Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

FocusMK1  

User


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 27

Do³±czy³: 21 Wrz 2016

Sk±d: CK

   

Wys³any: 2016-09-27, 14:54   Dziewczyna ze sklepu cz.2

Cześć wszystkim !
Miałem dzisiaj taką niezręczną sytuacje i potrzebuje jakiejś rady co dalej robić.
Jakiś czas temu spodobała mi się dziewczyna pracująca w pobliskim sklepie z art. chemicznymi , o czym już pisałem w innym temacie, chciałem w jakikolwiek sposób zapoznać się z nią więc zacząłem coraz częściej odwiedzać ten sklep. Kiedy dzisiaj tam poszedłem oczywiście kupić coś co do niczego mi się nie przyda no ale do rzeczy. Przywitałem się dzień dobry itp. no i mówię że potrzebuje preparat do akwarium który usunie chlor z wody. Więc prowadzi mnie do konkretnego regału tłumacząc ile tego wlewać, podaje mi dwie buteleczki udaje że wybieram jedną z nich i coś tam czytam, myślę sobie dobra okazja bo byliśmy tylko we dwoje, może coś konkretnie do niej zagadać, jeszcze się waham a ona do mnie:
- Czemu panu się tak ręce trzęsą.
Dosłownie mnie zamurowało, patrzę na dłonie i faktycznie jak delirium jakieś tak mi drgają delikatnie trochę dziwne jak na chłopaka 20 lat. Oczywiście byłem zestresowany i do tego jeszcze to. Popatrzyłem na nią i lekko się uśmiechając odpowiadam - Nie wiem.
I tyle do kasy i do widzenia.

Tak sobie myślę że mogłem to obrócić w jakiś żart ale nic konkretnego ni przyszło mi do głowy no i nie wiem co mam dalej robić, bo myślę że np. w piątek bym tam znów poszedł i jakoś zażartował o tym trzęsieniu rąk czy coś.
Jakaś opinia by mi się przydała.

ps. To ze stresu mi się trzęsły gdyby ktoś nie skumał.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-09-27, 16:28   

Najpierw sprawdź czy jej nie odwiedza jakiś Sebix - bo w "Żabkach" to norma. :-D
 

FocusMK1  

User


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 27

Do³±czy³: 21 Wrz 2016

Sk±d: CK

   

Wys³any: 2016-09-27, 21:03   

No nie wiem czy kogoś nie ma,.tylko problem w tym że nikt z moich znajomych jej nie zna, wiec jestem zdany tylko na siebie. A do tego teraz jestem już kompletnie zdezorientowany co robić. Może ktoś doradzi mi co robić.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-09-28, 08:24   

Cytat:

Czemu panu się tak ręce trzęsą.


Powinieneś odpowiedzieć: "jaki tam pan, Roman jestem, miło mi niezmiernie" i wyciągnąć do niej rękę, wtedy chociaż imię by Ci powiedziała.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

FocusMK1  

User


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 27

Do³±czy³: 21 Wrz 2016

Sk±d: CK

   

Wys³any: 2016-09-29, 00:40   

No tak teraz jak o tym myślę to każda inna odpowiedz była by lepsza od "nie wiem" w piątek mam zamiar znów spróbować, tylko musze wyczuć co o mnie myśli i coś w miarę zabawnego na rozładowanie napięcia w razie podobnej sytuacji. Teraz zrozumiałem że nie ma sensu czekać na okazję bo nie trafi się nigdy.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-09-29, 21:34   

100zł że jej nie zbajerujesz. :]
 

jprdl  

User


Do³±czy³: 31 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-10-01, 15:19   

I tak nie poruchasz,
Tak sobie myślę że mogłem to obrócić w jakiś żart ale nic konkretnego ni przyszło mi do głowy no i nie wiem co mam dalej robić, bo myślę że np. w piątek bym tam znów poszedł i jakoś zażartował o tym trzęsieniu rąk czy coś.
x
Najgłupszy pomysł ever.
Mi się wydaje, czy ktoś się tu zakochał?
ty kurvva przegrywie jebдny.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com