Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

DamV  

User


Wiek: 23

Doczy: 20 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-20, 22:39   Problem niepełnosprawnego

Witam mam problem mam 16 lat jestem niepełnosprawny i lubię filmy o tematyce foot fetish mogę to jakoś zaspokoić? jakoś spróbować jak to jest? nie mam pojęcia co zrobić jakieś porady? za wszystko z góry wielkie dzięki
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-06-21, 08:43   

DamV napisa/a:

jakoś spróbować jak to jest?


Ale dokładnie to co chciałbyś zrobić?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DamV  

User


Wiek: 23

Doczy: 20 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-21, 09:35   

Cokolwiek nie musiałoby być to nic wielkiego chwilę poleżeć z jakimiś ładnymi stopkami na twarzy czy coś
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-06-21, 10:45   

No to musiałbyś znaleźć jakąś dziewczynę, która chciałaby to zrobić. Bez tego się nie uda.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DamV  

User


Wiek: 23

Doczy: 20 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-21, 12:39   

No to chyba będę musiał sie tylko filmikami zaspokoić bo na partnerkę raczej nie mam szans (nie chodzę tylko leżę) :zalamany:
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-06-21, 12:43   

A nie dasz rady jeździć na wózku? Z resztą, może szukaj na forum dla ludzi, ktorzy mają podobne pragnienia i tam kogoś poznasz?
Jesteś jeszcze bardzo młody, może nie do końca sprecyzowałeś swoje potrzeby; mogą ulec zmianie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DamV  

User


Wiek: 23

Doczy: 20 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-21, 12:52   

Niestety od 1.5 roku na wózku też nie daje rady. Myślałem o poczekaniu do 18 roku życia i poproszeniu rodziców o panią prostytutkę ale nie wiem jak miałbym to nawet powiedzieć. Zresztą nie mam jakiejś silnej potrzeby co 4 5 tygodni obejrzę kilka filmików i mam spokój ale no właśnie ale...
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-06-21, 13:04   

Jesteś facetem, masz swoje potrzeby, więc powinni to zrozumieć, jakkolwiek by to nie zabrzmiało.
Może delikatnie porozmawiaj ze swoim ojcem, jeśli masz z nim dobry kontakt, że po prostu chciałbyś mieć dziewczynę. Utrzyj w ten sposób sobie ścieżkę, ojciec na pewno zorientuje się, do czego właściwie zmierzasz.
Może masz starszego brata albo siostrę przed którymi mógłbyś się otworzyć?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DamV  

User


Wiek: 23

Doczy: 20 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-21, 14:01   

Jestem jedynakiem niestety prawdopodobnie gdybym miał siostrę to nie byłoby tego problemu.
Poczekam do tej 18 i spróbuje pogadać z rodzicami w każdym razie dziękuję Ci nareszcie mogłem o tym komuś napisać. :-)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-06-22, 17:28   

Potrzeby seksualne osób niepełnosprawnych (i mam tu na myśli również osoby niepełnosprawne umysłowo, których seksualność jest w Polsce tematem tabu) nie powinny być lekceważone. Nie wiem tylko, czy prostytutka to dokładnie to, czego potrzebujesz, ale skoro chcesz się na to zdecydować, to pewnie nie dostrzegasz innych możliwości.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

DamV  

User


Wiek: 23

Doczy: 20 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-22, 17:51   

A czy gdybym przez jakiś czas nie oglądał nic tego typu to dałbym rade zapomnieć o tej potrzebie?
Bo chyba wolałbym o tym zapomnieć niż żyć samymi filmikami.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Doczy: 24 Sie 2014

   

Wysany: 2016-06-23, 17:28   

Co w tym temacie sie dzieje? Czekam na projekt rzadowy "prostytutka 20+" ponieważ Potrzeby seksualne osób niepełnosprawnych (i mam tu na myśli również osoby niepełnosprawne umysłowo, których seksualność jest w Polsce tematem tabu) nie powinny być lekceważone.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-06-24, 00:08   

Adreamin napisa/a:

(i mam tu na myśli również osoby niepełnosprawne umysłowo, których seksualność jest w Polsce tematem tabu)


A słyszałeś o sytuacjach, gdy dzieciaki np. z zespołem Downa masturbują się w miejscach publicznych, zupełnie nieświadome tego, że robią coś złego? Wychowawcy nie potrafią z nimi na ten temat rozmawiać. To jedna wielka porażka.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com