Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

goodnightleftside

User


Do³±czy³: 25 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-25, 19:53   Dziwna sytuacja.

Temat do usunięcia.
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2016-09-25, 20:08   

goodnightleftside napisa³/a:

Od 5 lat trenuje mma


iks de

goodnightleftside napisa³/a:

Miesiąc temu na imprezie jakiś facet zaskoczenia sprzedał mi liścia nie wiedziałem o co chodzi


Imprezy to nie jest najlepsze miejsce do spędzania wolnego czasu, a tym bardziej szukania partnerki.
Mogłeś też mu sprzedać tylko liścia - a nie nokautować go tak, żeby trafiał do szpitala, skoro po alkoholu jesteś spokojny, przecież nie wiedziałeś kto to.

goodnightleftside napisa³/a:

Wszystko to bym miał w dupie gdyby nie to że poznałem niesamowitą kobietę kilka razy się spotkaliśmy ostatnio mi powiedziała że trochę boi się angażować z kimś kto (i tu oczywiście padła wersja ta która krąży po mieście). Co mam robić?


Polecam posłuchać Cannibal Corpse, ewentualnie spotkać się z tą kobietą i patrząc jej w oczy zapytać, czy w to wieży i nie czekając na odpowiedź opowiedzieć jak było. Na twoim miejscu bardziej bym się przejął konsekwencjami jakie mogą wyniknąć z doprowadzania ludzi do stanu w którym po kontakcie z tobą trafiają do szpitala.

goodnightleftside napisa³/a:

Trochę długie


Nie.

PS. Czy tylko ja wyczuwam tutaj trolla (jakoÅ› tak nie wiem czemu)?
 

goodnightleftside

User


Do³±czy³: 25 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-25, 20:23   

Facet dostał tylko dwa ciosy a nie jak sobie wyobrażasz pewnie ze skakałem po nim. Sprawa na policji została wycofana na podstawie monitoringu. Widzę ze to cie najbardziej ciekawi.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-09-25, 20:30   

wojtekt8pl napisa³/a:

czy w to wieży

iks de. Ale jeśli pisałeś z telefonu to spoko.

goodnightleftside napisa³/a:

Facet dostał tylko dwa ciosy a nie jak sobie wyobrażasz pewnie ze skakałem po nim.

Najwidoczniej o półtora za dużo, skoro wylądował w szpitalu a Ty nie możesz brać udziału w zawodach.

goodnightleftside, życie polega m.in. na tym, żeby mieć w dupie zdanie innych.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com