Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-08-29, 22:32   Czy on napisze?

Zagwozdka z kategorii #1WorldProblem

Miesiąc temu poznałam ciekawego faceta, pisaliśmy regularnie, ale niewiele bo dzieliła nas różnica 7h w strefach czasowych, więc było to mało wygodne. Był akurat na wyjeździe biznesowym w USA. Prawdopodobnie miał wtedy więcej czasu niż teraz, po powrocie do Polski i codziennych obowiązków korpoludka. 4 razy wyraźnie dał mi do zrozumienia, że chciałby ze mną dalej pisać i lepiej mnie poznać, ale poprosił mnie też o wyrozumiałość, bo napisał, że jest zajęty i nie może mi odpisywać tak często jakby chciał. Powiedziałam, żeby po prostu napisał kiedy będzie miał czas, żebym nie przeszkadzała. Trochę się nawet obruszył, że uważam, że mu przeszkadzam. Na wiadomość czekam od tygodnia, niby niewiele, ale chyba za bardzo mi zależy bo z każdym dniem mam co raz większe wrażenie, że próbował mnie w ten sposób spławić. :zalamany: Ale czy osoba, która chce kogoś spławić będzie przekonywać, że chce pisać dalej?

Chciałabym, żeby spojrzała na to jakaś osoba z boku, którą nie targają emocje tak jak mną teraz. Co o tym myślicie?
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2016-08-29, 22:47   

Sonmi napisa³/a:

Ale czy osoba, która chce kogoś spławić będzie przekonywać, że chce pisać dalej?


No pewnie, że tak. Chociażby dlatego, żeby tej drugiej osobie nie było przykro. Taka mała forma samousprawiedliwienia się.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-08-29, 23:03   

Myślisz, że po jakim czasie mogę się uznać za skreśloną? :mrgreen:
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-08-30, 03:24   

Tak.
Najbardziej zapracowana osoba zawsze znajdzie czas.
Za bardzo się zaangażowałaś.
Moim zdaniem, nawet jeśli on do Ciebie napisze teraz, to i tak jesteś tu na pozycji przegranej, bo jak twierdzisz targają Tobą emocje i zapewne Twoje komunikaty do niego będą tym wręcz przesiąknięte, co zniechęca jednak nagminnie.
Ale cóż, powodzenia.
Na Twoim miejscu nie pisałabym do niego, nawet jeśli on się teraz odezwie do Ciebie.
Sama widzisz, tydzień. Szmat czasu.
To staje siÄ™ zbyt toksycznym oczekiwaniem.

[ Dodano: 2016-08-30, 04:38 ]
Jeśli pomimo tego, że mu nie odpisałaś, nadal będzie próbował się z Tobą skontaktować (drugi raz), to istnieje możliwość, że mu zależy.
Zaryzykuj więc. W innym przypadku staniesz się emocjonalną niewolnicą, a w najgorszym- jego niewolnicą.
Znudzi się następnie, bo przecież będziesz reagowała przesadnie szczęśliwie na każdy jego odzew.
Potem zrobisz dla niego wszystko
I będziesz nieszczęśliwa.
Więc przynajmniej zastanów się nad swoim położeniem.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wys³any: 2016-08-30, 08:02   

zgadzam sie z DeSade, nawet najbardziej zapracowana osoba znajdzie czas! Moze za bardzo emocjonalnie juz podeszlas do ów jak to określilas pieszczotliwie "korpoludka" i może wyobraziłas sobie za duzo...
mam problem podobny tylko z przyjacielem, ktory "nie ma czasu bo praca" jakby pracowal 24h, napisze nagle po tygodniu "hej", ja odpisze i tak o 2 tydzien mija :) najgorsze sa zapewnienia, musisz podejsc do tego z lekkim dystansem i opanowac emocje, choc to ciezke :) poczekaj, gdy napisze to- sprobuj ale sama bedziesz widziec czy ma to sens i jest wart Twojej uwagi :>
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-08-30, 09:46   

DeSade napisa³/a:

Sama widzisz, tydzień. Szmat czasu.
To staje siÄ™ zbyt toksycznym oczekiwaniem.


Mam 3 znajomych, którzy potrafią odczytać wiadomość i odpisać za tydzień lub dwa. Do nich akurat już się przyzwyczaiłam. Wiem, że mają taką skłonność, w tym wypadku tego nie wiem.

DeSade napisa³/a:

jak twierdzisz targają Tobą emocje i zapewne Twoje komunikaty do niego będą tym wręcz przesiąknięte, co zniechęca jednak nagminnie.


Duży w tym prawdy, chociaż z drugiej strony też daje się je wyczuć. Ale na ten moment to może być moje widzimisię.
 

Zosiak  

Stały User

Zosiak



Wiek: 26

Do³±czy³a: 23 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-08-31, 05:19   

Ja czasami tak robiłam jak nie chciałam komuś przykrości sprawić, także wiesz. Jeśli się odezwię, odpisałabym, ale z takim dystansem bym podchodziła do rozmówcy. Poza tym pomyśl sobie, że już w tym momencie stawia nad Tobą pracę, a to chyba dobrze nie świadczy.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-08-31, 16:57   

Ale przecież mógłby Ci napisać choćby głupie "Miłego dnia" w środku Twojej nocy (a jego dnia czy jak to tam), które i tak z komunikatora przeczytasz dopiero rano. Niby nic, a jednak pokazuje że coś.
Powiedz prosto z mostu że czujesz się z tym źle, że tak to wygląda i chcesz jasno postawić sprawę.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Nyx  

User


Wiek: 26

Do³±czy³a: 29 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-09-01, 13:49   

Nie wiem czy dobrze wnioskuję, ale nie widzieliście się na żywo, a tylko pisaliście. Według mnie powinnaś przywiązywać się do ludzi dopiero gdy spędzisz z nimi chociażby parę godzin na rozmowie w cztery oczy. W internecie i przez komunikator, co drugi to Brad Pitt albo Jessica Alba. Jeżeli facet chciałby się z Tobą spotkać to w pierwszy wolny wieczór po powrocie do Polski zaproponowałby wyjście. Jeżeli facetowi zależy to pamięta, jak pamięta to pisze. Jak nie zależy i jesteś mu obojętna to zapomina i olewa.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-09-01, 14:04   

Nyx, Planowaliśmy, żeby się spotkać, ale ostatecznie ja z tego zrezygnowałam, bo jednak spotkanie ze starszym gościem, o którym nie wiesz zbyt wiele w innym mieście to chyba nie był dobry pomysł. Dlaczego w innym? Ja do Warszawy w tygodniu wyrwę się bez problemu, do naszego zadupia nie opłaca się po nic jechać. On mówił że jeśli napiszę tydzień wcześniej to powinno mu się udać załatwić wolne.
W każdym razie ja stwierdziłam, że możemy urwać tą znajomość bo byłam przekonana, że jeśli się nie spotkamy to nie będzie chciał tylko pisać. Wolałam dowiedzieć się o nim czegoś więcej. A jednak sam zaproponował, że chętnie lepiej mnie pozna.
Brad Pitt? Rozumiem, że chodzi Ci o wygląd. Profil na fb aktywnie prowadzony od 2011. Zdjęć do wyboru do koloru, oznaczenia, sratatata. Wiem jak wygląda. Bez zachwytu, ale nadrabia gadanym. ;)
Serio chętnie bym się z nim spotkała, ale miałam też w związku z tym sporo obaw. Jedna zasadnicza: on nie mówi po polsku. Na piśmie angielski mam obcykany komunikatywnie, w mowie słabiej chociaż też idzie mi się dogadać.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2016-09-01, 16:11   

Sonmi, jaka jest między wami roznica wieku?
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-09-01, 16:38   

Nie nastawiaj siÄ™ raczej, coÅ› tak czujÄ™.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-09-01, 16:55   

Czarne Indigo, 9 lat
metalmummy, Powoli schodzi ze mnie powietrze :mrgreen:
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-09-01, 18:30   

Zasadnicze pytanie, po co się tym przejmujesz? Z tego co własnie napisałaś wynika, że żadna sensowniejsza znajomość Cię raczej nie interesuje, bo spotkać się nie chcesz z błahych powodów (no wybacz, ale serio to głupie, jakbyś chciała nie stanowiłyby te rzeczy problemu). Więc tak na dobrą sprawę, sama mu powiedziałaś że spotykać się nie chcesz, nie dasz mu swojego zdjęcia, nawet porozmawiać się boisz bo język...to jak ten facet ma się czuć? Pomijając już że jego facebooka wyśledziłaś i Ty wiesz, jak wygląda i zapewne po tablicy też popatrzyłaś ;)
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-09-01, 19:22   

rainy day, Ma mnie w znajomych xD Tak samo ja mam wgląd w jego zdjęcia jak on w moje.
Gdybym spytała na forum czy spotkać się z na dobrą sprawę nieznajomym facetem z daleka od domu to by napisali, że na głowę upadłam. Jak tego nie robię to znowu jestem zimna i odpycham ludzi? No halo :D

[ Dodano: 2016-09-01, 20:23 ]

rainy day napisa³/a:

Pomijając już że jego facebooka wyśledziłaś i Ty wiesz, jak wygląda i zapewne po tablicy też popatrzyłaś ;)


Sam mi go podał. :) Moją też sprawdził dość dokładnie, bo wyświetliły mi się polubienia dla postów sprzed roku. Nie taki ze mnie stalker :hyhy:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com