Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mantraa

User


Do³±czy³: 29 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-08-25, 13:28   Zwykla rozmowa a ta na fb

Siemanko. Zdalem sobie sprawe, ze dluzej tak byc nie moze (chociaz sam nie wiem, czy sobie czasami nie ubzduralem czegos). MAm problem z... rozkmina tematow do rozmowy, serio. Moze w rozmowe face2face nie ma wiekszego problemu, to wlasnie jesli chodzi o pisanie...problme sie pojawia. Nie potrafie(moze mam lenia :D) wymyslic ciekawego tematu :/ :kwasny: Jak wymysle to kolezanka moze odpowiedziec na niego co najwyzej Tak, lub nie, wiec nie jest zbyt ciekawie. Nie chce tez, aby ciagle na koncu zdania u mnie pojawial sie znak zapytania, bo w koncu ankiety nie przeprowadzam zadnej. Szukalem w necie, to oczywiste, znalazlem pare stron, przeczytalem multum blogow i tak nie za bardzo pojalem :zalamany: Druga sprawa, jak poznac dziewczyne? Chcialbym poruszyc temat dot. jej. Chodzi mi tu o poznanie jej charakteru, osobowosci, ale za chiny nie potrafie ogarnac przyzwoitego zdania. Wiem, ze ma intrygujace oczy, jej spojrzenie jakby rozbierala mnie wzrokiem :mrgreen: Cholernie ciezkie jest to, ze w jej oczach widze siebie. Bez beki. MAm nadzieje, ze napisalem w miare zrozumiale i czekam na jakas pomoc : :-)
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-08-25, 13:45   

Na luzie.Rozbaw jÄ… :)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-08-25, 14:19   

Mantraa napisa³/a:

Jak wymysle to kolezanka moze odpowiedziec na niego co najwyzej Tak, lub nie, wiec nie jest zbyt ciekawie


A czemu ty masz jej wymyślać tematy?
Co ona układać zdań złożonych nie umie?

Mantraa napisa³/a:

Chodzi mi tu o poznanie jej charakteru, osobowosci


Strata czasu.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-08-25, 14:38   

Musisz poćwiczyć dystans.
Ćwicz pozycję dystansu.
Za bardzo Ci na niej zależy, stąd trudności.
_________________
W miękkim futrze kota
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-08-25, 14:44   

,,Boba to tys człowiek" :)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-08-25, 14:45   

NIEÅšMIESZNE
//mm
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-08-25, 16:01   

Biały diabeł, Zależy od poczucia humoru.Palnąbym to na przedstawieniu w szkole to wszyscy by się śmiali ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com