Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

m0xel  

Stały User


Imię: Marcin

Wiek: 26

Doczy: 24 Lis 2015

   

Wysany: 2016-08-23, 10:46   Podrażnienia po goleniu

Witam mam pewien problem - nie potrafię sobie poradzić z podrażnieniami i wyskakującymi krostami itd po goleniu. Przynajmniej wydaje mi się, że po goleniu - bo występują one tylko na obszarach gdzie się golę (np. czoło mam gładziutkie) oraz jest ich mniej gdy np. przez tydzień się nie golę :)

Próbowałem wszystkiego - różnych maszynek (zarówno elektrycznych jak i zwykłych), kąpieli przed goleniem, paru pianek do golenia, dwóch kremów łagodzących po goleniu - i wciąż problem ten sam :D Polecacie jakieś kremy lub inne rozwiązania z własnego doświadczenia?
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-08-23, 11:26   

Ałun testowałeś?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

baguette  

User

baguette



Doczya: 02 Lut 2014

   

Wysany: 2016-08-23, 12:23   

Też miałam polecić ałun. Poszukaj w internecie, to jest koszt rzędu kilkunastu złotych a starczy Ci na kilka lat. To jest lek na wszystko, krosty, podrażnienia, skaleczenia, można też używać jako dezodorant.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-08-23, 17:15   

Może depilacja woskowa ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Doczya: 12 Cze 2015

Skd: podlasie

   

Wysany: 2016-08-23, 18:22   

oliwka dla dzieci podobno jest dobra, ale tez balsam po golniu a w szczegolnosci ten meski czasem mi pomagal
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2016-08-23, 18:33   

m0xel napisa/a:

paru pianek do golenia,



Jak to możliwe.
Ja użyłam kilka razy pianki mojego ojczyma, bo mi się moja skończyła, i nogi miałam gładziutkie.
Lepsza od damskiej pianki.
_________________
W miękkim futrze kota
 

m0xel  

Stały User


Imię: Marcin

Wiek: 26

Doczy: 24 Lis 2015

   

Wysany: 2016-08-23, 21:26   

Hmm spróbuję tego ałunu. Dzięki

@DeSade

No właśnie - Ty miałaś :P Każdy ma inną skórę i predyspozycje, niektórzy nie mają z tym problemu i są gładziutcy, a inni zaś mają zaczerwienienia, podrażnienia i krosty .
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com