Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Hubobubo  

User

HubZ


Imię: Hubert

Wiek: 21

Doczy: 27 Sie 2016

   

Wysany: 2016-08-27, 18:29   Popalanie e-papierosa

Hej, mam 13 lat, No 14 za 2 miesiące. Popalam e-papierosa (mniej niż 10 razy dziennie biorę bucha). Robię tak już od tygodnia, i mam zamiar popalać jeszcze mniej więcej przez 3 miesiące. A potem żucić.

Jak bardzo by to szkodziło, i jaki miało by to wpływ na przyszłość :?: :-x :-(
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Doczy: 24 Sie 2014

   

Wysany: 2016-08-27, 19:27   

Od razu zapowiadam, że jeśli teraz tego nie zrobisz to potem coraz ciężej będzie Ci to rzucić.


Bardzo szkodzi. Twoje zęby za kilka lat będą sie sypać. W dodatku masz większe szanse na nowotwory, choroby serca, nadciśnienie, choroby układu oddechowego, choroby oczu - dym podrażnia oczy, palenie papierosów zaburza funkcjonowanie tarczycy

W skrócie: Nic dobrego Ci z tego nie wyjdzie. Prawdopodobnie palisz bvo robią to koledzy, ale przekonasz się, że gdy skończysz szkołę ty zostaniesz z nałogiem a kolegów nie będzie. Oczywiście kobiety także patrza na takie osoby z pogardą, jeśli chcesz znaleźć w przyszłości jakąś dziewczynę to raczej przestań palić, w gimnazjum może Ci sie uda, potem to na nikim nie robi wrażenia.

Polecam zając się czymś ciekawszym, na pewno masz inne zainteresowania, które możesz rozwijać, i na które możesz wydawać pieniądze. Palenie nic dobrego Ci nie przyniesie.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Doczya: 30 Lip 2015

   

Wysany: 2016-08-27, 20:02   

Skutki palenia e-papierosów nie są jeszcze dokładnie znane. Ta moda niedawno weszła, choroby ujawnią się za kilka, może kilkanaście lat. Jeśli wolisz nie być jednym z pierwszych przykładów lepiej rzuć już teraz.
 

pezet  

User


Doczy: 28 Sie 2016

   

Wysany: 2016-08-28, 10:18   

Jak zaczynasz podpalać e-paperosa, to pewnie będziesz chciał spróbować normalnego papierosa, potem następnego i następnego i nawet się nie zorientujesz kiedy wpadniesz w nałóg.
_________________
http://www.emodlitwy.pl
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



Imię: Kuba

Wiek: 24

Doczy: 16 Lis 2013

Skd: Najlepsze Miasto

   

Wysany: 2016-08-28, 15:45   

W epapierosach jest spora zawartość pary wodnej. Są badania dowodzące że można w ten sposób dostać grzybicy płuc.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Hubobubo  

User

HubZ


Imię: Hubert

Wiek: 21

Doczy: 27 Sie 2016

   

Wysany: 2016-08-28, 20:28   Popalanie

Ok, dzięki za informację, niektóre z nich naprawdę były pomocne...

Ale, nie, nie smakują mi normalne, i nie wejde w zaden naług. popalam zerówki. Tak jak napisałem zamieżam żucić za ok.3 miesiące, albo jeśli sknczą mi sie liquidy. I chciał bym wiedzieć jakie są ewentualne skutki palenia elektryka przez ten okres czasu... :-) :-( ;) :-x :!: :?:
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Doczya: 30 Lip 2015

   

Wysany: 2016-08-28, 21:17   

Hubobubo, Im dalej brnę w twoje posty tym bardziej jestem przekonana, że e-papierosy zabijają szare komórki.
NAŁÓG
RZUCIĆ
CHCIAŁBYM
TEN CZAS / TEN OKRES (Ten okres czasu = pleonazm)
 

ariadne

User


Doczy: 26 Lip 2016

   

Wysany: 2016-08-29, 08:06   Re: Popalanie

Hubobubo napisa/a:

Ok, dzięki za informację, niektóre z nich naprawdę były pomocne...

Ale, nie, nie smakują mi normalne, i nie wejde w zaden naług. popalam zerówki. Tak jak napisałem zamieżam żucić za ok.3 miesiące, albo jeśli sknczą mi sie liquidy. I chciał bym wiedzieć jakie są ewentualne skutki palenia elektryka przez ten okres czasu... :-) :-( ;) :-x :!: :?:



Ja zaczęłam palić foofy, bo chciałam rzucić normalne fajki. Teraz chcę rzucić i e-p, ale to też nie jest takie łatwe. Lepiej w ogóle nie dotykać ani zwykłych, ani elektrycznych. Nie psuj sobie zdrowia.
 

Hubobubo  

User

HubZ


Imię: Hubert

Wiek: 21

Doczy: 27 Sie 2016

   

Wysany: 2016-08-29, 18:00   

Chcem wiedzieć jakie sa ewentualne skutki palenia przez te 3 miesiące. Czy przestane rosnąć czy coś w tym rodzaju :-x
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Doczya: 30 Lip 2015

   

Wysany: 2016-08-29, 21:41   

Hubobubo, Odpowiedź Fowo Cię nie zadowala :> ?
 

vaaag780  

User


Imię: Łukasz

Wiek: 25

Doczy: 31 Sie 2016

   

Wysany: 2016-09-07, 15:34   

Spokojnie, od popalania "zerówki" nie kopniesz w kalendarz, niemniej, zwykła ciekawość czy też ograniczona gama smaków na niskich "cyfrach" popchnie Cię na wyższe numery. Każdy palacz jakoś zaczynał, ja odradzam :) Jeśli miałbym powiedzieć, czy warto, to nie, nie warto.
 

Sasza_555

User


Doczy: 17 Sty 2017

   

Wysany: 2017-01-19, 08:55   

A po co to robisz? Przecież to szkodliwe
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com