Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

niewidoczny

Stały User


Do³±czy³: 07 Kwi 2012

   

Wys³any: 2016-07-30, 09:03   ByÅ‚a dziewczyna i ponowny kontakt

Witam wszystkich po 2 latach związku i 2 latach bez kontaktu z moja Ex od Kwietnia mam ponowny kontakt jakoś tak wyszło zaprosiła mnie na Fb ja póżniej napisałem i zaczeło się spotkania zabierałem ją do hotelu pizza ,przejażdzki Mówi , że wszystko do niej wróciło lecz nie jesteśmy jeszcze razem, teraz wyjechała za granice na msc do pracy i pisała , że jak wróci to mam już być zdecydowany co mam czuć do niej i zero innych dziewczyn . Tylko teraz kontakt jest dużo mniejszy czasami zadzwoni . Mało co pisze pracuje po 14h , zapomniała o moich urodzinach przepraszała , że nawet nie wie jaki ma dzień. I to mi nie pasuje :-/ Miałem mieć wyjazd do Anglii do świąt lecz mówiła , że chce bym poszedł z nią na wesele wyjazd odmówiłem . Czy to ma sens wszystko ? CO myślicie bo ja już głupi jestem .
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-07-30, 09:47   

Ja miałam podobną sytuację, po 2,5 roku związku, mieliśmy 2 lata przerwy; teraz jesteśmy małżeństwem.
Jednak myślę, że z tym swoim wyjazdem to głupio zrobiłeś, może to była Twoja szansa na jakiś lepszy start? A z nią to nic nie wiadomo, nie ma żadnych deklaracji, tylko życie wspomnieniem.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

niewidoczny

Stały User


Do³±czy³: 07 Kwi 2012

   

Wys³any: 2016-07-30, 09:59   

Wiesz W Pl mi się żle nie żyje :-) Chciałem odmówić ponieważ miałem obawy , że sobie kogoś znajdzie i z innym na wesele pójdzie pomyśli jak ja wyjechałem to mi nie zależy. Tylko o to mi chodziło o nic innego mam nadzieję , że nie będę tego żałował .
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2016-07-30, 17:19   

byłe zawsze wracają :D
Prawdopodobnie jej nie wyszło, nie znalazła takiego faceta jakiego chciała, była z jakimś i ja zostawił, nieważne i teraz próbuje znow u Ciebie.
Miałem dość 'głębokie' relacje z koleżanką, znalazła faceta wiec kontakt sie urwał, udawaliśmy ze się nie znamy itd, dwa tygodnie temu zerwali i zgadnij kto kilka dni temu do mnie napisał?
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-07-30, 17:22   

niby dwa razy sie do tej samej rzeki nie wchodzi..
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

niewidoczny

Stały User


Do³±czy³: 07 Kwi 2012

   

Wys³any: 2016-07-31, 02:37   

Tak ale ta rzeka nigdy nie jest taka sama :-) ) Musze teraz do niej podejsc z dystansem nie byc nahalnym, zmienic siebie niż bylem kiedyś :-) Tylko jak nie daje znaku życia od 2 dni to czy robić jej wyrzuty wkurzyć sie hmm bo na FB byla pare minut zawsze mozna znalezc czas na SMS jak sie chce.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2016-07-31, 11:23   

niewidoczny, co, jakie wyrzuty :D przecież nie jesteście razem
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

niewidoczny

Stały User


Do³±czy³: 07 Kwi 2012

   

Wys³any: 2016-07-31, 12:22   

No bo wiesz jak była na miejscu to pisała cały czas i też mówiła , że jak wróci to mam na nią czekać i wiedzieć co mam czuć do niej i być tego pewny a teraz cisza coś mi się to nie podoba .
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2016-07-31, 13:25   

kto tu stawia tak w ogole warunki? ona? :D

nie pisz do niej teraz, nawet o tym nie myśl, zajmij się swoim życiem
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-07-31, 13:43   

Idź na impreze i zalicz jakąś panienkę ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-07-31, 18:55   

Nie narzekaj, moja koleżanka opowiada mi czasami, jak ciężko się jej pracuje poza granicami kraju.
WierzÄ™ jej i innym.
_________________
W miękkim futrze kota
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-07-31, 22:06   

niewidoczny napisa³/a:

Miałem mieć wyjazd do Anglii do świąt lecz mówiła , że chce bym poszedł z nią na wesele wyjazd odmówiłem . Czy to ma sens wszystko ? CO myślicie bo ja już głupi jestem .


Olej nudziarę, leć do Anglii - tam baby też mają cycki.
 

niewidoczny

Stały User


Do³±czy³: 07 Kwi 2012

   

Wys³any: 2016-08-07, 18:09   

No i Panowie i Panie Była nie jest nic warta jakieś powroty . Teraz nagle zwala na moje zachowanie. I , że nie jest Pewna już nic i nie wie co ma robić. A pierwsze pisała , że jest pewna , że to się uda przypadkiem kontaktu nie wznowiliśmy a tu nagle taka odmiana co jest z tymi uczuciami kobiet ? Na dniach jeszcze się poświęcę pojadę zakończyć tą chorą relację , i pożegnać się bo i tak się męczę strasznie :-(
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-08-07, 18:40   

niewidoczny napisa³/a:

Teraz nagle zwala na moje zachowanie


A co myślałeś, że kobieta weźmie winę na siebie?
Może, że jeszcze cię przeprosi? :-D

niewidoczny napisa³/a:

I , że nie jest Pewna już nic i nie wie co ma robić.


To niech się położy na ulicy i czeka.

niewidoczny napisa³/a:

A pierwsze pisała , że jest pewna , że to się uda przypadkiem kontaktu nie wznowiliśmy a tu nagle taka odmiana co jest z tymi uczuciami kobiet ?


Nic, one mają w większości tak nasrane.
Do mnie kiedyś laska, pisała z koleżanką swoją z innego numeru, bo chciała mnie niby sprawdzić, jak się domyśliłem co i jak, powiedziałem jej o tym, to się wypierała z tydzień, że to nie ona.
Potem się załamała i przyznała, przepraszała, że coś tam, coś tam, płakała prawie na kolanach, że już nie będzie.
Nic, to - kopnąłem w dupsko tak, że teraz pewnie opuszcza Układ Słoneczny i niech sobie tam bajeruje innych. :-D
Tak powinieneś robić z babami, które się tobą bawić zaczynają.

niewidoczny napisa³/a:

Na dniach jeszcze się poświęcę pojadę zakończyć tą chorą relację , i pożegnać się bo i tak się męczę strasznie


Ja bym w ogóle tam nie szedł...ale jak chcesz.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com