Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: metalmummy | 2016-07-25, 19:10

Autor

Wiadomo¶æ

froschka

User


Do³±czy³: 25 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-25, 17:25   Czy z jego strony może być coÅ› wiÄ™cej ?

Hej,
Pytanie jak w temacie.

Sprawa ma się następująco. Poznaliśmy się ponad dwa lata temu na domówce. Był bardzo nieśmiały do teraz tak jest, ale urzekł mnie swoją osobą. Od tamtej pory minęło trochę czasu i z chłopaka z imprezy staliśmy się calkiem dobrymi kumplami. Często piszemy ze sobą. Spotykamy się by pogadać itd.

Niby wszystko brzmi ładnie i pięknie, ale problem pojawił się gdy ja dostrzegłam, że szaleńczo się w nim zakochałam. Zawsze myślałam, że to piękne uczucie, ale okazało się nieodwajemnione. Jednak mimo to stwierdziliśmy, że dalej będziemy kontynuować znajomość w relacji czysto koleżeńskiej. Z większymi lub mniejszymi problemami zaczęło się to udawać.

Teraz od jakiegoś czasu zauważyłam jego zmianę w zachowaniu. Zaczął komplementować mój strój, dostrzegł nowy kolor włosów (choć zmiana była subtelna),uparł się że postawi mi lunch a nawet ostatnio mnie przytulił etc. Może to tylko oznaki tego, że czuje się pewnie w moim towarzystwie, albo tego, że coś zaczął czuć.

Stąd moje pytanie. Jak myślicie to tylko kumpelskie gesty czy może coś więcej ? I czy w tej sytuacji powinnam coś zrobić czy może uznać to za zwykłe gesty?

Ps. Każda porada jest dobra, poza tą o szczerej rozmowie, bo on bardzo nie lubi gadać o swoich uczuciach.

[ Dodano: 2016-07-25, 17:53 ]
Macie jakieś pomysły, refleksje w tej sprawie ?
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-07-25, 18:42   

ja nie mam
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-07-25, 18:42   

On czujÄ™ to samo.Nie zastanawiaj siÄ™
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-07-25, 18:50   

Ale powiedziałaś mu o swoich odczuciach? Czy on jest nieświadomy, że się w nim podkochujesz?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Arogant  

User



Do³±czy³: 22 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-25, 20:22   

Możesz mu subtelnie zasugerować, że coś do niego czujesz. Jeżeli chłopak jest ogarnięty zrozumie przekaz i może coś z tego będzie. Jeżeli nie spróbujesz później będziesz mogła tego żałować bo może on nie odważy Ci się tego powiedzieć.
Życzę powodzenia i trzymam kciuki :)
 

froschka

User


Do³±czy³: 25 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-25, 21:23   

metalmummy napisa³/a:

Ale powiedziałaś mu o swoich odczuciach? Czy on jest nieświadomy, że się w nim podkochujesz?



Tak wie o moich uczuciach do niego od dawna, ale to ostatnio jego zachowanie się zmieniło w stosunku do mnie.
 

Zosiak  

Stały User

Zosiak



Wiek: 27

Do³±czy³a: 23 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-07-26, 09:41   

Jeśli wie o Twoich uczuciach, to ja myślę, że powinnaś narazie dalej obserwować jak się zachowuje. Jak jest nieśmiały to nigdy nic nie wiadomo, ale moim zdaniem, to on powinien się postarać i jeśli mu naprawdę będzie zależało, otworzy się i wyzna, że mu się podobasz. Musi kiedyś po prostu się przełamać.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-07-26, 13:04   

Wiekszosc facetow przestraszy sie, gdy powie sie o swoich uczuciach. Oni bardziej wychodza z inicjatywa seksu niz milosci i calego worka kwiatkow wokol niej, lecz bywaja i inni. Byc moze on jest inny..
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com