Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-07-24, 19:05   posladki

Kobietki drogie.. decydowalyscie sie kiedykolwiek na depilacje posladkow? Ja kilka razy tak i teraz mam problem. :kwasny: Powiecie moze jak skutecznie gdzie i jak najlepiej ja zrobic w zaciszu domowym? Czy wybieracie salon kosmetyczny? Jakis krem czy cos..? slyszalam o tych, ktorych mozna uzywac podczas kapieli, ale nie wiem czy to bujda
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2016-07-25, 16:39   

Jak to dobrze, że ja nie mam włosów prawie zaraz od kolan w górę:P.
Ja używam krem do depilacji Bielendy do skóry wrażliwej i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a co ważne - nie podrażnił, co niestety wywoływały inne kremy.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-07-25, 18:15   

Ja to nóg zapominam nieraz ogolić (choć w sumie włoski mam bardzo rzadkie i jasne), a co dopiero mówić o pośladkach:D Nigdy nie goliłam, nie mam takiej potrzeby. Mam jasną karnację i mało widoczne owłosienie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-07-25, 18:27   

metalmummy napisa³/a:

Ja to nóg zapominam nieraz ogolić (choć w sumie włoski mam bardzo rzadkie i jasne), a co dopiero mówić o pośladkach:D Nigdy nie goliłam, nie mam takiej potrzeby. Mam jasną karnację i mało widoczne owłosienie.



Hm, w sumie ja także.
Aczkolwiek jestem osobą dość przewrażliwioną na punkcie depilacji.
I to wpływa na moje samopoczucie i komfort psychiczny.
Mały włosek gdzieś w niewidocznym miejscu okazuje się być decydujący w przebiegu moich myśli. Niemal tak , jak niedomalowany paznokieć.
Dlatego między innymi tak długo czasu przesiaduję w łazience. Zanim się poprzeglądam wszędzie, lustra poprzykładam, czy aby na pewno jestem zupełnie gładka.
Więc ja używam dużo kremów także, lecz zazwyczaj pasty cukrowej czy wosku.
Kremy do depilacji, zwłaszcza z Bielendy nie są przeznaczone do depilacji pośladków, jest tak nawet napisane na opakowaniu.
Aczkolwiek ja go używam wszędzie, bez konsekwencji, bez podrażnień. Z aloesem.
Kremy łagodzące polecam już po.
I oliwki. Są takie plastry do depilacji twarzy z Joanny, do nich dołączona oliwka, zwykle jej używam.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Zosiak  

Stały User

Zosiak



Wiek: 26

Do³±czy³a: 23 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-07-26, 08:44   

Ja uważam, ze ogólnie kremy do depilacji są super, jeśli chodzi o włosy, które nie golisz aż tak często, bo chyba łatwiej zejdą. Golarki często mogą podrażnić. Może spróbuj tych kremów Veet.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-07-26, 12:01   

metalmummy napisa³/a:

Ja to nóg zapominam nieraz ogolić (choć w sumie włoski mam bardzo rzadkie i jasne), a co dopiero mówić o pośladkach:D Nigdy nie goliłam, nie mam takiej potrzeby. Mam jasną karnację i mało widoczne owłosienie.



ZAZDRO! :zalamany:
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com