Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

gosia2000  

User

gosia2000


ImiÄ™: Gosia

Wiek: 23

Do³±czy³a: 27 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-27, 15:21   Mam problem z chÅ‚opakiem

Wiem ze niektorzy z was moga mnie wziasc za jakas nieudacznice co nie moze sobie poradzic z wlasnymi problemami, ale za dlugo sie z nimi zmagam. Sytuacja jest prosta moj chlopak mnie nie rozumie i chce wszystko przyspieszyc w tym sensie, ze np. te rzeczy bardziej intymne chce juz teraz robic a jestesmy ze soba dopiero niecaly miesiac, kocham go ale nie umiem mu odmowic ani sie zgodzic dlatego ciagle mowie 'nie wiem' tak mowie to bardzo czesto i go to irytuje. Tak samo jest rowniez z moja mama ogolnie moja mam mnie nie rozumie i zabrania mi sie spotykac z chlopakami a ostatnio zabronila mi sie spotykac z przyjaciolka. Moj chlopak chce temu zapobiec i z nia pogadac ale ja sie boje tej rozmowy bo moze sie skonczyc tym ze wogole nie bede mogla wychodzic z domu...czy to normalnie?? Mam jedno pytanie co mam zrobic zeby wyjasnic mu i dac do zrozumienia ze to wszystko idzie za szybko?
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2016-07-27, 15:31   

Bądź stanowcza wobec niego i nie rób niczego, czego nie jesteś pewna, ani tego na co nie masz ochoty. Ulegnięcie mu byłoby twoim największym błędem. Zastanów się w ogóle, czy związek z nim jest wart twojego czasu. Bo to, że on tego nie rozumie i się irytuje źle o nim świadczy.

gosia2000 napisa³/a:

Tak samo jest rowniez z moja mama ogolnie moja mam mnie nie rozumie i zabrania mi sie spotykac z chlopakami a ostatnio zabronila mi sie spotykac z przyjaciolka.


Może ci ludzie mają na ciebie zły wpływ? Wbrew pozorom rodzice często mają rację, mimo że tobie może wydawać się inaczej.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-07-27, 15:33   

Szybko twardo i dobitnie.Walisz prosto z mostu.No chyba że on ma ciężki charakter i problemy emocjonalne z samym sobą i nie kontroluje swojego zachaowania(wybucha gniewem,płaczem i zaczyna pajacować),to wtedy spróbuj mi to jakoś delikatnie przekazać.
My facaeci nie lubimy komplikacji.Powiedz mu to najprościej jak tylko się da.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-07-27, 15:43   

Nie decyduj się na nic czego tak naprawdę nie chcesz. Wczesne rozpoczęcie współżycia często mocno rzutuje na psychikę. Tym bardziej, że Ty tak naprawdę nie czujesz się na to gotowa. Powiedz mu prosto z mostu "nie, dla mnie za wcześnie". Masz dopiero 16 lat, jesteście razem tylko miesiąc, to nie jest jeszcze pora. Nie ulegnij mu, bo będziesz żałować tak jak sobie nawet nie jesteś w stanie tego wyobrazić. I mam wrażenie, że niestety Twój chłopak jest mało dojrzałym człowiekiem (i/lub kierujący się tylko i wyłącznie narządem rozrodczym), ponieważ widząc Twoje wahanie wciąż naciska zamiast dać Ci czas. W ogóle zastanowiłabym się na Twoim miejscu czy z kimś takim w ogóle warto być...
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-07-27, 15:52   

gosia2000 napisa³/a:

a jestesmy ze soba dopiero niecaly miesiac, kocham go ale nie umiem mu odmowic ani sie zgodzic



Nie mnie oceniac co czujesz, lecz jestem zdania, ze na tym etapie znajomosci nie mozna mowic o milosci. Niby sa te od pierwszego wejrzenia, ale ja w nie osobiscie nie wierze.

Hella napisa³/a:

Nie decyduj siÄ™ na nic czego tak naprawdÄ™ nie chcesz.


Kolezanka ma racje, widocznie to nie Twoj czas. Wszystko co robimy z przymusu nigdy nam sie nie spodoba.

Zapytam z ciekawosci ile macie lat? Mlodziez zaczyna wspolzyc za wczesnie, to fakt..
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Arogant  

User



Do³±czy³: 22 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-27, 17:13   

Skoro sama tego nie chcesz z nim robić powiedz mu to. Tak samo jak moi przedmówcy pisali nie ulegnij tylko dlatego, że on tego chce. Musisz sama pomyśleć, czy tego chcesz.
Co do mamy to musisz przemyśleć, czy nie ma racji. Może widzi, że przez te osoby gorzej się zachowujesz.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-07-27, 18:46   

daj mu dowód miłości xD
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-07-27, 19:52   

Zacznie na Tobie wymuszać różne rzeczy, na seksie się nie skończy, a skoro od tego zaczyna, chłopak wcale nie ma skrupułów.
To zły człowiek jest.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

gosia2000  

User

gosia2000


ImiÄ™: Gosia

Wiek: 23

Do³±czy³a: 27 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-27, 20:54   

Dziekuje wam za takie wypowiedzi ale on nie jest złym czlowiekiem to dobry chlopak tylko lubi przyspieszac pewne rzeczy, a odpowiadajac na pewne pytania mamy oboje po 16 lat, a kocham go bo jestesmy ze soba miesiac ale znamy sie prawie rok i przez ten czas zdarzylismy sie poznac. Ale macie racje nie moge dac mu sie tak szybko... a co do mojej mamy nie chodzi o to ze ja jestem w zlym towarzystwie moja przyjaciolka to najspokojniejsza osoba jaka znam wiec nie rozumiem jej decyzji
_________________
Z punktu widzenia na punkt patrzenia, widzisz jak patrzysz...
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-07-27, 21:15   

metalmummy ma rację. Nie widzisz tego, bo jesteś zauroczona nim. A to taki stan, w którym nie dostrzega się wad drugiej połówki. Spróbuj spojrzeć na niego bardziej krytycznym, trzeźwym wzrokiem. Nie daj omamić się swoim uczuciom, nie popełnij błędu, którego będziesz potem gorzko żałować. Możesz mu nawet powiedzieć, że nie chcesz, żeby naciskał, bo wtedy jeszcze bardziej się czujesz niepewna. Daj mu jasno do zrozumienia, że ma tego typu propozycji więcej nie składać, sama mu powiesz jak będziesz gotowa. Jak kocha to poczeka.
Może spytaj mamę co według niej jest nie tak w Twojej przyjaciółce? Warto by było szczerze z nią pogadać.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-07-27, 21:19   

Ale ja nie do końca rozumiem... może koleś się niecierpliwi i wkurza bo zamiast powiedzieć wprost na czym stoi, że nie chcesz tego bo cośtam cośtam to Ty wymyślasz głupie wymówki za każdym razem pokroju "nie wiem"? Weź z nim porozmawiaj, zamiast zbywać. Niby mógłby się sam domyślić że nie jesteś gotowa, ale różni ludzie są. Może za mało czasu minęło żeby ogarnął o co Ci chodzi i się jakoś domyślił. Ile to jest niecały miesiąc, dwa tygodnie? Trzy?
Oczywiście jest też opcja że zwyczajnie Cię chce przelecieć. Ale skoro znacie się rok to trochę go poznać zdążyłaś i raczej widzisz jaki jest.

A co do mamy, to się zwyczajnie martwi. I jak widać słusznie, skoro koleś po miesiącu Cię ciągnie do łóżka, a Ty siedzisz tutaj z założonymi rękoma i nie wiesz co ze sobą zrobić.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

gosia2000  

User

gosia2000


ImiÄ™: Gosia

Wiek: 23

Do³±czy³a: 27 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-28, 00:27   

Macie racje musze go ustawic do pionu a co do tego co do niego czuje kocham go nie jestem zauroczona ja to wiem do tego jestem pewna stuprocentowo ze go kocham..
Az mama niedlugo porozmawiam i sie dowiem wszystkiego. Szczerze wam dziekuje
_________________
Z punktu widzenia na punkt patrzenia, widzisz jak patrzysz...
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-07-28, 06:58   

Kochanie, miesiąc to zdecydowanie za mało na takie deklaracje, ba! Nawet rok znajomości wydaje się znikomy w poznaniu człowieka.

Twoja mama zdaje sobie sprawę w jakim jesteś wieku, co ją po prostu przeraża. To wszystko z troski o Ciebie i Twoje dobro. Może robi to ciut nieudolnie, widać bardzo jej zależy.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-07-28, 10:01   

gosia2000 napisa³/a:

Sytuacja jest prosta moj chlopak mnie nie rozumie i chce wszystko przyspieszyc w tym sensie, ze np. te rzeczy bardziej intymne chce juz teraz robic a jestesmy ze soba dopiero niecaly miesiac


Co w tym nadzwyczajnego, że typ po miesiącu chce?
Są ludzie obojga płci którzy bez problemów na pierwszej randce się to robią.

gosia2000 napisa³/a:

kocham go ale nie umiem mu odmowic ani sie zgodzic dlatego ciagle mowie 'nie wiem' tak mowie to bardzo czesto i go to irytuje


Ciśnie typa i dlatego.
Chłopak w tym wieku to by wszystko przeleciał.

gosia2000 napisa³/a:

Moj chlopak chce temu zapobiec i z nia pogadac ale ja sie boje tej rozmowy bo moze sie skonczyc tym ze wogole nie bede mogla wychodzic z domu...czy to normalnie??


Hmm, ciężko powiedzieć czy to normalne, ale do ukończenia 18 lat rodzice mają prawo ci zabronić.

gosia2000 napisa³/a:

Mam jedno pytanie co mam zrobic zeby wyjasnic mu i dac do zrozumienia ze to wszystko idzie za szybko?


Nic, bo to tak samo jakby przed psem położyć pasztetową i tłumaczyć mu, ze nie wolno jej jeść.
 

JakubÅ‚  

Stały User

Goldberg



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Lis 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-07-28, 12:06   

To co Ci matka mówi jest bez sensu moim zdaniem. A co do chłopaka, to powiedz mu, że potrzebujesz czasu, albo zwyczajne "tak", lub "nie". Bo "nie wiem" jest słabe. To tak jakby miał być orzeł czy reszka, ale Ty wybierasz, żeby moneta zawiesiła się w powietrzu i nie wypadło nic.
_________________
Pozdrawiam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com