Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Aliska980

User


Do³±czy³: 25 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-07-21, 11:05   Wpadki lasek bez cenzury

Panowie, jako, że Was tutaj jest dość sporo to... tak luzacko, lubicie podglądać dziewczyny albo też patrzeć na takie "modowe wpadki" jak miała Inna na koncercie, gdzie... jednak trochę było widać? ;)
 

Muszkieter  

Stały User


ImiÄ™: Maciej

Do³±czy³: 24 Kwi 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-07-21, 13:12   

Nie jestem purytaninem, wręcz człowiekiem na luzie i tolerancyjnym. Odnoszę jednak wrażenie, że im mniej talentu tym więcej golizny.
Te "wpadki" to albo w ogóle są ustawkami, albo kobiety celowo tak się ubierają i poruszają, żeby "coś" wypadło.
Jeżeli idę na koncert, to chcę posłuchać dobrej muzyki i dobrego głosu, a nie po to, żeby oglądać czyjeś piersi.
Poza tym, widz i tak z daleka tego nie zobaczy, tylko paparazzi mają to uchwycić i opublikować, żeby o danej "gwiazdce", która nie ma ani głosu, ani talentu, w ogóle ktoś mówił. Na zasadzie: lepiej, żeby mówili o tobie źle, niżby nie mówili wcale.
Jeszcze pół biedy, jak te "wpadki" mają młode, ładne dziewczyny. Chcą zabłysnąć czym mogą, bo talentem nie dają rady.
Gorzej, gdy do "wpadek" posuwają się panie w wieku i kształtach rubensowskich, po iluś tam operacjach plastycznych - bo wtedy wychodzi w ogóle koszmar.
Dla mnie takie "wpadki" nie są niczym innym jak próbą zwrócenia na siebie uwagi innych "artystów', którzy nie mając nic ciekawego do powiedzenia czy pokazania, drą na scenie biblię, albo w "artystycznej instalacji" wieszają penisa na krzyżu. Chwila "sławy" za cenę skandalu, bo ludzie o takich beztalenciach szybko zapominają
Mnie takich ludzi po prostu żal.

A odpowiadając na pytanie, czy my, faceci, lubimy podglądać dziewczyny - podglądać może nie, bo to trochę głupie, no chyba, że ma się 13-15 lat. Oglądać ładne dziewczyny, to i owszem, ale w odpowiednim miejscu i czasie, żeby to było smaczne.

Prawdziwe wpadki - każdemu mogą się przydarzyć. Wtedy nawet uśmiechnę się :-D
_________________
La vie est dure et les femmes sont cheres, et les enfants facile a faire.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-07-21, 17:49   

Wydaje mi się, że to celowy zabieg większości dziewczyn, które pragną zwrócić na siebie uwagę męskiej części populacji, to dzieje się wszędzie, szczególnie w internetach bo tu jeszcze coś się uda uformować
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

fenek  

Stały User


Do³±czy³: 01 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-11-16, 11:18   

Mnie takie wpadki jakoÅ› nie rajcujÄ….
 

fret  

User

fret


Imię: Michał

Wiek: 23

Do³±czy³: 12 Gru 2016

   

Wys³any: 2016-12-12, 14:12   

Niestety dziś kariera głownie na tym polega, jak najwięcej kontrowersji, talentu można nie mieć wg, bo głośno będzie dopiero wtedy, im większy będzie skandal. Wywali cycki, dupa na wierzchu, powie coś głupiego, producent zrobi fajna piosenkę i gwiazda zarabia miliony. Wiadomo, są jeszcze artyści, którzy coś sobą reprezentują, ale to już naprawdę ich coraz mniej...
_________________
Kto tworzy ranking tabletek na odchudzanie przebadany?? ?
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-12-12, 22:29   

to nie żadne wpadki tak sie fejm nabija,,
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

ahus.pl

User


Do³±czy³: 04 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-04, 14:02   Do muszkietera

Ty mały stulerzau.
Ty noe wiesz co to prawdziwa kobieta i sztyka
Wypierdalaj huju !!!
 

marzenasob  

User

Marzennna


ImiÄ™: Marzena

Wiek: 37

Do³±czy³a: 27 Sty 2017

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2017-01-27, 01:38   

Ja jestem dziewczynÄ… i mnie pociagajÄ… takie wpadki:>
_________________
Motywujcie siÄ™!!!
 

coala

User



Do³±czy³: 30 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-30, 14:46   

Nie rajcuje mnie to jakoÅ› wybitnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com