Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sew333  

User

sew333


ImiÄ™: Seweryn

Wiek: 38

Do³±czy³: 29 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-29, 18:19   Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje tylko

Witam. Jest pewna sytuacja. Podoba mi się pewna dziewczyna z pracy. Wszystko jest ok,jest miła ,sympatyczna. Umówiłem się z nią po 2 tygodniach poznania w pracy.
Jednak nie jest rozmowna na Facebooku ze mną, to znaczy zawsze musze 1 pisać i nie zainteresuje się rozmową ze mną. Odpisuje po prostu pojedynczo na pytania moje i to wszystko.
Jednak mimo to wczoraj dokładnie byłem na spotkaniu z nią. Rozmawialiśmy itd,czasem się rozmowa kleiła ,czasem nie. Chyba przesadziłem w pewnym momencie bo chciałem ją pocałować,ale nie zgodziła się. Jednak nie ruszyło mnie to dalej rozmawialiśmy. Powiedziała,że za wcześnie,że się krępuje i na następnym spotkaniu zgodzi się abym ją pocałował. Ok...zapytałem dzisiaj czy zgodzi sie spotkać znowu i mówi ,że tak. Ale to wszystko. Odpisuje pojedynczo na pytanie odpowiedziami i znowu cisza. Czemu ja mam się narzucać bo tak chyba jest ? Pytałem ją czy robie z siebie idiote i błazna i czy się narzucam a ona,że nie. Ale dalej tak to wygląda,że na FB nie chce ze mną po prostu pisać.

Prosze was o rady. Co jej napisać teraz szczerze, co myśle...? Czy olać ją po prostu? Wiem,że jest non stop na FB bo mam ja w znajomych ale sama nic nie napisze a jak ja napisze to napisze pojedynczo i to wszystko "nara".
 

Nyx  

User


Wiek: 26

Do³±czy³a: 29 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-29, 18:22   

Skoro mówi, że chce kolejnego spotkania to znaczy, że jest ok. A jak nie odpisuje na fb tak jakbyś tego chciał to nie pisz do niej codziennie. Zapytaj o kolejne spotkanie ale nazwij to randką zrób na niej wrażenie i wtedy może coś więcej się uda niż tylko pocałunek? Każda kobieta jest inna, nie każda lubi pisać non stop na fejsie niektóre wolą rozmowę w cztery oczy.
 

sew333  

User

sew333


ImiÄ™: Seweryn

Wiek: 38

Do³±czy³: 29 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-29, 18:25   

Zapytałem ją o kolejne spotkanie to sie zgodziła bo sie jej pytalem dzisiaj. Ale dalej jest jak jest, odpisze jednym słowem i "nara".I 0 zainteresowania rozmową z jej strony.A wiem,że jest na FB bo mam ją w znajomych. Także chyba musi z kimś pisac a ze mną po prostu nie. Także to jest dziwne. Rozumiałbym to jeszcze jakby nie chciała się spotkać 2 raz,ale sie zgodzila. Mam nadzieje ze nie na odczepne?Odpisuje krótkimi prostymi zdaniami lub pojedynczymi słowami
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-08-29, 19:27   

sew333 napisa³/a:

Rozumiałbym to jeszcze jakby nie chciała się spotkać 2 raz,ale sie zgodzila. Mam nadzieje ze nie na odczepne?Odpisuje krótkimi prostymi zdaniami lub pojedynczymi słowami


Jak się kobicie podobasz, to ona by sama pisała, żeby się o tobie czegoś dowiedzieć.
Po prostu lasce się nudzi, i pójdzie na spotkanie, żeby nie siedzieć w domu.
Jak ogarnie innego kolesia, to ciÄ™ oleje.

Niektóre baby tak robią, idą na spotkania, bo mają nudne życie.

Ty serio masz 30 lat? :->
 

sew333  

User

sew333


ImiÄ™: Seweryn

Wiek: 38

Do³±czy³: 29 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-29, 20:17   

Serio mam 30 lat. Wiem troche dziwne,ze tak pisze,ale jestem przejęty. Czyli dac sobie z nią spokój?
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-08-29, 20:36   

Ja wiem...
Jak ci tak zależy możesz iść na to spotkanie, ale jak będzie miała włączoną cały czas suko-tarczę ( :-D - czyli nie rusz, nie całuj, nie dotykaj, i będzie mało gadać), to możesz odpuścić.
Nudziara i widać ma cię gdzieś.

sew333 napisa³/a:

ale jestem przejęty


No i właśnie.
Wyluzuj - to tylko baba.
Na dodatek obca.
 

sew333  

User

sew333


ImiÄ™: Seweryn

Wiek: 38

Do³±czy³: 29 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-29, 20:45   

To napisac jej co mysle ,ze nie zalezy jej na znajomosci?


Tak jej napisalem wlasnie:"mozesz mi w koncu napisac szczerze ze ci nie zalezy na znajomosci?
denerwuje mnie takie pisanie
idiote z siebie robie
i tyle
odpiszujesz półsłowkami i nara
"
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-08-29, 21:12   

sew333 napisa³/a:

Tak jej napisalem wlasnie:"mozesz mi w koncu napisac szczerze ze ci nie zalezy na znajomosci?
denerwuje mnie takie pisanie
idiote z siebie robie
i tyle
odpiszujesz półsłowkami i nara


To będzie, że ty jesteś winny, że jak nie chcesz to nie, że ona nie wie o co ci chodzi, bo przecież była spoko i nawet do ciebie pisała.
Coś w ten deseń. :-D

sew333 napisa³/a:

To napisac jej co mysle ,ze nie zalezy jej na znajomosci?


Ja bym nie pisał, bo to babę upewnia, że tobie zależy, i budujesz jej ego.
Jak odpuściłeś sobie, to napisz, że spotkanie odwołane, bo coś tam ci wypadło - i teraz jak się będzie wypytywać dlaczego i zacznie więcej pisać, to można się zastanawiać co dalej.
A jak oleje to, to znaczy, że ma cię gdzieś.

sew333 napisa³/a:

chciałem ją pocałować,ale nie zgodziła się. Jednak nie ruszyło mnie to dalej rozmawialiśmy. Powiedziała,że za wcześnie,że się krępuje


taaa... jak PO przed skubnięciem kasy z OFE. :]

Yesterday, I get laid some Polish girl.
Shes 21, very hott, nice legs, long hair, great tits - after we spend some time in a club, dancing, kissing, she invite me to her flat - all way constantly talking some shit like this "we dont have a sex tonight" "im pure girl" "i have a boyfriend"... yeah... 45 minutes later, she was sucking my balls


https://www.rooshvforum.com/thread-4184.html - sporo prawdy o polskich dziewczynach i kupa śmiechu z ich pierdół, które non stop wygadują
Nie wierz w nic co one mówią i jakie są porządne. :-D
 

sew333  

User

sew333


ImiÄ™: Seweryn

Wiek: 38

Do³±czy³: 29 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-29, 21:29   

$karbówka napisa³/a:

sew333 napisa³/a:

Tak jej napisalem wlasnie:"mozesz mi w koncu napisac szczerze ze ci nie zalezy na znajomosci?
denerwuje mnie takie pisanie
idiote z siebie robie
i tyle
odpiszujesz półsłowkami i nara


To będzie, że ty jesteś winny, że jak nie chcesz to nie, że ona nie wie o co ci chodzi, bo przecież była spoko i nawet do ciebie pisała.
Coś w ten deseń. :-D

sew333 napisa³/a:

To napisac jej co mysle ,ze nie zalezy jej na znajomosci?


Ja bym nie pisał, bo to babę upewnia, że tobie zależy, i budujesz jej ego.
Jak odpuściłeś sobie, to napisz, że spotkanie odwołane, bo coś tam ci wypadło - i teraz jak się będzie wypytywać dlaczego i zacznie więcej pisać, to można się zastanawiać co dalej.
A jak oleje to, to znaczy, że ma cię gdzieś.

sew333 napisa³/a:

chciałem ją pocałować,ale nie zgodziła się. Jednak nie ruszyło mnie to dalej rozmawialiśmy. Powiedziała,że za wcześnie,że się krępuje


taaa... jak PO przed skubnięciem kasy z OFE. :]

Yesterday, I get laid some Polish girl.
Shes 21, very hott, nice legs, long hair, great tits - after we spend some time in a club, dancing, kissing, she invite me to her flat - all way constantly talking some shit like this "we dont have a sex tonight" "im pure girl" "i have a boyfriend"... yeah... 45 minutes later, she was sucking my balls


https://www.rooshvforum.com/thread-4184.html - sporo prawdy o polskich dziewczynach i kupa śmiechu z ich pierdół, które non stop wygadują
Nie wierz w nic co one mówią i jakie są porządne. :-D




No wiesz no dzieki za odpowiedz. Ale założe się za ucięcie głowy,że jak jej napisze,ze spotkanie odwołowane to napisze mi tylko OK :)bez dopytywania i to wszystko ,czyli wyjdzie na to ze jej nie zalezy. Trzeba byc jak mezyczna i wziasc to na klate nie chce to nie. Prawda?:) Nie chce wam tutaj truć i trollować,dlatego napisze jeszcze na koniec co mi odpisała po moich słowach.


"mozesz mi w koncu napisac szczerze ze ci nie zalezy na znajomosci?
denerwuje mnie takie pisanie
idiote z siebie robie
i tyle
odpiszujesz półsłowkami i nara"


Pewnie skłamie i napisze,że nie ma czasu itd itd . Albo ,że chce ale coś tam. No sam jestem ciekaw.:)
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2016-08-30, 01:47   

Ja na Twoim miejscu podtrzymałbym tą znajomość ale nie wkręcał się w nią za bardzo, ciężko wyczuć czy to jest jej sposób bycia czy też faktycznie Cie zlewa, może piszesz w złych momentach jak nie może Ci odpisać czy też ma gorszy dzień, fakt nie powinna Cie zlewać ale tak czasem bywa, może się to zmieni jak Ci zaufa, chociaż moim zdaniem jak laska nie chce hmm "nic" to nawet nie odpisze czy też nie odczyta.
Też mam taką hmm "koleżankę" która np wczoraj pisała mi wiad. na 10 zdań a dzisiaj po mojej 2 wiadomości napisała po parunastu godzinach, przeprosiła i się usprawiedliwiła, obiecała że się odezwie, cóż :P więc napisałem jej dobranoc... i hmm jeśli ee dziś do mnie napisze i pff jak to brzmi przeprosi i się usprawiedliwi to okej, mogę to odpuścić i z nią się pobawić, ale jeszcze raz dwa razy mnie "zleje" to oleje ją kompletnie i nie napiszę już do niej :)
Skarbówka jak zwykle w 100% masz rację :D widzę znasz się, daj lepiej mi jakąś radę... chociaż i tak jestem zdania "olać tą szmatę" ale jednak to troszkę trudne i no chciałbym się odegrać, wiesz pewnie co mam na myśli priv ? poświęcisz mi chwilę ? :D
 

Zosiak  

Stały User

Zosiak



Wiek: 26

Do³±czy³a: 23 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-08-31, 05:29   

Niektórzy piszą na Fb jakby nie byli sobą. I myślę, że ją też wkurza, że dopiero drugie spotkanie, a ty ciągle piszesz, i to jeszcze nieustannie o tym, że jej nie zależy albo że się ośmieszasz przez te rozmowy czy coś. Może wolałaby Cię poznać na żywo, a nie takiego jaki jesteś w internecie? Ja z moim chłopakiem nienawidzę rozmawiać przez Fb, uwielbiam na żywo, gorzej jakby było na odwrót.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-08-31, 10:30   

to w końcu chcesz sie z nia r*chać czy obficie rozmawiać na fb bo tego momentu nie zrozumiałem?
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com