Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sth

User


Do³±czy³: 26 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-26, 17:44   Czy można jakoÅ› 'zidentyfikować' czyjÅ› numer telefonu?

Z góry przepraszam, jeśli to zły dział, ale nie mam pojęcia gdzie mogę wkleić moje pytanie.

Chodzi o to, że ktoś dzwonił do bliskiej mi osoby parę dni temu i mówił naprawdę dziwne rzeczy. Numer został zablokowany, moja znajoma nie chce więcej tych telefonów. Tylko mnie bardzo gryzie kto to był, bo rozmowa dotyczyła bezpośrednio mnie. Nie mam najmniejszych podejrzeń o kogo chodzi, równie dobrze mogła to być pomyłka lub ktoś sobie robił jaja. Ale nawet jeśli, bardzo mi zależy, żeby jakoś to ogarnąć. Ja znajomych nie mam wcale (zresztą nr widzę pierwszy raz), a koleżanka nijak głosu nie poznała. Jest może jakiś sposób, żeby ustalić coś o tym numerze? Wiem, że nie dostanę nazwiska, imienia, adresu i nr pesel. Ale chociaż coś więcej niż sama sieć?
I wiem, że prościej zadzwonić, niemniej nie powinnam tego robić coby potem nie było z tego bezsensownych problemów.
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2016-06-26, 19:40   

Na własną rękę nic nie zrobisz - o ile telefony miały charakter stalkingu, gróźb itp możesz to zgłosić na policję a oni spróbują się czegoś dowiedzieć, innego wyjścia nie ma.
_________________
 

kris96  

User

żabi stalker



ImiÄ™: no-name

Wiek: 28

Do³±czy³: 02 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-06, 12:13   

e.w. sam możesz zadzwonić z jakiegoś starteru za 5 zł i próbować się czegoś dowiedzieć, albo poznać po głosie.
_________________
...trwaj chwilo,
o chwilo, jesteś piękną!
Czyny dni moich czas przesilÄ…,
u wrót wieczności klękną.
W przeczuciu szczęścia, w radosnym zachwycie,
stanąłem oto już na życia szczycie!
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-07-20, 21:34   

Może spróbuj wygooglać ten numer?
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com