Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Smuga  

User


ImiÄ™: Adam

Wiek: 23

Do³±czy³: 29 Lip 2016

Sk±d: CzÄ™stochowa

   

Wys³any: 2016-07-29, 09:26   SzkoÅ‚a jakÄ… wybrać

Hej jestem Adam. Zastanawiam się po której szkole łatwiej będzie mi znaleźć prace z dobrymi zarobkami. Technik usług gastronomicznych czy technik informatyk. Bardzo proszę o wyczerpujące odpowiedzi.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-07-29, 14:24   

,,Adamie.Oczyść się z grzechów i niech Bóg Cię prowadzi" :-D .Ale serio bierz to w czym jesteś mocniejszy.Informatyk to zawód przyszłości.Jeżeli chcesz całe życie spędzić przed kompem to bierz informatyka.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Arogant  

User



Do³±czy³: 22 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-29, 15:04   

Jeżeli naprawdę znasz się na komputerach, masz jakieś pojęcie poza wiedzą wyciągnięta ze studiów/szkoły to informatyka. Dobry informatyk jest rozchwytywany, ale jeżeli to cie nie kręci wybrałbym drugą opcje.
 

tuptus99

User


Do³±czy³: 04 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-07-30, 15:06   Re: SzkoÅ‚a jakÄ… wybrać

Smuga napisa³/a:

Hej jestem Adam. Zastanawiam się po której szkole łatwiej będzie mi znaleźć prace z dobrymi zarobkami. Technik usług gastronomicznych czy technik informatyk. Bardzo proszę o wyczerpujące odpowiedzi.


Ja jak wybierałem dwa lata temu zawód, patrzyłem ilu jest bezrobotnych w danym zawodzie. Technik informatyk mnie kusił ale jak zobaczyłem że w moim mieście uczy się na jednym poziomie 210 osób "klas pierwszych jest 7". TO sobie odpuściłem technika informatyka, wybrałem technika elektryka - w tym zawodzie w miescie był nabór do 2 klas, a sporo firm szuka elektryków. Czy to był dobry wybór napiszę za .... 10 lat
 

Krystyna400  

User

wać Panna


ImiÄ™: Krystyna

Wiek: 48

Do³±czy³a: 05 Wrz 2016

Sk±d: Szklary Górne

   

Wys³any: 2016-09-05, 11:45   Re: SzkoÅ‚a jakÄ… wybrać

Smuga napisa³/a:

Hej jestem Adam. Zastanawiam się po której szkole łatwiej będzie mi znaleźć prace z dobrymi zarobkami. Technik usług gastronomicznych czy technik informatyk. Bardzo proszę o wyczerpujące odpowiedzi.



Kieruj się tym co lubisz robić, swoimi pasjami a nie zarobkami, jeżeli będziesz robił to co będziesz lubiał to pieniążki się znajdą same.
Duzo ludzi robi to czego nie lubią, a nie o to w życiu chodzi.
_________________
___________________________________
 

DawidDoswiadczony  

User


ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 15 Wrz 2016

Sk±d: PoznaÅ„

   

Wys³any: 2016-09-15, 14:24   

Wszystko zależy co chcesz w życiu robić.Jeden zawód Ciebie nauczy przepisów,mądrego gotowania podstawy a drugi to branża IT.Czyli typowo komputery.
 

kacuxd999  

User

kacuxd999


ImiÄ™: Kacper

Wiek: 25

Do³±czy³: 28 Kwi 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2017-03-24, 12:30   

Fajnie, że interesuje ciebie rozwiązaniem technikum . W dzisiejszych czasach wydaje się ono najlepszym rozwiązaniem, bo zawsze to jakiś zawód. A nie jest przecież powiedziane, że po maturze pojdziesz na studia, są różne sytuacje losowe, czasami trzeba już od razu isc o pracy. Z tych dwóch podanych bardziej przyszlosciowy jest technik informatyk, bo na to jest duże zapotrzebowanie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com