Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

milygosciu  

User


Wiek: 27

Do³±czy³: 28 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-28, 21:59   Akcja - FIlm o miÅ‚osci!

Halo halo czy ktoś tu jest ?! Nawołuje do wszystkich forumowiczów którzy byli,są lub będą zakochani i wiedzą co to miłosc i druga szansa. Słuchajcie , ja jestem Miłosz i potrzebuję waszej pomocy, już mowię o co chodzi. Historia pewnie jest każdemu znana bo nie jedna już taka była, a mianowicie miałem dziewczynę 4 lata byliśmy razem ale niestety ja w ten związek nie specjalnie się angażowałem, traktowałem to jako dodatek do życia,olewałem sprawę. Angażowałem się na 20%. Dziewczyna mnie zostawiła ,nie mogła tego już wytrzymać ,że zawsze była tylko drugą opcją. Niestety jak to w życiu jest zgodnie z przysłowiami 'docenisz gdy stracisz' i tak sie też stało. Po stracie dopiero zrozumiałem jaki byłem głupi ,zastanawiając się do teraz jak mogłem tak traktować kobietę ale nawróciłem się i muszę to naprawić,Bóg jeden daje mi siły do walki. Zbiżając sie do konca chcę ją odzyskać ale to nie takie proste bo jest miedzy nami teraz pewna blokada. Wpadłem na pomysl stworzenia filmu o mnie ,o niej ,o miłosci i o uczuciach..

Tutaj wychodzę z prośbą do was forumowicze!! Film w dużej mierze opiera się na nieznanych mi ludziach i ich wypowiedziach. Chciałbym żeby te osoby które chcą mieć wkład w walkę o miłość nagrały siebie odpowiadając na pytanie "Czym jest dla Ciebie miłość ,czy warto kochać i wybaczać" Odpowiedź ma być kierowana do dziewczyny o której mowa wyżej więc proszę użyć w filmiku imienia Ada bo to jest do Ady;)

Przykładowa odpowiedź to np.'' Ada,warto kochać dać drugą szansę bo na miłosc nigdy nie jest za późno'' no nie wiem cokolwiek ,proszę aby było to coś od serca co sami myślicie na temat takiej sytaucji gdy ktoś prosi o drugą szansę. Filmik ma być krótki około 30 sek nie więcej. Możecie się wzorować na swojej historii życiowej. Np. jedna para powiedziała mi do kamery na mieście ,że wracali do siebie 48 razy i za każdym razem było 48 razy lepiej i dlatego warto to robić. Liczę na waszą inicjatywę


Dla osób bardziej wstydliwych możecie poprostu zrobić sobie zdjęcie z kartką A4 z jakimś napisem np. ''Warto kochać Ada'' albo ''Warto dać drugą szansę Ada'' cokolwiek.

Postaram się każdej osobie osobiscie podziękować oraz wynagrodzić to. Pamiętajcie nigdy nie można sie poddawać ,trzeba walczyć o swoje uczucia ,nie mamy nic do stracenia!! Liczę na waszą solidarność i chęć uratowania kogoś 'zycia' ;) Filmiki lub zdjęcia proszę przesyłać na adres email ; majlox123@gmail.com . Z każdym nawiązę rozmowę.

Trzymajcie się ,cześć i życzcie mi powodzenia!!!
_________________
Nigdy siÄ™ nie poddawaj!
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-07-01, 00:06   

Zdajesz sobie sprawę, że to bez sensu?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com