Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2016-06-26, 20:24   Czy istnieje jeszcze jakiÅ› zawód zwiÄ…zany z podróżowaniem?

Zawód związany z podróżowaniem / przenoszeniem się - no właśnie... Tylko proszę bez au pair (nie nadaję się do opieki nad małymi dziećmi - nie mam jednak tego pedagogicznego podejścia, po za tym wgl. nie lubię dzieci), steward - tutaj nie skomplikowane procedury aplikacyjne są problemem, lecz inne wymagania takie jak np. wzrost, a ja niski jestem :-x ale pewnie jest jeszcze coś po za tymi wymienionymi...
Jakie to zawody i czy do ich wykonywania wymagane jest wykształcenie wyższe? Podajcie propozycje...
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-06-26, 20:49   

Można być pilotem wycieczek. Wykształcenie wyższe raczej jest wskazane, bo piloci muszą mieć wiedzę zarówno historyczną jak i geograficzną. Często też muszą znać języki obce i to nie tylko angielski.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2016-06-27, 10:37   

Jeśli znasz dobrze jakiś język (coś więcej niż angielski), możesz być rezydentem przez sezon letni.
_________________
meow
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-06-27, 14:34   

Hella napisa³/a:

Wykształcenie wyższe raczej jest wskazane, bo piloci muszą mieć wiedzę zarówno historyczną jak i geograficzną. Często też muszą znać języki obce i to nie tylko angielski.



Zaiste, aczkolwiek znam takiego człowieka po studiach prawniczych i jakichś tam inżynierskich, który postanowił zostać pilotem wycieczek, bez wykształcenia w tym kierunku.
Podobno jest mu bardzo dobrze.
A język angielski, cóż.
Nie sądzę, żeby władał nim perfekcyjne, zwłaszcza, iż nie wyjeżdża on poza granice naszego kraju.
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2016-07-02, 14:05   

Chodziło mi właśnie o to bym mógł wyjeżdżać poza granice naszego kraju.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2016-07-02, 16:16   

Dużo jest takich zawodów. Oglądam czasem na Youtube kanał pewnego inżyniera, który zajmuje się naprawą jakichś tam instalacji na statkach - właściwie podróżuje non stop :)

https://www.youtube.com/user/shogun1978/videos
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com