Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Argrest  

User


ImiÄ™: Eliasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Maj 2012

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2016-06-27, 17:01   Problem z dziewczynÄ…..

Witam, mam 22 lat, otóż chciałbym przedstawić Wam moją dziwną sytuację jaka mnie nastała..
Otóż pracuję w pewnej firmie rok czasu, niedawno przyjęła się nowa osoba, jest to ładna, wysoka dziewczyna, ma 19 lat, od razu jakoś dziwnie MEGA mi się spodobała. Dzisiaj gadałem z przyjaciółką z roboty i Ona uświadomiła mnie iż wpadłem w oko tej dziewczynie, skąd Ona wie? A no powiedziała jej, a Ona mi w "tajemnicy" to zdradziła. Problem mój jest tego typu iż nie miałem nigdy dziewczyny (wiem, brzmi to źle), i nie mam pojęcia jak Ją zdobyć, wydaje się być z górki skoro dwie strony się sobie podobają ale Ja kompletnie nie wiem co robić, gdy tylko Ona się na mnie spojrzy, coś do mnie powie, Ja robię się czerwony i odwracam wzrok, masakra jakaś. Najlepsze jest to że nigdy nie byłem jakiś mocno nieśmiały czy coś, a tu dla niej tracę głowę, język mi się plącze, denerwuje się, chyba mi się musi bardzo podobać :D Co polecacie zrobić w takiej sytuacji? W pracy ciężko mi jest coś "działać", robimy na innych stanowiskach, kontakt jedynie mozemy miec wzrokowy. Dziękuję za każdą pomoc, pozdrawiam serdecznie!
_________________
" Bezsprzecznie, nic nie trwa wiecznie".
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-06-27, 18:12   Re: Problem z dziewczynÄ…..

Argrest napisa³/a:

nie miałem nigdy dziewczyny (wiem, brzmi to źle)

Po pierwsze - skoÅ„cz z takim myÅ›leniem :!: Z miÅ‚oÅ›ciÄ… jest tak, że może przyjść w dowolnym czasie, i nie jest powiedziane, że pierwszy zwiÄ…zek musi być np. w gimnazjum, bo inaczej jesteÅ› życiowÄ… ofiarÄ… czy coÅ› ;) PrÄ™dzej czy później, przyjdzie na pewno. ZresztÄ…, ja też mam 22 lata i dzisiaj akurat Å›wiÄ™tujÄ™ „dwumiesiÄ™cznicÄ™” ze swojÄ… pierwszÄ… dziewczynÄ… :oczami: A sÄ… faceci jeszcze starsi, którzy też nikogo jeszcze nie mieli. Tak wiÄ™c to nie jest jakaÅ› reguÅ‚a :-) A jeÅ›li dla kogoÅ› brzmi to źle, to tak naprawdÄ™ z nim jest problem, nie z TobÄ….
Po drugie - podejdź do caÅ‚ej sprawy ze spokojem. Piszesz, że tracisz gÅ‚owÄ™ kiedy tylko na Ciebie spojrzy… ale tak nie może być. W takich momentach spróbuj raczej siÄ™ do niej uÅ›miechnąć, albo powiedzieć „Hej!”. Powinna to odwzajemnić :-) Ale przede wszystkim nie masz siÄ™ co stresować, tym bardziej, że Ty też jej wpadÅ‚eÅ› w oko ;)
Po trzecie - skoro pracujecie na innych stanowiskach to może spróbuj w ramach przerwy do niej podejść i chwilę pogadać. Możesz z nią rozmawiać nawet o pracy, np. zapytaj jak jej się podoba w nowej robocie itp. Zagaduj ją tak co 1-2 dni i gdzieś po 2 tygodniach spróbuj się z nią umówić :-D

Pozdrawiam i życzę powodzenia :-) Dasz radę, stary!
_________________

 

Argrest  

User


ImiÄ™: Eliasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Maj 2012

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2016-06-27, 20:25   Re: Problem z dziewczynÄ…..

Mister Klikacz napisa³/a:

Argrest napisa³/a:

nie miałem nigdy dziewczyny (wiem, brzmi to źle)

Po pierwsze - skoÅ„cz z takim myÅ›leniem :!: Z miÅ‚oÅ›ciÄ… jest tak, że może przyjść w dowolnym czasie, i nie jest powiedziane, że pierwszy zwiÄ…zek musi być np. w gimnazjum, bo inaczej jesteÅ› życiowÄ… ofiarÄ… czy coÅ› ;) PrÄ™dzej czy później, przyjdzie na pewno. ZresztÄ…, ja też mam 22 lata i dzisiaj akurat Å›wiÄ™tujÄ™ „dwumiesiÄ™cznicÄ™” ze swojÄ… pierwszÄ… dziewczynÄ… :oczami: A sÄ… faceci jeszcze starsi, którzy też nikogo jeszcze nie mieli. Tak wiÄ™c to nie jest jakaÅ› reguÅ‚a :-) A jeÅ›li dla kogoÅ› brzmi to źle, to tak naprawdÄ™ z nim jest problem, nie z TobÄ….
Po drugie - podejdź do caÅ‚ej sprawy ze spokojem. Piszesz, że tracisz gÅ‚owÄ™ kiedy tylko na Ciebie spojrzy… ale tak nie może być. W takich momentach spróbuj raczej siÄ™ do niej uÅ›miechnąć, albo powiedzieć „Hej!”. Powinna to odwzajemnić :-) Ale przede wszystkim nie masz siÄ™ co stresować, tym bardziej, że Ty też jej wpadÅ‚eÅ› w oko ;)
Po trzecie - skoro pracujecie na innych stanowiskach to może spróbuj w ramach przerwy do niej podejść i chwilę pogadać. Możesz z nią rozmawiać nawet o pracy, np. zapytaj jak jej się podoba w nowej robocie itp. Zagaduj ją tak co 1-2 dni i gdzieś po 2 tygodniach spróbuj się z nią umówić :-D

Pozdrawiam i życzę powodzenia :-) Dasz radę, stary!



Dziękuję Ci bardzo, nawet nie wiesz jak bardzo mnie zmotywowałeś! Od jutra się postaram, będziemy działać ;)
_________________
" Bezsprzecznie, nic nie trwa wiecznie".
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-06-27, 20:27   

No cóż, to trzymam kciuki! :-D
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com