you tube.
Np. youtube.de - dla Niemiec, wtedy masz wyświetlane najpopularniejsze filmy niemieckich użytkowników, chociaż ja ciągle trafiam na filmy o makijażu, bo taka niemiecka gówniara z nickiem Xlaeta ma tam ponad milion subskrypcji.
Trzeba to sobie odpowiednio filtrować.

Nowa Zelandia akurat nie ma swojej domeny, ale w tym wypadku wystarczy wpisać w "You Tube"
"Popularne w YouTube – Nowa Zelandia" - i pojawi siÄ™ ekran z popularnymi filmami z tamtego rejonu.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-05-31, 19:02   

$karbówka napisa³/a:

ilmy o makijażu, bo taka niemiecka gówniara z nickiem Xlaeta ma tam ponad milion subskrypcji.
Trzeba to sobie odpowiednio filtrować.


po prostu przyznaj się, że chcesz zgłębić tajniki makijażu i już
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2016-05-31, 20:08   

No co do popularnych filmów to akurat nie ma problemu, ale często to straszne gówno jest. Teraz mam troche czasu to poszukam w google jakichś stron z statystykami. Jeśli jest strona, która uwzględnia wszystkie Polskie kanały na Yt od Wardęgi do jakichs planktonów po 1 tys to wierze, ze i inne kraje cos takiego posiadaja.


Co do filmów o makijażu. Może to działa na tej samej zasadzie co podpowiedzi google :D :D
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-05-31, 20:35   

metalmummy napisa³/a:


po prostu przyznaj się, że chcesz zgłębić tajniki makijażu i już


To niegłupie, przydać się może żeby odróżniać która jest ładna, a która się tylko "przebrała". :-D

Adreamin napisa³/a:

No co do popularnych filmów to akurat nie ma problemu, ale często to straszne gówno jest.


Jak większość na You Tube.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com