Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-08-25, 18:35   

Promowanie idiotów jest szkodliwe społecznie.
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



Imię: Marcin

Wiek: 30

Doczy: 25 Sty 2016

Skd: Rybnik

   

Wysany: 2016-08-25, 18:37   

Nikt Ci nikogo nie każe oglądać…
_________________

 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-08-25, 18:43   

Nie każe mi też brać narkotyków, ale promocja tego też byłaby szkodliwa społecznie.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-08-25, 19:09   

Popieram Pana moderatora
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-08-25, 21:01   

Jest bystry i zabawny. Lubię go.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



Imię: Marcin

Wiek: 30

Doczy: 25 Sty 2016

Skd: Rybnik

   

Wysany: 2016-08-26, 10:51   

$karbówka napisa/a:

Nie każe mi też brać narkotyków, ale promocja tego też byłaby szkodliwa społecznie.

No tu się z Tobą zgodzę. Ale czy każdy YouTuber to idiota? Wspomniany wcześniej Niekryty Krytyk to nie „debil” - on po prostu tworzy treści rozrywkowe. A to jest różnica
_________________

 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-08-26, 11:50   

Mister Klikacz napisa/a:

Ale czy każdy YouTuber to idiota?


No pewnie, że nie każdy.
Tam można znaleźć wiele ciekawych i wartościowych kanałów.

Mister Klikacz napisa/a:

Wspomniany wcześniej Niekryty Krytyk to nie „debil”


Akurat mnie nie o niego chodzi, zresztą ten poza filmami na jedno kopyto, faktycznie nic strasznego nie robił.
Natomiast sama rozrywka, to różnie jest teraz pojmowana, najczęściej są to filmy na poziomie ameby umysłowej.

No, ale do rzeczy...
Jest jakiś przygłup obecnie reklamowany na puszkach Coca-Coli.
Ja nie wiem jak on się nazywa, była promocja niedawno w Realu w Łodzi, i jakieś laski sprzedawały Coca-Colę i jedna do mnie mówi, że jak podam jakieś hasło, tego słynnego youtubera, to masz dodatkowa puszkę darmo.

No to mówię niuni, że ja nie wiem kto to jest, i mnie przygłupy nie interesują - a ona oburzona, bo to podobno jest idol polskiej młodzieży i gwiazda Internetu!
jrpdl....

Ten drugi od prawej... i nie, nie chce wiedzieć jak się nazywa... po prostu wygląda na kretyna i wystarczy mi, że go nazywają idolem młodzieży... :->

Tak jakoś jest, że kretyni są promowani, bo przemawiają najlepiej do innych mas kretynów, utwierdzjać ich w tym, że bycie kretynem jest w porządku, a cwaniaki z różnych firm, czy to medialnych czy konsumenckich, zarabiają na tym miliardy.
Dlatego jest to szkodliwe.
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



Imię: Marcin

Wiek: 30

Doczy: 25 Sty 2016

Skd: Rybnik

   

Wysany: 2016-08-26, 17:54   

$karbówka napisa/a:

Obrazek
Ten drugi od prawej... i nie, nie chce wiedzieć jak się nazywa... po prostu wygląda na kretyna i wystarczy mi, że go nazywają idolem młodzieży... :->

A więc nie znasz tego człowieka, nie wiesz kim jest i co robi, oceniłeś go negatywnie po samym tylko wyglądzie - i to wystarczyło, byś zamieścił go w tym temacie? Serio???
_________________

 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-08-26, 18:02   

Mister Klikacz napisa/a:

$karbówka napisa/a:

Obrazek
Ten drugi od prawej... i nie, nie chce wiedzieć jak się nazywa... po prostu wygląda na kretyna i wystarczy mi, że go nazywają idolem młodzieży... :->

A więc nie znasz tego człowieka, nie wiesz kim jest i co robi, oceniłeś go negatywnie po samym tylko wyglądzie - i to wystarczyło, byś zamieścił go w tym temacie? Serio???


Tak, bo jak słyszę "idol młodzieży i gwiazda "You Tube" to już jest jasne.
Co on może robić, poza wygłupami, i wrzucaniem do sieci durnych filmów?

Kolejny twój bohater, którego nie wolno tknać? :->
Jeśli się okaże, że robi coś innego poza wyżej wymienionymi opcjami, to przeproszę.
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



Imię: Marcin

Wiek: 30

Doczy: 25 Sty 2016

Skd: Rybnik

   

Wysany: 2016-08-26, 18:26   

$karbówka napisa/a:

Mister Klikacz napisa/a:

$karbówka napisa/a:

Obrazek
Ten drugi od prawej... i nie, nie chce wiedzieć jak się nazywa... po prostu wygląda na kretyna i wystarczy mi, że go nazywają idolem młodzieży... :->

A więc nie znasz tego człowieka, nie wiesz kim jest i co robi, oceniłeś go negatywnie po samym tylko wyglądzie - i to wystarczyło, byś zamieścił go w tym temacie? Serio???


Tak, bo jak słyszę "idol młodzieży i gwiazda "You Tube" to już jest jasne.
Co on może robić, poza wygłupami, i wrzucaniem do sieci durnych filmów?

Kolejny twój bohater, którego nie wolno tknać? :->
Jeśli się okaże, że robi coś innego poza wyżej wymienionymi opcjami, to przeproszę.

Ja tego YouTubera też nie znam, tylko w odróżnieniu od Ciebie nie wypowiadam się na jego temat i nie oceniam z góry po kilku cechach. Mając tylko tyle informacji na czyjś temat możesz co najwyżej podejrzewać, że np. jest to jakiś kretyn itp., ale nie możesz mieć co do tego pewności. I wierz mi, YouTube nie musi być całym jego życiem. Może mieć też inne zajęcia, ludzie potrafią znaleźć w życiu czas na wiele różnych rzeczy…
_________________

 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-08-26, 18:37   

Mister Klikacz napisa/a:

Mając tylko tyle informacji na czyjś temat możesz co najwyżej podejrzewać, że np. jest to jakiś kretyn itp., ale nie możesz mieć co do tego pewności.


Już, przez ciebie sprawdziłem i żałuję - ale mam pewność, to kretyn.
I to nawet większy niż się spodziewałem.
Jego filmy są kolejnymi pierdołami zalewającymi Internet.

Bez wątpienia podium, na liście pokolenia ciot. :-D

Mister Klikacz napisa/a:

Ja tego YouTubera też nie znam, tylko w odróżnieniu od Ciebie nie wypowiadam się na jego temat i nie oceniam z góry po kilku cechach


Intuicja jednak nie zwiodła, jak ktoś ma kretyński wyraz twarzy, jest polskim "youtuberem", idolem młodzieży, i pozuje na puszce Coca-Coli - to nie ma innej opcji.
Widziałem jak w innym temacie przeżywałeś krytykę jakiegoś tam Grzesiaka, więc, rozumiem, że jesteś uzależniony od tego rodzaju "mediów" i trudno ci zachować obiektywizm.
Spoko, ale prawda jest taka, że spora część polskiego you tuba to rak umysłowy...czy ci się to podoba czy nie.
Jaki umysł, tacy idole.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com